Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Ja sam htela danas da idem ali posto sam se zaludela sa forumom i kompom necu. Inace uzela sam uput :lol: Kako si ti? Kako bebac?

Gde planiras da ides?Zasto nisi malo ranije krenula sa vezbicama?

E da,gde ces se poroditi?

Ja sam dobro,bas smo juce bili na kontroli(sada svake druge nedelje kontrola).Bebac nam je velik,po UZ smo 31 nedelja(mada verujem da je bebac veci jer nam je tata veliki :) ).Malo nekada osetim kontrakcije ali nije nista strasno.

Kako ste vas dvoje?:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam htela danas da idem ali posto sam se zaludela sa forumom i kompom necu. Inace uzela sam uput :lol: Kako si ti? Kako bebac?

Koja si ti sada nedelja?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

31. pa ii cu u gradsku, tamo cu se i poroditi. Pa nama je termin isti :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zvali me malo pre iz halo bebe da pitaju za tacnu adresu i termin porodjaja. Negde sam citala da posalju sestru i pre porodjaja da se upoznamo. Pretpostavljam da ce se najaviti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

31. pa ii cu u gradsku, tamo cu se i poroditi. Pa nama je termin isti :lol:

Gledam ti tiker,i sve mislim da si 36 nedelja-bar kako je beba na njemu postavljena,uopste nisam citala ispod sta pise :)

Znaci nas dve zajedno pod ruku pa u porodiliste :).Pa kada stignemo tamo da se takmicimo koja ce pre :)

Ja sam odlucila za vezbice Zvezdaru bas zato sto planiram tamo da se porodim,taman cu neku babicu upoznati :)...a eto sada nadam se i tebe da cu upoznati :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zvali me malo pre iz halo bebe da pitaju za tacnu adresu i termin porodjaja. Negde sam citala da posalju sestru i pre porodjaja da se upoznamo. Pretpostavljam da ce se najaviti.

Kako znaju da si trudna?Na osnovu cega oni pozivaju?

Ja sam ih nedavno zvala nesto da ih pitam i trazili su mi broj telefona.Jel to znaci da ce i mene zvati?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gledam ti tiker,i sve mislim da si 36 nedelja-bar kako je beba na njemu postavljena,uopste nisam citala ispod sta pise :)

Znaci nas dve zajedno pod ruku pa u porodiliste :) .Pa kada stignemo tamo da se takmicimo koja ce pre :)

Ja sam odlucila za vezbice Zvezdaru bas zato sto planiram tamo da se porodim,taman cu neku babicu upoznati :) ...a eto sada nadam se i tebe da cu upoznati :)

Pa zbog toga sam te i pitala za vezbice :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Juce sam radila test na zuticu u Zavodu za javno zdravlje gde se Halo beba inace nalazi, uzeli su mi tamo broj telefona i vec su me danas zvali. Halo bebu inace kontaktira bolnica kad se porodimo, ali oni valjda ovim ubrzaju stvari ko vec ode tamo za neke analize.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro zene!Sve nove trudnice DOBRODOSLE!

Mene ovih dana nesto glava bolucka,ne znam sto.A ledjni misic mi ukocen,ne mogu da sedim ni 5 minuta.Jel neka od vas ima sl.problem,ne znam da li da kupim neku kremu protiv bola u misicima ili moram na masazu :huh: ,ovo samo ne prolazi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro zene!Sve nove trudnice DOBRODOSLE!

Mene ovih dana nesto glava bolucka,ne znam sto.A ledjni misic mi ukocen,ne mogu da sedim ni 5 minuta.Jel neka od vas ima sl.problem,ne znam da li da kupim neku kremu protiv bola u misicima ili moram na masazu :huh: ,ovo samo ne prolazi.

I mene glava "bolucka" ja mislim da je to zbog ovog vremena, nenormalne promene temperature, pritiska... sada smo osetljivije. A sto se tice bolova, mene ubija karlicni deo, ali vec dugo i sve je jaci bol! Kada sam pitala dr, kaze da su takvi bolovi normalni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj bebac,kako si resila da se porodis,prirodno,epidural,carski?

A sta ce biti,devojcica ili decak?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj bebac,kako si resila da se porodis,prirodno,epidural,carski?

A sta ce biti,devojcica ili decak?

Prirodno, pa sta bude i kako... kazu da je devojcica... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I mene glava "bolucka" ja mislim da je to zbog ovog vremena, nenormalne promene temperature, pritiska... sada smo osetljivije. A sto se tice bolova, mene ubija karlicni deo, ali vec dugo i sve je jaci bol! Kada sam pitala dr, kaze da su takvi bolovi normalni

i mene bolucka karlicni deo, nekad vise nekad manje. desava mi se da me boli kad se nocu okrecem na drugu stranu. sve zavisi kako se zaba namesti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prirodno, pa sta bude i kako... kazu da je devojcica... :rolleyes:

Znaci bicemo u istom sosu :)

I dobicemo snajku jupiiii :)

Postunella i mene ubija karlicni deo i pubicna kost,pre neki dan sam jedva ustajala sada je malko bolje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i mene bolucka karlicni deo, nekad vise nekad manje. desava mi se da me boli kad se nocu okrecem na drugu stranu. sve zavisi kako se zaba namesti

Znaci bicemo u istom sosu :)

I dobicemo snajki jupiiii :)

Postunella i mene ubija karlicni deo i pubicna kost,pre neki dan sam jedva ustajala sada je malko bolje

Meni preko dana i nije toliko jaka bol, koliko je nocu. Uglavnom me probudi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uh sto sam danas nesto dokona :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja se danas ziva smorih... Niti spavam kao covek poslednjih dana, niti mi se radi nesto preko dana... Uh, taj 9. meseci, tezak li je... :lol: Sve mi je teze nego pre samo 10 dana... A i ne mogu vise da mozgam kakav ce mi porodjaj biti, da li ce ovako, da li ce onako, da li ce sve biti brzo i ok ili nece... uuhhhh :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vichy gde si odlucila da se porodis?Kada ti je termin?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U Misovicu (nadam se) :P A termin mi je 28. oktobar... Joooos maloooo :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tebi se bas priblizilo :):):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tebi se bas priblizilo :):):)

U kom kraju zivis ti?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Aha... Jedva cekam :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U kom kraju zivis ti?

Na mirijevu :)

Ti?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Na mirijevu :)

Ti?

Karaburma. Ti i Suncokret zivite u istom kraju :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro zene!Sve nove trudnice DOBRODOSLE!

Mene ovih dana nesto glava bolucka,ne znam sto.A ledjni misic mi ukocen,ne mogu da sedim ni 5 minuta.Jel neka od vas ima sl.problem,ne znam da li da kupim neku kremu protiv bola u misicima ili moram na masazu :huh: ,ovo samo ne prolazi.

И мене боли тај неки леђни мишић, осећање као да је нерв укљештен. Болео ме неколико дана па ме престало, од јуче ме боли опет. То сигурно беба нешто притисне, па кад се одатле помери оно спласне бол.

Иначе цуре данас ми је очни лекар рекла да је она што се мене тиче за царски :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.