Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Bebi ne može ništa biti,ne brini.Ja mislim Sejla da moraš malo više da se opustiš.I ja sam u početku trudnoće bila nepodnošljiva.Kad se opustimo sve je bolje.Inače,zar vama ne daju na uvid vaše rezultate?Ja mislim da je to neka bezazlena urinarna infekcija,samo se toplo oblači,pij čajeve i izbegavaj slatkiše.I naravno poslušaj dr.Videćeš proći će.

e to mi je bitno da je bebi nista ne bude a za sebe cu lako,daju nam rezultate nego mi je dr samo jednom procitala,i dala recept i to je to...pijem caj od persuna i od kupine ne znam koliko ce mi pomoc pokusacu,ma nego sta samo treba da se opustim i sve ce bit super,nego ja o glupostima mislim i etooo.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo svima!

Evo i mene posle duzeg vremena .Juce smo izasli iz bolnice,a 19 oktobra se rodio nas Dimitris . :wub: :wub: :wub: Sve najbolje buducim mamicama i veliki pozdrav za sve !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo svima!

Evo i mene posle duzeg vremena .Juce smo izasli iz bolnice,a 19 oktobra se rodio nas Dimitris . :wub: :wub: :wub: Sve najbolje buducim mamicama i veliki pozdrav za sve !

Cestitamo Milenice neka je bebac ziv i zdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo svima!

Evo i mene posle duzeg vremena .Juce smo izasli iz bolnice,a 19 oktobra se rodio nas Dimitris . :wub: :wub: :wub: Sve najbolje buducim mamicama i veliki pozdrav za sve !

Cestitam Milenice!!! Sve najlepse vam zelim... Pisi kad stignes kako si prosla. Veliki pozdrav za tebe i Dimitrisa!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo svima!

Evo i mene posle duzeg vremena .Juce smo izasli iz bolnice,a 19 oktobra se rodio nas Dimitris . :wub: :wub: :wub: Sve najbolje buducim mamicama i veliki pozdrav za sve !

sve najbolje,nek ti je ziv i zdrav,pisi nama koje nas ceka uskoro porodjaj kako si prosla....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo svima,

Za pocetak cestitamo svima mama i novim bebcima, da su zivi i zdravi........

I onda je i vreme da se i mi prebacimo u treci trimestar....

za sada super napredujemo i nadamo se da tako i ostane

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo svima,

Za pocetak cestitamo svima mama i novim bebcima, da su zivi i zdravi........

I onda je i vreme da se i mi prebacimo u treci trimestar....

za sada super napredujemo i nadamo se da tako i ostane

super samo tako nastavite,sad ce vreme sporije ici ali sta da se radi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo svima!

Evo i mene posle duzeg vremena .Juce smo izasli iz bolnice,a 19 oktobra se rodio nas Dimitris . :wub: :wub: :wub: Sve najbolje buducim mamicama i veliki pozdrav za sve !

cestitamo i zelimo vam sve naj naj od srca!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo svima!

Evo i mene posle duzeg vremena .Juce smo izasli iz bolnice,a 19 oktobra se rodio nas Dimitris . :wub: :wub: :wub: Sve najbolje buducim mamicama i veliki pozdrav za sve !

:lol: cestitamo ti milenice,nek ste nam zivi i zdravi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo svima!

Evo i mene posle duzeg vremena .Juce smo izasli iz bolnice,a 19 oktobra se rodio nas Dimitris . :wub: :wub: :wub: Sve najbolje buducim mamicama i veliki pozdrav za sve !

Cestitke da je ziv i zdrav sto godina!!!!

Ivanchice dobro dosla....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitke da je ziv i zdrav sto godina!!!!

Ivanchice dobro dosla....

Zene spavate li? ja se toliko razbolela kasljem i bas me boli grlo... a doca kaze nije nista samo serbrt... uh!!! :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ma kakvo spavanje! :)

dobro jutro!

secate se da sam vam najavila da u ponedeljak uvece idem u porodiliste? prc, nista od toga! mom dr-u je iskrslo nesto u porodici, pa mi je otkazao tu zakazanu indukciju i ostavio da cekamo prave bolove do daljnjeg!! moj kica nema nameru jos uvek da izlazi iz mene izgleda! jos uvek slaze kilazu, samo da me nervira! sve meni u inat! :)ako dogura do 5 kg, ja nisam ta koja ce da ceka prirodan porodjaj, a neeeee!!! :o :o

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ako dogura do 5 kg, ja nisam ta koja ce da ceka prirodan porodjaj, a neeeee!!! :o :o

:P:lol: :lol: :lol: neko ga mora roditi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo svima!

Evo i mene posle duzeg vremena .Juce smo izasli iz bolnice,a 19 oktobra se rodio nas Dimitris . :wub::wub::wub: Sve najbolje buducim mamicama i veliki pozdrav za sve !

