Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

ćao svima, ja nova... a već u 28. nedelji...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ćao svima, ja nova... a već u 28. nedelji...

Dobrodosla! :) I ja sam se prikljucila tek pre par nedelja, a sad sam u 9. mesecu, mislim da koleginicama ne smeta ;) Bata ili seka? :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ćao svima, ja nova... a već u 28. nedelji...

Dobro dosla draga,ja sam u 29. pa cemo deliti muke do kraja :lol::P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ćao svima, ja nova... a već u 28. nedelji...

Dobro dosla, :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobrodosla! :) I ja sam se prikljucila tek pre par nedelja, a sad sam u 9. mesecu, mislim da koleginicama ne smeta ;) Bata ili seka? :rolleyes:

Seekaaa :) mala nemirna devojčica :D

jedva čekam da je upoznam ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro dosla draga,ja sam u 29. pa cemo deliti muke do kraja :lol::P

He he... ma super je ovde... svi u istim rebusima :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobrodosla Shvecoooo!!!

Mig duso to ti se samo cini,veruj mi,sporo prolazi vreme u svakom slucaju...te samo da prodje ovo,pa ono,pa vrucina,pa avgust,pa septembar...i tako,samo jos ovo da prodje,pa cemo postati mame sve!!!

Jao Wido sto se nasmejah slatko za ovo bezobrazno na oca! :P

E zenske,utesiste me,rekoh da NE idem opet kod doktorke :blink: .

Beki cekamo iznenadjenjeeee... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Seekaaa :) mala nemirna devojčica :D

jedva čekam da je upoznam ;)

Jeee jos jedna!! :lol: :lol: :lol: Imace Ilijica da bira ;) Ajde ja jos da smaram :rolleyes: Kako ce se zvati? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeee jos jedna!! :lol: :lol: :lol: Imace Ilijica da bira ;) Ajde ja jos da smaram :rolleyes: Kako ce se zvati? :)

Samo ti smaraj, ne smeta :D zato sam i došla ovdI :D

Zvaće se Sara :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo ti smaraj, ne smeta :D zato sam i došla ovdI :D

Zvaće se Sara :D

Bas lepo, i nama je to bila jedna od opcija, sad vise ni ne znam zasto smo je odbacili :blink: Tako da evo par nedelja (ili par dana, ako bude kako ja mislim :lol:) pre porodjaja mi jos uvek ne znamo... Najveci smo baksuzi od sve dece :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@mara e kako da bude bezobrazna na mene ja sam fino dete :P:P:P

Sveco dobrodosla u klub debelih zena :P

@Luna ako sam dobro skapirala mala je Luna , drugoj daj ime Stela :)))

ja sam nekako oduvek zelela jednu Ivu ili Janu, a posto je Jana sad tolikoooo cesto ime...onda Iva :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bila sam danas u DM na pregledu. Kaze dr ne moze da vidi pol (ja joj kazem da su mi dva dr rekla devojcica), kaze ona da ne vidi sta je, kao dobro je beba skroz, mozda ima malo vecu glavicu :blink: Ima 2.400 :blink: naprednija je za dve nedelje pa kao da idem da radim test na secer... Mislim, ona je sva kao sve je ok, ali ja nisam mirna... Kaze da se bebiron okrenuo u pravi polozaj i to je jedno sto sam razumela da je stvarno dobro :lol: Idem u ponedeljak tamo da radim taj test pa ako bude sve ok, idem za tri nedelje tamo ponovo na pregled, brisevi, anesteziolog... A ako ne, onda u ponedeljak odmah da vidim sta dalje... I tako... Sve vas puno pozdravljam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@Luna ako sam dobro skapirala mala je Luna , drugoj daj ime Stela :)))

