Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Kontrakcije su sve redje, ja se ne otvaram, samo krvarim po malo... bas kao i Vuka... Po savetu lekara sam dosla kuci da ne bi neko dosao u iskusenje da me indukuje kad on nije u smeni pa da napravi belaj. E mislila sam da poznajem sve lekare u gb, ali za tog Alena prvi put cujem. Kako taj izgleda?

Znam, cula sam se s Vukom, vas dve nadrljaste od tolike tokolize...Alen Marjanovic mislim da se zove...visok, s naocarima,smotano deluje skroz...nek ti Vuka objasni ona bolje zna...

Evo sad cu da napisem sagu o svom porodjaju

@macka maza uzmi bar jedno 4-5 pakovanja ulozaka,posteljinu,peskire,spavacice,plazmu,sok od jabuke,vodu,pribor za licnu higijenu,pelenu ili peskir za bebu *ja nisam bila na bf jer nije bilo mesta*,nesto za bolove posto ti sestre traze brufen kad njih boli glava...za bebu ako nisi na bf ne treba nista specijalno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A ja zvanicno pocinjem da pakujem tu torbu, to ce biti show program :)

A od iduce nedelje po uput za porodiliste i te poslednje analize sto mi trebaju za bolnicu i spremna sam :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A ja zvanicno pocinjem da pakujem tu torbu, to ce biti show program :)

A od iduce nedelje po uput za porodiliste i te poslednje analize sto mi trebaju za bolnicu i spremna sam :D

CEKAJ MENEEEEEEEEE!!!! :P Sta ima novo jesi bila kod doce skorije,sta kaze? :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znam, cula sam se s Vukom, vas dve nadrljaste od tolike tokolize...Alen Marjanovic mislim da se zove...visok, s naocarima,smotano deluje skroz...nek ti Vuka objasni ona bolje zna...

Evo sad cu da napisem sagu o svom porodjaju

@macka maza uzmi bar jedno 4-5 pakovanja ulozaka,posteljinu,peskire,spavacice,plazmu,sok od jabuke,vodu,pribor za licnu higijenu,pelenu ili peskir za bebu *ja nisam bila na bf jer nije bilo mesta*,nesto za bolove posto ti sestre traze brufen kad njih boli glava...za bebu ako nisi na bf ne treba nista specijalno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znam, cula sam se s Vukom, vas dve nadrljaste od tolike tokolize...Alen Marjanovic mislim da se zove...visok, s naocarima,smotano deluje skroz...nek ti Vuka objasni ona bolje zna...

Evo sad cu da napisem sagu o svom porodjaju

@macka maza uzmi bar jedno 4-5 pakovanja ulozaka,posteljinu,peskire,spavacice,plazmu,sok od jabuke,vodu,pribor za licnu higijenu,pelenu ili peskir za bebu *ja nisam bila na bf jer nije bilo mesta*,nesto za bolove posto ti sestre traze brufen kad njih boli glava...za bebu ako nisi na bf ne treba nista specijalno

Htedoh da cujem i ja utiske ali ne mogu da nadjem,napisi samo na kojoj je temi,predpostavljam prirodni porodjaj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

CEKAJ MENEEEEEEEEE!!!! :P Sta ima novo jesi bila kod doce skorije,sta kaze? :rolleyes:

Aj ti malo pozuri :P, meni dosta.

Ma bila sam, dr Cudak kaze dodji 3 oktobra na kontrolu pa cemo da vidimo sta nam valja ciniti. Ja sam isplanirala 3 na kontrolu, 10og da se porodim i to je to :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Aj ti malo pozuri :P, meni dosta.

Ma bila sam, dr Cudak kaze dodji 3 oktobra na kontrolu pa cemo da vidimo sta nam valja ciniti. Ja sam isplanirala 3 na kontrolu, 10og da se porodim i to je to :D

Vaskrsija ,ja i ti se mozda porodimo isti dan :lol: .I ja idem 3ceg kod dr,i dr mi je rekla da cu mozda oko 10og da se porodim.Ja sam spakovala torbu,i to ne sve,i hoce da mi pukne od tezine...a imam jos stvari da dodam. :huh:

Wido,i ja cekam da napises detalje sa porodjaja :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovde su skoro sve mame vec pred porodjajem... Nama je pakovanje i uzbudjenje jos uvek po malo daleko, ali se prijavljujemo u treci trimestar i upijamo sve sto pisete... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovde su skoro sve mame vec pred porodjajem... Nama je pakovanje i uzbudjenje jos uvek po malo daleko, ali se prijavljujemo u treci trimestar i upijamo sve sto pisete... :)

