Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Nisam ni sumnjala u vas dve :D:D :D

Uh samo da se resim ovog gvozdja u tabletama...sada sam bas srecna...imate cokoladu od mene :)

Mogu li ja da biram???? Mogu!!! Jednu belu sa brusnicom... Hvala :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hahhahahahahahah evo i ja da kukam malo. ubi me kicma!!!! nocu kad se okrecem sa jedne strane na drugu samo pucka. a i karlica boliiiiii.... uuuh samo jos malo. :lol:

a za strije sam mazala sve zivo od drugog maseca, najvise striet, i tek mi je u 8. pocela da puca koza. prvo po bokovima a sad i na levoj strani stomaka. al sta da se radi, vazno da smo mi zdravi ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mogu li ja da biram???? Mogu!!! Jednu belu sa brusnicom... Hvala :rolleyes:

Naravno da mozes da biras...znaci crna sa suvim grozdjem :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo ja sam koristila ( i dalje koristim) maslinovo ulje, ni u prvoj a ni sad nisam dobila strije, koža mi je veoma elastična, što se tiče prvog porođaja bebac je imao 3750 a ja niti sam pukla niti su me sekli :) nadam se da će i ovaj put biti isto tako :)

Ja ne pijem ulje već ga koristim za salate i drugo :)

a usta si ga jos koristila osim za salte,ja sam jutros popila jednu kasicicu i imala sam da umrem ako me vjerujes :rolleyes:

pa da i ova komsinica koja je pila nit je pukla nit su je sjekli valjda samo iz tog razloga sto je koristila maslinovo ulje????

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sejla koliko sam cula ne treba svaki dan da se pije vec pre nego sto krenes na porodjaj.Malo mi se cini mnogo svaki dan :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Naravno da mozes da biras...znaci crna sa suvim grozdjem :lol::lol::lol:

Da, da ta mlecna sa celim lesnicima... vidis kako znas :lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kada ti ides na CTG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da, da ta mlecna sa celim lesnicima... vidis kako znas :lol::lol::lol:

kako se samo razumemo :):):)

mmmm celi lesnici u cokoladi....njam njam :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kada ti ides na CTG

Idem u cetvrtak.Ti?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Idem u cetvrtak.Ti?

Ma krajem novembra tek, ima vremena :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam skoro potrošila domaće i ovo kupovno nije ni prineti ni ukusom ni mirisom.... ono domaće dalmatinsko sam mogla i piti, a ovo fabričko samo u salatama....

Vama u CG je lakše doći do domaćeg kvalitetnijeg :)

Dobro je i mazati međicu maslinovim uljem.Inače,kod nas jeste lakše naći,ali je italijansko jeftinije(koje ja kupujem) od Olioproma iz Bara.Al,može se naći i domaće na pijacama.Al ja eto izbjegavam domaće,više volim nešto što je prošlo sve kontrole.Profesionalna deformacija :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma krajem novembra tek, ima vremena :lol:

Zasto tek tada?Da nije malo kasno?Bre samo ti ranije kreni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam skoro potrošila domaće i ovo kupovno nije ni prineti ni ukusom ni mirisom.... ono domaće dalmatinsko sam mogla i piti, a ovo fabričko samo u salatama....

Vama u CG je lakše doći do domaćeg kvalitetnijeg :)

To jeste :) Ja kupim i ovo fabricko i ovo domace. Domace je naravno i skuplje ako hoces kvalitetno, pa domace koristim svjeze (u salatama), a ovo drugo - kada pecem krompir, dinstam nesto ili sl. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zasto tek tada?Da nije malo kasno?Bre samo ti ranije kreni

Ne, ne! Ja slusam sta cika doktor kaze :lol: !!!! A i daleko mi je porodiliste da se setam toliko, a prevoz je katastrofalan!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne, ne! Ja slusam sta cika doktor kaze :lol: !!!! A i daleko mi je porodiliste da se setam toliko, a prevoz je katastrofalan!!!

ja otisla da otspavam malo, a vi se raspricale boze sacuvj!!! kako ste mi vredne :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja otisla da otspavam malo, a vi se raspricale boze sacuvj!!! kako ste mi vredne :)

Pa mora neko i to :lol: !!! Mi se druzimo i jadamo, a ti spavas k07003.gifSram te bilo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sejla koliko sam cula ne treba svaki dan da se pije vec pre nego sto krenes na porodjaj.Malo mi se cini mnogo svaki dan :)

e ne znam i meni se cinjelo da je mnogo ali kazu da je dobro,sto se mene tice nikad vise necu da ga pijem,samo u salate cu ga stavljat.... :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa mora neko i to :lol: !!! Mi se druzimo i jadamo, a ti spavas k07003.gifSram te bilo

pa kad ne mogu nocu, ja moram negde da nadoknadim... a sad ove vas cokolade... mmmmm a ko za inat nema ovde u kuci, a mrzi me da sidjem, hladno mi je... uhhhh :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro je i mazati međicu maslinovim uljem.Inače,kod nas jeste lakše naći,ali je italijansko jeftinije(koje ja kupujem) od Olioproma iz Bara.Al,može se naći i domaće na pijacama.Al ja eto izbjegavam domaće,više volim nešto što je prošlo sve kontrole.Profesionalna deformacija :)

I to je tacno, al eto - kazu da je domaće kvalitetnije pa... :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pa kad ne mogu nocu, ja moram negde da nadoknadim... a sad ove vas cokolade... mmmmm a ko za inat nema ovde u kuci, a mrzi me da sidjem, hladno mi je... uhhhh :(

Izvoli....

milka-cokolada-sa-lesnikom_0.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pa kad ne mogu nocu, ja moram negde da nadoknadim... a sad ove vas cokolade... mmmmm a ko za inat nema ovde u kuci, a mrzi me da sidjem, hladno mi je... uhhhh :(

e ja sam bogami castila samu sebe jednom cokoladom,uh sto ja mogu slatkog,neka si ti spavala,dobro je kad mozes,ja nemogu samo se prevrcem i mucim se,ali zato nocu kad zaspem do pred zoru ja mislim ne pomjerim se,i pred zoru u wc do jedno 9-10h :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e ne znam i meni se cinjelo da je mnogo ali kazu da je dobro,sto se mene tice nikad vise necu da ga pijem,samo u salate cu ga stavljat.... :blink:

Ja sam cula bas svaki dan - jednu kasiku ujutro :blink: . Ja nemam u planu da ga pijem, samo u salatu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdravljam vas drage moje :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam cula bas svaki dan - jednu kasiku ujutro :blink: . Ja nemam u planu da ga pijem, samo u salatu ;)

i nemoj ja sam mislila jutros da cu umrijet od gadosti vjeruj mi,kako je gadno,e od sad cu i ja u salate,mada sad ima slabo salata pa ne znam ni kako cu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdravljam vas drage moje :lol:

:************

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.