Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

E zene ja da vam se javim, pre pola sata mi je pukao vodenjak, sad su krenule malo i kontrakcije, jos da spremim par stvarcica i odosmo u porodiliste :) Nocas ili sutra stize naza bezimena...

Srecno....

Nadam se uskoro lepim vestima i jos lepsem imenu male novorodjene bebice! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E zene ja da vam se javim, pre pola sata mi je pukao vodenjak, sad su krenule malo i kontrakcije, jos da spremim par stvarcica i odosmo u porodiliste :) Nocas ili sutra stize naza bezimena...

Srecno i samo hrabro!!!!Stize nova bebica :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E zene ja da vam se javim, pre pola sata mi je pukao vodenjak, sad su krenule malo i kontrakcije, jos da spremim par stvarcica i odosmo u porodiliste :) Nocas ili sutra stize naza bezimena...

Jupiiii!!! Samo hrabro! Jedva cekamo izvestaj. Veliki pozdrav!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav trudnicama u trecem trimestru!Moja bebica se ne pomjera puno kako citam u vasim postovima.To me pomalo plasi.Kazu da sto je aktivnija beba da je ona i zdravija.Inace otkada sam usla u 3.trimestar,imam strahove,da li ce beba biti u redu.Uh,kako mi je tesko kad vidim neko bolesno dete,odmah se uspanicim i rastuzim.Da li ja preterujem?

Kad ste vis pocele sa vezbicama?

I da li ima neka trudnica u podgorici? :huh:

Nemoj da razmisljas o tome koliko se necija beba pomera u odnosu na tvoju. Vazno je da doktor potvrdjuje napredovanje bebe, sve ostalo je manje vazno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E zene ja da vam se javim, pre pola sata mi je pukao vodenjak, sad su krenule malo i kontrakcije, jos da spremim par stvarcica i odosmo u porodiliste :) Nocas ili sutra stize naza bezimena...

AJMO AJDEEE!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E zene ja da vam se javim, pre pola sata mi je pukao vodenjak, sad su krenule malo i kontrakcije, jos da spremim par stvarcica i odosmo u porodiliste :) Nocas ili sutra stize naza bezimena...

Luna uz tebe smo!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E zene ja da vam se javim, pre pola sata mi je pukao vodenjak, sad su krenule malo i kontrakcije, jos da spremim par stvarcica i odosmo u porodiliste :) Nocas ili sutra stize naza bezimena...

Super,samo hrabro ! Kazem ja tebi danas ti ces prva ;) .Jedva cekamo novosti... :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E zene ja da vam se javim, pre pola sata mi je pukao vodenjak, sad su krenule malo i kontrakcije, jos da spremim par stvarcica i odosmo u porodiliste :) Nocas ili sutra stize naza bezimena...

Javi nam se kako je bilo.Sve najbolje!Ljubimo i tebe i bebicu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E zene ja da vam se javim, pre pola sata mi je pukao vodenjak, sad su krenule malo i kontrakcije, jos da spremim par stvarcica i odosmo u porodiliste :) Nocas ili sutra stize naza bezimena...

ajde Georgina ajdeeeee drz se :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E zene ja da vam se javim, pre pola sata mi je pukao vodenjak, sad su krenule malo i kontrakcije, jos da spremim par stvarcica i odosmo u porodiliste :) Nocas ili sutra stize naza bezimena...

Sada se verovatno vec druzite ti i bebica.....zelim vam sve najlepse :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro moje drage mamice i bebice!Evo mene posle skoro nedelju dana.Drago mi je da ste sve ok i da lepo napredujete.Ja sam bila malo u bolnici,ustanovili su mu manjak plodove vodice u cetvrtak,a u petak je bilo sve ok,ali kao da ostanem preko vikenda na odeljenju za svaki slucaj.Juce su me pustili,otvorena sam jedan prst,grlic smanjen,meka sam i spremna za porodjaj koji ce biti otprilike za dve nedelje.Eto to je to.

Luna samo hrabro i ocekujem lepe vesti!

Star se porodila dok sam bila u bolnici,rodila je decaka.

Upoznala sam i MarijuVlada,divna devojka i sve je ok kod nje i uskoro ce i ona javiti lepe vesti.

Poljubac za sve

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kuca li se neko sms-om sa Lunom?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro moje drage mamice i bebice!Evo mene posle skoro nedelju dana.Drago mi je da ste sve ok i da lepo napredujete.Ja sam bila malo u bolnici,ustanovili su mu manjak plodove vodice u cetvrtak,a u petak je bilo sve ok,ali kao da ostanem preko vikenda na odeljenju za svaki slucaj.Juce su me pustili,otvorena sam jedan prst,grlic smanjen,meka sam i spremna za porodjaj koji ce biti otprilike za dve nedelje.Eto to je to.

