Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Radila sam uglavnom sve vezbice,bilo je samo par za koje je rekla da ne radim...

A nemam pojma zasto me tako boli,a bas sam aktivna trudnica(koliko smem),ne znam da l je od tih par vezbica ili se samo sirim.Tako me o pre neki dan sve bolelo ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Radila sam uglavnom sve vezbice,bilo je samo par za koje je rekla da ne radim...

A nemam pojma zasto me tako boli,a bas sam aktivna trudnica(koliko smem),ne znam da l je od tih par vezbica ili se samo sirim.Tako me o pre neki dan sve bolelo ...

Nemoj da se zezas, bolje samo radi disanje, ali ovako se vise kreci, setaj koliko mozes i dok ti prija!!! :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U cetvrtak kod doktorke pa da vidimo kakvo je stanje .

Obecala si da ces me drzati a ruku na porodjaju tako da ne smem pre vremena da se porodim :):):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E da,Beogradjanke koje su nezaposlene jel znate koliko para cemo dobiti kada se porodimo(Boze zdravlja da sve bude u redu).

Ja nisam znala,i kada sam cula pre neki dan bas sam se iznenadila.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E da,Beogradjanke koje su nezaposlene jel znate koliko para cemo dobiti kada se porodimo(Boze zdravlja da sve bude u redu).

Ja nisam znala,i kada sam cula pre neki dan bas sam se iznenadila.

Nezaposlene porodilje u Bg- u od grada dobijaju 50. 000 din

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nezaposlene porodilje u Bg- u od grada dobijaju 50. 000 din

Da toliko.

Ja saznala pre neki dan,nisam znala,i bas sam se iznenadila.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da toliko.

Ja saznala pre neki dan,nisam znala,i bas sam se iznenadila.

Ja sam to saznala i vec pocela da skupljam papire i za roditeljski i za deciji dodatak :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa ti to sve na vreme.

Znaci mogla bih i ja da pocnem polako :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa ti to sve na vreme.

Znaci mogla bih i ja da pocnem polako :)

Pa dok jos nije zahladnelo i dok jos mogu da se krecem :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E bila danas na vezbicama prvi put.Bilo skroz ok.

Upoznala sam i moju priju :) (Moj Bebac),i bas mi je drao zbog toga.Divna mi je prija :)

:rolleyes: LJUBOMORNA SAM NA VAS :rolleyes:

i ja bi prijudvije prije hehe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:rolleyes: LJUBOMORNA SAM NA VAS :rolleyes:

i ja bi prijudvije prije hehe

Moracemo da ti nadjemo priju :)

Sta nosis?Devojcice,decake ili i jedno i drugo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Trudnice, jel' se javljala MarijaVlada od kako se porodila? Baš bih volela da čujem njeno iskustvo sa porodjaja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vichy a zasto ne ides na ctg?zar nije obavezno u poslednjem mesecu svake nedelje?

Pa i ja sam citala da je obavezno, ali sta da radim kad su mi u bolnici rekli da ctg radim u dz, tamo sam kod moje dr uradila taj jedan i rekla mi to je to, sve je ok, vidimo se kad se porodis :blink:

Super je sto se tako lepo druzite. Ja na vezbice na kraju nisam ni otisla, disacu kako budem mislila da treba :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Trudnice, jel' se javljala MarijaVlada od kako se porodila? Baš bih volela da čujem njeno iskustvo sa porodjaja.

Njena zadnja poruka je bila 1.10. i to je njen muz poslao:

Danas oko 14h Marija je rodila divnu devojcicu Lenu smile.gif)))) Dosta brzo se porodila, bukvalno ni dvadeset minuta nije sve trajalo, ja sam bio tu pa eto iz prve ruke smile.gif)))

Inace obe su dobro smile.gif

Posle se nije javljala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa i ja sam citala da je obavezno, ali sta da radim kad su mi u bolnici rekli da ctg radim u dz, tamo sam kod moje dr uradila taj jedan i rekla mi to je to, sve je ok, vidimo se kad se porodis :blink:

Super je sto se tako lepo druzite. Ja na vezbice na kraju nisam ni otisla, disacu kako budem mislila da treba :blink:

Bas cudno.Ja bih trazila napismeno da ne treba vise da mi rade ctg,da je jednom fovoljno.

