Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Dobro jutro moje trudnajce... kako ste danas? :) Ja sredjujem kucu generalno... uhvatile me bubice :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro! Ja se jos izlezavam... :P Nisam ni kafu popila... A bebiron mi je u totalnom spidu :lol: Toliko se pomera i meskolji da je to haos. Stomak kao da se istanjio pa cini mi se da osecam svaki prstic kad razvlaci stomak :blink: Ili je samo ojacala... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro moje trudnajce... kako ste danas? :) Ja sredjujem kucu generalno... uhvatile me bubice :D

e blago tebi kad mozes,ja nikud nemogu samo bih spavala ,isto kao kad sam tek zatrudnjela i to mi ide na zivce uzasno....a inace u 30-toj sam nedelji trudnoce....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e blago tebi kad mozes,ja nikud nemogu samo bih spavala ,isto kao kad sam tek zatrudnjela i to mi ide na zivce uzasno....a inace u 30-toj sam nedelji trudnoce....

Ja malo radim, pa sednem, pa opet radim, pa legnem i tako. Ne mogu da zurim, ali odradim :lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam planirala da lezim ceo dan, torba je spakovana i sutra krece sa mnom put Kraljeva. Nadam se da me nece vratiti kuci :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam planirala da lezim ceo dan, torba je spakovana i sutra krece sa mnom put Kraljeva. Nadam se da me nece vratiti kuci :)

Ti bas zuris da se porodis :lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ti bas zuris da se porodis :lol::lol::lol:

Ja trcim :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja trcim :lol:

Zar je tolika frka pred kraj :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam planirala da lezim ceo dan, torba je spakovana i sutra krece sa mnom put Kraljeva. Nadam se da me nece vratiti kuci :)

ajde sa srecom! :) i ja se ne bih bunila da me sutra, kad odem kod svog dr-a, zadrze, ili zakazu porodjaj! i moja torba-kesa je spakovana!!:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zar je tolika frka pred kraj :blink:

Jeste, jos je i gora. Vise ti se sve smuci i ti sama sebi i stomacina i to iscekivanje i nespavanje i svasta te nesto stigne :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ajde sa srecom! :) i ja se ne bih bunila da me sutra, kad odem kod svog dr-a, zadrze, ili zakazu porodjaj! i moja torba-kesa je spakovana!!:)

Aj pa da nas zadrze sutra :)

U to ime da nazdravimo :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeste, jos je i gora. Vise ti se sve smuci i ti sama sebi i stomacina i to iscekivanje i nespavanje i svasta te nesto stigne :)

Hvala na upozorenju :lol: !!! Posto sam ja poslala Bebcu poruku za odjavu sa foruma, tebi i svim trudnjacama zelim puno srece, lak i brz porodjaj!!!

4585f70b.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja bih ovako mogla jos godinu biti trudna :lol:

Samo sto me umor stigao,ja odem do prodavnice pa moram da odmorim,nekad i odspavam :lol:

Nije lako to....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

cao drage mame i buduce mame,kao ja nova sam na forumu pa neznam od koje teme da pocnem.Mislim da ste iskusnije od mene,a ja vam spadam u one panicare pa me zanima,u 33 sam nedelji i zanima me kako se osecate,ako vas ima koje ste trenutno u istoj nedelji kao ja?!veliki pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

cao drage mame i buduce mame,kao ja nova sam na forumu pa neznam od koje teme da pocnem.Mislim da ste iskusnije od mene,a ja vam spadam u one panicare pa me zanima,u 33 sam nedelji i zanima me kako se osecate,ako vas ima koje ste trenutno u istoj nedelji kao ja?!veliki pozdrav

pozz draga i dobro dosla!!! evo ja sam malko iza tebe... 31.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

cao drage mame i buduce mame,kao ja nova sam na forumu pa neznam od koje teme da pocnem.Mislim da ste iskusnije od mene,a ja vam spadam u one panicare pa me zanima,u 33 sam nedelji i zanima me kako se osecate,ako vas ima koje ste trenutno u istoj nedelji kao ja?!veliki pozdrav