Luna samo hrabro i ocekujem lepe vesti!

Star se porodila dok sam bila u bolnici,rodila je decaka.

Upoznala sam i MarijuVlada,divna devojka i sve je ok kod nje i uskoro ce i ona javiti lepe vesti.

Poljubac za sve

mora da su te pregledali istim uzom ko i mene :))))) u kojoj sobi si bila?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mora da su te pregledali istim uzom ko i mene :))))) u kojoj sobi si bila?

U sobi 16.sa Milom koju si verovatno upoznala,ona je tamo dugo.Kako si ti i Iva?Poljubac za vas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U sobi 16.sa Milom koju si verovatno upoznala,ona je tamo dugo.Kako si ti i Iva?Poljubac za vas

ja nikako da se otkacim od ove teme...bila sam u 17ici sa Vukom, Edinom i Natasom, mada se Vuka napokon porodila ...Iva je dobro zeza drustvo, na smenu je cuvamo da bih ja povremeno stigla da odspavam..inace me muz i mama zovu Ivina kravica jer stalno trazi da sisa..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

inace me muz i mama zovu Ivina kravica jer stalno trazi da sisa..

:lol: :lol: :lol: Super! Na dva do tri sata je dojis ili samo kad trazi? Koje pelene joj stavljas, jednokratne ili tetra?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hocete li da koristite samo pamucne ili samo pampers pelene?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hocete li da koristite samo pamucne ili samo pampers pelene?

Veruj mi da o tome jos razmisljam. Ovo mi je prva beba pa nemam iskustva. Cujem od mnogih da preko pampersa stave sirik povez jer pampers propusti sa strane. Onda mi nije jasno cemu uopste i stavljati ako propusta i tako u krug. Za sada sam kupila 30 tetra pelena i pakovanje pampersa za porodiliste i cekam momka da se rodi pa cemo videti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol: :lol: Super! Na dva do tri sata je dojis ili samo kad trazi? Koje pelene joj stavljas, jednokratne ili tetra?

pa odprilike na 3 sata al ona se sama budi...neki put sastavi po 5 sati...stavljamo pampers jer je ipak prakticnije a njoj ne smeta jer je redovno presvlacim kad smo je doneli iz bolnice bila joj skroz crvena guza,uz malo nege smo to resili...preko pampersa siroki povoj do pregleda...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lunaa cestitammm!! :) A tebi termin bio dan posle mog,a dosada si se verovatno porodila... ;)

Ja tek malopre osetila neke bolove,samo se nadam da necu sutra da se poradjam posto je mom bivsem decku rodjendan,a i mojoj svekrvi hahaha....tako da samo da izdrzim jos sutra pa kad bude...

Pozz.... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lunaa cestitammm!! :) A tebi termin bio dan posle mog,a dosada si se verovatno porodila... ;)

Ja tek malopre osetila neke bolove,samo se nadam da necu sutra da se poradjam posto je mom bivsem decku rodjendan,a i mojoj svekrvi hahaha....tako da samo da izdrzim jos sutra pa kad bude...

Pozz.... :rolleyes:

Hi, hi... Izdrži još danas, ne toliko zbog bivšeg koliko zbog svekrve :). Uf, bogami ja mogu i danas, samo neka izadje ali bolova nema...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hocete li da koristite samo pamucne ili samo pampers pelene?

Meni je prvo svekrva govorila da treba koristiti samo pamucne pelene,ali sam uvidjela da od toga nema nista.Pampers i siroki povoj!Imaju i neke Huggies koje su znatno jeftinije a nema neke rezlike,samo sto je pampers poznatije ime. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lunaa cestitammm!! :) A tebi termin bio dan posle mog,a dosada si se verovatno porodila... ;)

Ja tek malopre osetila neke bolove,samo se nadam da necu sutra da se poradjam posto je mom bivsem decku rodjendan,a i mojoj svekrvi hahaha....tako da samo da izdrzim jos sutra pa kad bude...

Pozz.... :rolleyes:

:lol::lol::lol: izdrzi bar jos malo.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moram nešto da podelim sa vama.Danas legnem malo na ledja,pa posmatram svoj stomak.Kad on odjednom pocne da skače,levo desno,gore dole,kao lud.Gledam i ne mogu da verujem.Beba je postala aktivna,i to se može i videti.Tako sam srećna.Da li je neko imao slično iskustvo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E dobro je,od jutros nista od bolova...nece se ispuniti svekrvi zelja da se beba rodi kad i ona hehehe :lol:

Marijachi to je normalno,svakoj od nas se to svakodnevno desava i meni je bilo kao tebi prvi put,najlepsi je to osecaj.... :)

Ljubimo vas sve,pa vam se javljamo ako ima novosti.... :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.