A za vezbice,ma malo razonoda,druzenje,nova poznanstva...a disanje-valjda cu ga se setiti na porodjaju :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa i ja sam citala da je obavezno, ali sta da radim kad su mi u bolnici rekli da ctg radim u dz, tamo sam kod moje dr uradila taj jedan i rekla mi to je to, sve je ok, vidimo se kad se porodis :blink:

Super je sto se tako lepo druzite. Ja na vezbice na kraju nisam ni otisla, disacu kako budem mislila da treba :blink:

Pa mozes i ti sa nama... nikada nije kasno :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa i ja sam citala da je obavezno, ali sta da radim kad su mi u bolnici rekli da ctg radim u dz, tamo sam kod moje dr uradila taj jedan i rekla mi to je to, sve je ok, vidimo se kad se porodis :blink:

Super je sto se tako lepo druzite. Ja na vezbice na kraju nisam ni otisla, disacu kako budem mislila da treba :blink:

Nemoj previse da brines, samo slusaj babicu i disaces kako treba u tom trenutku! tako su barem sve one koje su se porodile izjavile.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

drage moje na youtube -u imate extra emisijicu zove se azbuka roditeljstva!!! pa ako zelite mozete malo da se zabavite! :) ja sad pijem kafu i odoh da vidim moju bubilicu :lol: i bas jedva cekam!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro drage moje,kako ste?Ja sam izvadila krv da provjerim gvožđe.I naravno nisam čekala da me neko pusti preko reda,jer od toga kod nas nema ništa.Pre ćete pustiti neki dekica,nego momak što može volu rep da iščupa.

Sjutra opet idem u školicu,inače naša školica je pod pokroviteljstvom UNESCO-a,dobili smo diskove za dojenje i raznorazne poučne knjižice.

Žene su slabo obavještene,ja sam jedva saznala.Čak vam i dr kaže nema potrebe da idete :o ali ja sam tvrd kamen :rolleyes:

Mene sve više muči nesanica,jer mi utrne i noga i ruka kad spavam na lijevom boku kako treba.

Koliko ima kod vas devojaka na vježbicama_?

Ja sam bila sama <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeco kako je mala bubilica?Jel porasla?:)

Marijachi i ja se tako ukocim za vreme spavanja zato sto uvek nekako kako legnem tako se probudim,ali jos malko :) ,pa kada posle budem legla na stomak,jedva cekam :)

Nas na vezbicama ima petnaestak :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

drage moje na youtube -u imate extra emisijicu zove se azbuka roditeljstva!!! pa ako zelite mozete malo da se zabavite! :) ja sad pijem kafu i odoh da vidim moju bubilicu :lol: i bas jedva cekam!!!

Baš je poučna emisija,hvala ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nezaposlene porodilje u Bg- u od grada dobijaju 50. 000 din

Kod nas u Vrnjackoj Banji svega 15.000 :P za prvo, a za drugo 24.000 ali u 20 rata :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hej pa hocu i ja da se družim :) zvala sam babicu Jasminu na mob, da zakažem vežbice, ali već danima mi se ne javlja...

možda imam neki pogrešan broj.... :(

e da, zaboravih.... dobar dan Vam želim :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeco kako je mala bubilica?Jel porasla?:)

Marijachi i ja se tako ukocim za vreme spavanja zato sto uvek nekako kako legnem tako se probudim,ali jos malko :) ,pa kada posle budem legla na stomak,jedva cekam :)

Nas na vezbicama ima petnaestak :)

a mala bubilica je super, raste i napreduje :) i bas sam srecna!!! ali mi se moja bubica razbolela sad ima temperaturu i strepto koke pa ne znam kud cu sa njom :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hej pa hocu i ja da se družim :) zvala sam babicu Jasminu na mob, da zakažem vežbice, ali već danima mi se ne javlja...

možda imam neki pogrešan broj.... :(

e da, zaboravih.... dobar dan Vam želim :)

I ja sam je zvala danima i jednom mi se samo javila pa je rekla da je nazovem sutradan i kada sam je zvala opetmi se nije javila.

Na kraju sam otisla sama na vezbice,i pridruzila se grupici :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.