Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Sejla volis li vocne i kremaste torte (lagane) ili one cokoladne i sa orasima (teske) ???

vi pojedite torte i koja dobije prva bolove nek mi poslje tortu koju je jela da je i ja pojedem da dobijem brze bolove da se i ja pordom tu ko i vi,ja volim sve vrste torti samo neka je torta :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

vi pojedite torte i koja dobije prva bolove nek mi poslje tortu koju je jela da je i ja pojedem da dobijem brze bolove da se i ja pordom tu ko i vi,ja volim sve vrste torti samo neka je torta :lol: :lol: :lol:

e to bravoooo!!! ma samo da je slatka i ukusna uh uh uh :lol: :lol: :lol: mada ja volim vise one kremkaste sa sto manje kora tako da od mene mozes takvu da ocekujes!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

vi pojedite torte i koja dobije prva bolove nek mi poslje tortu koju je jela da je i ja pojedem da dobijem brze bolove da se i ja pordom tu ko i vi,ja volim sve vrste torti samo neka je torta :lol::lol::lol:

Od mene dobijes jednu vockasto kremastu

torta-sa-visnjama-300x263.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Od mene dobijes jednu vockasto kremastu

torta-sa-visnjama-300x263.jpg

auuuu sejla blago tebi, ti ces najbolje da prodjes :)

ova je extraaaa!!! sa sve visnjicama njam njam :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Od mene dobijes jednu vockasto kremastu

torta-sa-visnjama-300x263.jpg

moze super,joj kako je dobra,ah posalji tu slobodno,svu cu da je pojedem :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nema moje prije danas, a ja je cekam k07085.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nema moje prije danas, a ja je cekam k07085.gif

prijooooo!!! gde siiiiiiiiiii????

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

prijooooo!!! gde siiiiiiiiiii????

Evo tu je, ali je nema k07025.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo tu je, ali je nema k07025.gif

ja na znam kako se ona to igra zmurkeee m0192.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja na znam kako se ona to igra zmurkeee m0192.gif

Pise tamo dole da je ovde, ali cuti :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hej zenske evo me :)

Al ste se raskokodakale e017.gif ,pola sata citam staste ispisale a od torti mi krenula voda na usta :)

I slazem se da se nadjemo negde u poslasticarnici neki dan :):):)

Isla na CTG pa se malo zadrzala u bolnici.Kada sam se vratila tu mama,pa reko malo da joj pravim drustvo.Popile kaficu ispricale se pa sada ona otisla da zavrsi oko rucka sta treba a ja odmah doletela ovamo :)

Imala sam jutros kontrakcije na ctg-u,za 24 minute imala 3 kontrakcije :)

E ja ja bih neku cokoladnu tortu sa puuuuno fila...mmmm njam njam :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hej zenske evo me :)

Al ste se raskokodakale e017.gif ,pola sata citam staste ispisale a od torti mi krenula voda na usta :)

I slazem se da se nadjemo negde u poslasticarnici neki dan :):):)

Isla na CTG pa se malo zadrzala u bolnici.Kada sam se vratila tu mama,pa reko malo da joj pravim drustvo.Popile kaficu ispricale se pa sada ona otisla da zavrsi oko rucka sta treba a ja odmah doletela ovamo :)

Imala sam jutros kontrakcije na ctg-u,za 24 minute imala 3 kontrakcije :)

E ja ja bih neku cokoladnu tortu sa puuuuno fila...mmmm njam njam :)

moze, moze prijo... taman smo se zabrinule za tebe... nigde te nema, ja reko da nisi mozda otisla bez nas??? t8302.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hej zenske evo me :)

Al ste se raskokodakale e017.gif ,pola sata citam staste ispisale a od torti mi krenula voda na usta :)

I slazem se da se nadjemo negde u poslasticarnici neki dan :):):)

Isla na CTG pa se malo zadrzala u bolnici.Kada sam se vratila tu mama,pa reko malo da joj pravim drustvo.Popile kaficu ispricale se pa sada ona otisla da zavrsi oko rucka sta treba a ja odmah doletela ovamo :)

Imala sam jutros kontrakcije na ctg-u,za 24 minute imala 3 kontrakcije :)

E ja ja bih neku cokoladnu tortu sa puuuuno fila...mmmm njam njam :)

A nas ko sisa ovde sto brinemo i pitamo gde si jel???

