Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Evo zive i sad odmah na forum!!!

Nego jel nekoj od vas se desilo onako da vas zigne ili strecne kao da vas neko probada dole :unsure:

Ja se nekad od toga uplasim,ne znam da se ne siri grlic tako ili sta vec,to mi se desava od ovo nedelje :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

bibice kada ti planiras da se porodis? :lol: :lol: :lol:

I ja ih malo da setam,ali izgleda da je sa danima setnje zavrseno.Mnogo mi je lose posle setnje :(

Mig meni se to desava,nekada kao i da se cepa dole.Idem sutra kod doktorke pa cu javiti sta mi je rekla.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

bibice kada ti planiras da se porodis? :lol::lol::lol:

I ja ih malo da setam,ali izgleda da je sa danima setnje zavrseno.Mnogo mi je lose posle setnje :(

Mig meni se to desava,nekada kao i da se cepa dole.Idem sutra kod doktorke pa cu javiti sta mi je rekla.

Prijo, ides li na vezbice sutra?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa gde si ti bre prijo ceo dan?

Idem na vezbice.Prvo kod doktorke na kontrolu i onda na vezbice.

Ti?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa gde si ti bre prijo ceo dan?

Idem na vezbice.Prvo kod doktorke na kontrolu i onda na vezbice.

Ti?

Ja idem prvo na biro, pa cu produziti na vezbe!!! Tu sam ja, samo ne mogu dugo da sedim, pa pravim pauze :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E super,onda se vidimo sutra :)

E a meni redovno javljanje na biro 29.11. ja im lepo rekla da cu se negde u tom periodu poroditi a oni meni neka dodje neko onda umesto mene.Bas cemo se i muz i ja setiti :):)

Stavila sam podsetnik par dana ranije pa sta mi Bog da :)

A sto ne mozes da sedis?Pundravci u guzi :):):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E super,onda se vidimo sutra :)

E a meni redovno javljanje na biro 29.11. ja im lepo rekla da cu se negde u tom periodu poroditi a oni meni neka dodje neko onda umesto mene.Bas cemo se i muz i ja setiti :):)

Stavila sam podsetnik par dana ranije pa sta mi Bog da :)

A sto ne mozes da sedis?Pundravci u guzi :):):)

Ma ovo dete polude zadnjih dana.... kada dugo ssedim zabode mi se ispod rebara, boooliiiii... dodje mi kosu da pocupam!!! I nbocu je pocela da me budi kada pocne da se mlati, unezverim se onako bunovna. To nije radila :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa prijo i snajka ce ti biti polu madjarica :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma ovo dete polude zadnjih dana.... kada dugo ssedim zabode mi se ispod rebara, boooliiiii... dodje mi kosu da pocupam!!! I nbocu je pocela da me budi kada pocne da se mlati, unezverim se onako bunovna. To nije radila :blink:

hahaha neka neka....tako ti i treba kada neces da slusas bebicu :):)

Kada meni tako bebac radi ja samo kazem neka neka sve cu ti vratiti :):):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa prijo i snajka ce ti biti polu madjarica :lol:

Pa kako samo znam da izaberem snajku...imam bre nos :):):):):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo zive i sad odmah na forum!!!

Nego jel nekoj od vas se desilo onako da vas zigne ili strecne kao da vas neko probada dole :unsure:

Ja se nekad od toga uplasim,ne znam da se ne siri grlic tako ili sta vec,to mi se desava od ovo nedelje :huh:

Meni se to desi,ali ne brini.Meni je dr rekla da je to beka,malo jače udari. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

dobro jutro zene... :)

Pije se kafica,pa da se spremim i na kontrolu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

dobro jutro zene... :)

Pije se kafica,pa da se spremim i na kontrolu :)

Da javiš kako je bilo!Ja sam uzela rezultate krvi,gvoždje mi je 10.66 a moje dr nema.Jel to ok?Inače sve više se osećam malaksalo,mada mi se čini daovo gvožđe i nije tako loše.

Ja sad idem na predavanja u školicu.Nadam se da će biti malo više trudnica :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uh za gvozdje nije mnogo bas bas lose koliko mozeda bude.

Obavezno uzmi gvozdjene ne znam koje ti inace doktor prepisuje.Meni je prosli put bilo isto oko 10 i doktorka mi je rekla da pijem dve tablete dnevno.

Gvozdje tek kada je preko 20 onda je dobro.

Javicu sta je bilo na kontroli:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam imala gvozdje 15 zadnji put i nista mi nije rekla iako je i to na donjoj granici. Ali normalno je da gvozdje opadne u trudnoci. Pitaj samo dr sta da pijes...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uzimajte konsko mesu - kupite suvo jer je baš ukusno, a i napravite mešavinu kakao i med, i uzimajte svakojutro.

Ja sam ferum lek zamenila sa ovim, i rezltati su bili bolji. Gvožđe najviše opada u poslednja dva meseca, i treba ga održavati i ranije. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam imala gvozdje 15 zadnji put i nista mi nije rekla iako je i to na donjoj granici. Ali normalno je da gvozdje opadne u trudnoci. Pitaj samo dr sta da pijes...

Zar nije donja granica 10? :unsure:

To na 15 je ok, ne brini. Samo unosi hranu bogatu gvožđem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne mislim da je 15 lose, nego je blize onoj donjoj granici (bar tako pise na rezultatu po onim parametrima sa strane od-do)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne mislim da je 15 lose, nego je blize onoj donjoj granici (bar tako pise na rezultatu po onim parametrima sa strane od-do)

Za tvoje nedelje trudnoće, je gvože super. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Boli i mene u toku noci toliko da, ako moram u wc, prvo u krevetu istezem noge i kukove da bih mogla da ustanem uopste... Razumem te skroz.

ovakve bolove imam i ja nocu, place mi se kad trebam da idem u wc. a preko dana stucamo i malo manje se sutiramo jer nemamo pino mesta :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

bibice kada ti planiras da se porodis? :lol: :lol: :lol:

I ja ih malo da setam,ali izgleda da je sa danima setnje zavrseno.Mnogo mi je lose posle setnje :(

moj dr smatra da cu da se porodim u terminu! :) :) zato koristim i ovo lepo vreme da prosetam dok jos moze! :D :D ....a i setam da malo skrenem misli, posto me je uhvatila frka. uh! B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nemaju mesta, ali znaju da sutnu da zablesave :lol:

Ma da, ja sam pri kraju tako da se gvozdje dobro drzi :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

moj dr smatra da cu da se porodim u terminu! :) :) zato koristim i ovo lepo vreme da prosetam dok jos moze! :D :D ....a i setam da malo skrenem misli, posto me je uhvatila frka. uh! B)

Ja se trudim da nemam frku, jer vise ne mogu da cekam da vidim bebirona, ali... Nije da mi je bas svejedno. Non stop razmisljam kako to u stvari izgleda kad krene porodjaj, te kontrakcije i ti bolovi... Ma... :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uh za gvozdje nije mnogo bas bas lose koliko mozeda bude.

Obavezno uzmi gvozdjene ne znam koje ti inace doktor prepisuje.Meni je prosli put bilo isto oko 10 i doktorka mi je rekla da pijem dve tablete dnevno.

Gvozdje tek kada je preko 20 onda je dobro.

Javicu sta je bilo na kontroli:)

Na nalazima piše da je granica 6.6 - 26.0 a meni je 10.4

Znači donja granica je ipak 6.6 što je manje od mog rezultata.A dr nema,i rekli su mi da će doći tek sledeće nedelje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa nema panike onda, stvarno. Opusteno ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.