Dobro dosla,nije bas tako svima blizu..... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovde su skoro sve mame vec pred porodjajem... Nama je pakovanje i uzbudjenje jos uvek po malo daleko, ali se prijavljujemo u treci trimestar i upijamo sve sto pisete... :)

Dobrodosli nam vi ;) Jeste bata ili seka? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Wido, cestitam i zelim vam sve najlepse, da i ti i bebica budete super!!! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovde su skoro sve mame vec pred porodjajem... Nama je pakovanje i uzbudjenje jos uvek po malo daleko, ali se prijavljujemo u treci trimestar i upijamo sve sto pisete... :)

Pridruzujem se i ja,u slicnoj smo nedelji.Kad je tebi termin?Uh,imamo da guramo jos..Al,volim da citam ostale postove..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

izvinjavam se tek sam sad napisala...Iva me jos i najmanje smara..al zato ostali....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ye-Ya dobro dosla....i ja sam primetila da su skoro sve pred porodjaj...ali evo polako ima i nas koje smo tek usle u treci:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav svima,porodila sam se u subotu,17.09.i rodila decaka,Vuka,tezina 3.150,a 54cm.Porodjaj prirodan.Za sad toliko,druzicemo se mi jos, :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav svima,porodila sam se u subotu,17.09.i rodila decaka,Vuka,tezina 3.150,a 54cm.Porodjaj prirodan.Za sad toliko,druzicemo se mi jos, :rolleyes:

Cestitam i zelim vam sve najlepse:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E, drage moje trudnice, obožavam da vas čitam. Sad sam u cugu iščitala 5-6 strana jer sam bila na odmoru pa vas nisam čitala redovno.

Svim trudnicama koje su se porodile čestitam a ostalim želim lak porođaj.

Vaša Yora koja se nada da će se uskoro pridružiti na prvom a onda i ovde kod vas.

Ljubite mi bebe a mazite stomake

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav svima,porodila sam se u subotu,17.09.i rodila decaka,Vuka,tezina 3.150,a 54cm.Porodjaj prirodan.Za sad toliko,druzicemo se mi jos, :rolleyes:

Cestitam puno!!!!MOMCINA DIVNO IME!!!Nek je ziv i zdrav!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Aj ti malo pozuri :P, meni dosta.

Ma bila sam, dr Cudak kaze dodji 3 oktobra na kontrolu pa cemo da vidimo sta nam valja ciniti. Ja sam isplanirala 3 na kontrolu, 10og da se porodim i to je to :D

DR CUDAK hahahahaha ludaco sto bas je fin cika! :lol::P Ma samo ti planiraj bice tako sigurno :lol: ja cu danas u tvoj kraj idem na kontrolu popodne a sa ovim mojim "cudakom" tek da se cujem da vidim kada radi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Wido,Drami cestitam i sve najlepse vam zelim sa bebicama,da su zivi i zdravi 10000 godina.... :rolleyes:

a ostalim zelim da im sto pre prodje treci trimestar,ne kazu za nista da on najsporije prolazi... ;)

Joj,meni je ostalo jos 9 dana do termina,ali cini mi se da ce beba doci kasnije,nikakve kontrakcije nemam...A jedva cekam da je drzim u narucju...evo dok pisem mrda se k'o luda ehehe...cini mi se da joj mnogo lepo u stomacicu pa joj se ne izlazi... :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav svima,porodila sam se u subotu,17.09.i rodila decaka,Vuka,tezina 3.150,a 54cm.Porodjaj prirodan.Za sad toliko,druzicemo se mi jos, :rolleyes:

Čestitam.... divno ime :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Браво Драми, честитам!

Ја да се похвалим: купила сам мрежасте гаће :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hej trudnjace a kada ste pocele da pripremate stvari za porodiliste?

Vaskrsija cestitam na kupovini :lol: ....pocelo je pocelo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drami, cestitam!!! Neka je sa srecom sada, i da sto vise uzivate jedno u drugom... :)

Inace, zene, pozdravlja vas Natawyyy, poslala mi je poruku jos pre koji dan ali ja sam je tek danas videla :( Kaze da joj nedostajete, ali nema vremena da kucka pored njenog Ilije... U sustini su dobro, kod kuce su i navikavaju se na novi ritam.

A ja malo-malo pa po koju kontrakcijicu... Ali nije to jos nista, NECU da se poradjam pre nedelje, tad dolazi moj svekar pa ce moci da mi cuva cerku, da moze mm da bude sa mnom na porodjaju :lol:

Ljubac svima!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav svima,porodila sam se u subotu,17.09.i rodila decaka,Vuka,tezina 3.150,a 54cm.Porodjaj prirodan.Za sad toliko,druzicemo se mi jos, :rolleyes:

Super,cestitam! Sve najbolje tebi i Vuku :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.