cao...ja sam malo iza tebe ja sam u 30-toj nedelji,i ja sam panicar koliko mislim i razmiljam pocela sam da sanjam bebicu svoju,ali procice,imas li straha od porodjaja?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

drage moje meni je druga trudnoca, a panika je veca nego kod prve :) uhhhh sanjam svasta, a bubilicu moju ne :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam do sad sanjala par puta i porodjaj i izlazak iz bolnice i dolazak kuci... Opteretila sam se samo tako :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam do sad sanjala par puta i porodjaj i izlazak iz bolnice i dolazak kuci... Opteretila sam se samo tako :P

hihihiiii :) ma ja ne sanjam,a mozda bih bas volela da sanjam bubilicu....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hihihiiii :) ma ja ne sanjam,a mozda bih bas volela da sanjam bubilicu....

i ja sanjam svasta,koliko ja mislim o porodjaju boze,bas sam opterecena.ali najgore sto ne mislim na lijepe stvari sta ce mi se desit,ja mislim da ce nesto ruzno da mi se desi da cu da se mucim ko niko nikad...aaa da mi je to izbacit iz glave ja sam u 30-tu nedelju trudnoce i do kraja ja ima da poludim... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i ja sanjam svasta,koliko ja mislim o porodjaju boze,bas sam opterecena.ali najgore sto ne mislim na lijepe stvari sta ce mi se desit,ja mislim da ce nesto ruzno da mi se desi da cu da se mucim ko niko nikad...aaa da mi je to izbacit iz glave ja sam u 30-tu nedelju trudnoce i do kraja ja ima da poludim... :rolleyes:

nemoj tako da razmisljas... znas kako kazu kakve su ti misli takav ti je zivot! ma trudnoca je nesto najlepse sto moze da se desi, a ako je do sada sve bilo ok, bice i dalje... moras da budes pozitivna jer sve to utice na bebicu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nemoj tako da razmisljas... znas kako kazu kakve su ti misli takav ti je zivot! ma trudnoca je nesto najlepse sto moze da se desi, a ako je do sada sve bilo ok, bice i dalje... moras da budes pozitivna jer sve to utice na bebicu :)

ma znam trudim se da nemislim bas iz tog razloga....ma ja uzivam u trudnoci bas nemam nikakih komplikacija hvala bogu sve je ok,ali ja samo mislim o porodjaju,i kako cu sve ja to....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ma znam trudim se da nemislim bas iz tog razloga....ma ja uzivam u trudnoci bas nemam nikakih komplikacija hvala bogu sve je ok,ali ja samo mislim o porodjaju,i kako cu sve ja to....

ja ti kazem meni je ovo druga trudnoca i isto razmisljam joj kako cu, hocu li moci... u stvari prvi porodjaj mi je bio nekako traumatican po mene, pa mislim da se zato plasim...a ima do porodjaja jos da se gura :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja ti kazem meni je ovo druga trudnoca i isto razmisljam joj kako cu, hocu li moci... u stvari prvi porodjaj mi je bio nekako traumatican po mene, pa mislim da se zato plasim...a ima do porodjaja jos da se gura :rolleyes:

ima jos dosta ija da guram,ma ja prestave nemam sta me ceka i zato me strah,razmisljam kaka ce babica bit prema meni i dr,a jedva cekam da se porodim da vidim moju princezu koju svi zeljno iscekujemo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ima jos dosta ija da guram,ma ja prestave nemam sta me ceka i zato me strah,razmisljam kaka ce babica bit prema meni i dr,a jedva cekam da se porodim da vidim moju princezu koju svi zeljno iscekujemo...

to ti kazem!!! samo napred!!! a sa babicama ti je lutrija toga smo svi svesni, ali ti misli na tvoju princezu, daj sve od sebe i sve ce biti ok! u svakom slucaju kad je budes drzala u rukama bice ti sve jedno kakve su babice bile :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.