Čestitam,neka je živ i zdrav :) čekamo utiske s porodjaja..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ma kakvo spavanje! :)

dobro jutro!

secate se da sam vam najavila da u ponedeljak uvece idem u porodiliste? prc, nista od toga! mom dr-u je iskrslo nesto u porodici, pa mi je otkazao tu zakazanu indukciju i ostavio da cekamo prave bolove do daljnjeg!! moj kica nema nameru jos uvek da izlazi iz mene izgleda! jos uvek slaze kilazu, samo da me nervira! sve meni u inat! :)ako dogura do 5 kg, ja nisam ta koja ce da ceka prirodan porodjaj, a neeeee!!! :o :o

e blago tebi! tvoj ce da ceka! ja sam sad dosla sa kontrole i u soku sam 32. nedelja, a beba se fino namestila, tj spremna je. dr kaze mozda i ne udjem u deveti :(... joj uplasila sam se ko niko!!! ne znam ni gde cu ni sta cu koliko mi je frka!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e blago tebi! tvoj ce da ceka! ja sam sad dosla sa kontrole i u soku sam 32. nedelja, a beba se fino namestila, tj spremna je. dr kaze mozda i ne udjem u deveti :(... joj uplasila sam se ko niko!!! ne znam ni gde cu ni sta cu koliko mi je frka!!!

i ja cu za nekoliko dana u 32 nedelju i u pon sam isla kod dr rekla mi je beba je okrenuta i spremna je za porodjaj ali nemora da znaci da cu,tako da nemoj da brines,znam nije ti lako,a meni se jos neke bakterije pojavile pa sam bas u frci da to izlijecim ,drzi se jeco ,bice nase bebe dobro ne brini...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja cerkica se juce razbolela,ima temp.Ja sam pored nje dan i noc,valjda se necu i ja razboleti. :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e blago tebi! tvoj ce da ceka! ja sam sad dosla sa kontrole i u soku sam 32. nedelja, a beba se fino namestila, tj spremna je. dr kaze mozda i ne udjem u deveti :( ... joj uplasila sam se ko niko!!! ne znam ni gde cu ni sta cu koliko mi je frka!!!

Moja se namjestila još u 28 nedelji,a evo sad sam ušla u 33.Ne brini,bitno je da nemaš kontrakcije i da se ne otvaraš.A i takva stanja se mogu kontrolisati.I ne razumem dr koja to kaže.Provjeri ti i kod drugog doktora.Guraćemo mi još zajedno dont worry :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja se namjestila još u 28 nedelji,a evo sad sam ušla u 33.Ne brini,bitno je da nemaš kontrakcije i da se ne otvaraš.A i takva stanja se mogu kontrolisati.I ne razumem dr koja to kaže.Provjeri ti i kod drugog doktora.Guraćemo mi još zajedno dont worry :rolleyes:

ma nije samo beba... grlic se spustio na 2 cm, a posteljica je zrela, tako kaze dr. a beba po velicini odgovara 34 nedelji ima preko 2 kg. jedino me tesi da su oni promasili termin...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ma nije samo beba... grlic se spustio na 2 cm, a posteljica je zrela, tako kaze dr. a beba po velicini odgovara 34 nedelji ima preko 2 kg. jedino me tesi da su oni promasili termin...

Ne brini nista moj grlic je u 25 nedelji bio 1 cm.Beba okrenuta kao za porodjaj jos onda,vazno je da mirujes sto vise i da nemas kontrakcije i to je to.Opusti se,jedino za posteljicu mi ni nista nisu rekli....Videces kako vreme brzo prodje dok ne udjete u "sigurnu zonu"...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne brini nista moj grlic je u 25 nedelji bio 1 cm.Beba okrenuta kao za porodjaj jos onda,vazno je da mirujes sto vise i da nemas kontrakcije i to je to.Opusti se,jedino za posteljicu mi ni nista nisu rekli....Videces kako vreme brzo prodje dok ne udjete u "sigurnu zonu"...

uh svi me tesite :) i to mi znaci. pa moracu da se stisnem. ja kazem dr. usijte me dole, necu ja jos. i ona mi je rekla strogo mirovanje, pa ako se nista ne desi za tri nedelje na kontrolu. videcemo... za sad cu da se zavalim i kao sto rece de ni paucinu da ne skidam :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ma nije samo beba... grlic se spustio na 2 cm, a posteljica je zrela, tako kaze dr. a beba po velicini odgovara 34 nedelji ima preko 2 kg. jedino me tesi da su oni promasili termin...

Izvini na pitanju a jel ti pušiš u trudnoći?Mojoj drugarici je posteljica bila zrela u 30 nedelji,a bila je strasan pušač i dr je rekao da se to zbog toga može desiti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Izvini na pitanju a jel ti pušiš u trudnoći?Mojoj drugarici je posteljica bila zrela u 30 nedelji,a bila je strasan pušač i dr je rekao da se to zbog toga može desiti.

ma jok i mene je to dr pitala

jesm pusila dok nisam videla dve crtice na testu, od tada ni cigaru... kaze ona da ako nisam onda nije to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Izvini na pitanju a jel ti pušiš u trudnoći?Mojoj drugarici je posteljica bila zrela u 30 nedelji,a bila je strasan pušač i dr je rekao da se to zbog toga može desiti.

a jel izdrzala drugarica do kraja kad su joj to rekli?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

a jel izdrzala drugarica do kraja kad su joj to rekli?

Porodila se u 34 nedelji,bebica je bila u redu samo manje porođajne težine.Ali,ona je imala i visok pritisak tako da je sve individualno.Nadam se samo da ne pušiš jer iako pričaju da je to bezazleno,milion se puta pokazalo da ipak nije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.