Zetko mi je dobar, jubi ga tasta! Nema torta za tebe od mene prijo... ljuta sam k07085.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

joj vise oko torte voda mi na usta krenu od torti jutros :lol:

joj i mene ceka taj CTG za 15dana i jedva cekam uh....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

joj vise oko torte voda mi na usta krenu od torti jutros :lol:

joj i mene ceka taj CTG za 15dana i jedva cekam uh....

ma kome nije krenula voda na usta!!! ja zamesila moje kolacice ispekla pa da vidis kako su lepi... sa visnjama uh uh t19121.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ej bre zenske bas ste mi drage i bas sam vas zavolela i obozavam vas tako lude i blentave

c045.gif

Jeco volimo mi kolace sa visnjama samo da znas :):):)

A mama umesila pica kroasane,[pa neke pituljice,pa neko testo punjeno eurokremom...njam njam:)

I da ne idem ja bez vas u porodiliste nikako,ima sve zajedno da odemo u gradsku i da im kazemo evo mi dosle :):):)

Prijo moja nemoj da mi se brines,tu sam ja,samo cu vas ovih dana malo vise iz prikrajka gledati.

Zetonja ti je bas dobar,evo sve me rebra bole od njega...imasve da mu vratim samo da se rodi e025.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A sada nema vas c024.gif

Gde ste se izgubile?:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A sada nema vas c024.gif

Gde ste se izgubile?:)

ja sam tu,al jece i prije nema :lol: :lol: :lol:

otisle one da spremaju da jedu nesto :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i mene, slagala sam bebine stvarcice na mesto :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vidim da je danas dan za klopanje kolaca :lol: Moja mama pravila bundevaru,ali nije nesto uspela(natrpala griza unutra)tako da sam pojela samo jedno parce,Bogu hvala jer se ionako osecam kao slonica.Oticu mi stopala,bas me to nervira,ruzno izgleda,a stomak ce da mi pukne koliki je.Ovaj moj momcic izgleda nema nameru uskoro da izlazi,mada je danas aktivniji nego obicno,mukica nema mesta vise.Inace muz me zeza da cu tek oko 1.dec da se porodim,bude li tako,pohisterisacu dotle vec :wacko::angry:

A kako su vase bebe?Jel su mnogo aktivne?Mozete li jos uvek normalno spavati?Kofercici za bolnicu spremni :wub: ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vidim da je danas dan za klopanje kolaca :lol: Moja mama pravila bundevaru,ali nije nesto uspela(natrpala griza unutra)tako da sam pojela samo jedno parce,Bogu hvala jer se ionako osecam kao slonica.Oticu mi stopala,bas me to nervira,ruzno izgleda,a stomak ce da mi pukne koliki je.Ovaj moj momcic izgleda nema nameru uskoro da izlazi,mada je danas aktivniji nego obicno,mukica nema mesta vise.Inace muz me zeza da cu tek oko 1.dec da se porodim,bude li tako,pohisterisacu dotle vec :wacko::angry:

A kako su vase bebe?Jel su mnogo aktivne?Mozete li jos uvek normalno spavati?Kofercici za bolnicu spremni :wub: ?

Moja mala kako kad :lol: , ali od normalnog spavanja ni N. Nemogu da zamislim kako ce mi biti kada budem ja bila u 39- oj n edelji kada mi je sada ovako teesko...! Uglavnom smo sve spremile torbe, samo jos da se krene i to je to :lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i mene, slagala sam bebine stvarcice na mesto :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

I ja cu sada da slozim stvarcice od bebe.Mama sve ispeglala i sada da poslazem u ormaric i spremne su... a207.gif

Spavanje?Sta to bese :)

Mada danas mi se ceo dan spava ali nisam htela oka da sklopim ne bi li nocas normalno spavala

A bebac mi je danas nesto mirniji nego obicno.Inace je mali djvolak :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ima gore na bulevaru Buongiorno i Bombaj poslasticarnice, pa se taman skotrljamo do porodilista :lol::lol::lol:

I to kakve poslasticarnice...ne moram ni da mislim na kolace, samo na njih pomislim i zabalavim...grrrr....mljac...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje, ja cu sada prvo da hotdog.gif, onda th_shower.gif , pa malo reading.gif i onda sleeping.gif!!!! Saljem vam kisses.gif do sutra!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hajde raspitaj se pa javi :)

Mada verujem da je to za one koje su dobile otkaz zbog trudnoce a bile su prijavljene.

Devojka koja se nedavno porodila kaze da se prijavila na biro nesto malo pre trudnoce i da je nakon porodjaja dobila 17.000din. Otkaz je dala sama,a nikada nije ni bila prijavljena i kaze da na tu naknadu imaju pravo sve trudnice koje su na birou.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.