To je i mm predlagao, ali ja necem :) Prvo bilo bi malo smesno, drugo ni ne pise se isto na italijanskom i na srpskom, a to nam je jedna od najbitnijih stavki. Padalo nam je na pamet i Aurora, ali bi i to bilo malo blesavo. Tako da smo sad na cedilu. Jos moramo i da uklopimo i sa nemackim, da i tu zvuci normalno :wacko: Eto zasto pojma nemamo kako ce nam se zvati dete, sve se nadamo da ce nam sama reci kad se rodi :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bila sam danas u DM na pregledu. Kaze dr ne moze da vidi pol (ja joj kazem da su mi dva dr rekla devojcica), kaze ona da ne vidi sta je, kao dobro je beba skroz, mozda ima malo vecu glavicu :blink: Ima 2.400 :blink: naprednija je za dve nedelje pa kao da idem da radim test na secer... Mislim, ona je sva kao sve je ok, ali ja nisam mirna... Kaze da se bebiron okrenuo u pravi polozaj i to je jedno sto sam razumela da je stvarno dobro :lol: Idem u ponedeljak tamo da radim taj test pa ako bude sve ok, idem za tri nedelje tamo ponovo na pregled, brisevi, anesteziolog... A ako ne, onda u ponedeljak odmah da vidim sta dalje... I tako... Sve vas puno pozdravljam.

Ma sve je sigurno u redu, samo ti dr-i sto znaju da unesu nervozu... Bupnu nesto i boli ih uvo sto ces ti posle lupati glavu oko toga :angry: Vidis da ni pol nije uspela da vidi, pojma ona nema :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro devojke i decaci!! ;)

Vichy slazem se sa Lunom da zena nema pojma,a tako te ispreseca,pa se ti razmisljaj..opusti se,verovatno lose videla...

Kako ste ostale?Pozdrav za sve!!Oce neko da se poradja danas??? :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jutroo ja sam napoooookon prespavala noc...yey za Ivu sto je bila tako humana...pustila mamu da malo odmori...ladno sam sanjala da mi je ispao sluzni chep velicine kutije za sladoled...wtf???...pukla saaam

@luna onda neko kratko tipa Ema,Ena,meni se svidja Silvia...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro devojke i decaci!! ;)

Vichy slazem se sa Lunom da zena nema pojma,a tako te ispreseca,pa se ti razmisljaj..opusti se,verovatno lose videla...

Kako ste ostale?Pozdrav za sve!!Oce neko da se poradja danas??? :lol:

Dobro jutro :) Ja bih mogla danas ako mene pitas :D:D:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jutroo ja sam napoooookon prespavala noc...yey za Ivu sto je bila tako humana...pustila mamu da malo odmori...ladno sam sanjala da mi je ispao sluzni chep velicine kutije za sladoled...wtf???...pukla saaam

@luna onda neko kratko tipa Ema,Ena,meni se svidja Silvia...

:D hah,ja sanjala jos ludje..Kao rodio se Bora i dosli mi iz bolnice i on prica sa mamom,onako iz kreveta :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo da se nadovezem na to sto doktori bubnu i samo se ti nerviras a njih boli uvo...meni je moja jos pre pet nedelja rekla"miruj hoces da ti ispadne beba",uzas....ja sam zamisljala da uopste ne smem da stojim dok mi dr.doktor nije rekao da se malo opustim.Odrzavanje trudnoce ne znaci piti prikovan za krevet...A tako su mi rekli i da mi je beba jako krupna,mada mi je nesto mali stomak :unsure: Nemam pojama,ja sam se skroz opustila i razmisljam pozitivno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo da se nadovezem na to sto doktori bubnu i samo se ti nerviras a njih boli uvo...meni je moja jos pre pet nedelja rekla"miruj hoces da ti ispadne beba",uzas....ja sam zamisljala da uopste ne smem da stojim dok mi dr.doktor nije rekao da se malo opustim.Odrzavanje trudnoce ne znaci piti prikovan za krevet...A tako su mi rekli i da mi je beba jako krupna,mada mi je nesto mali stomak :unsure: Nemam pojama,ja sam se skroz opustila i razmisljam pozitivno...

Dobar dan :)

To je tacno ,doktori nesto bupnu,i njima to nista ne znaci,a mi propadosmo od sekiracije.I meni su rekli da mi je bebac krupan,al kad poredim sa tezinom po nedeljama na bebcu,mislim da je normalan,ne vidim po tezini da je nesto krupniji od poredjena sa tezinom po Bebcevim nedeljama .Mozda je krupan za mene,jer sam ja sitna .Ja sam se takodje opustila,razmisljam samo pozitivno i jedva cekam kada ce neki pregled da padne,nikako niko vaginalno da me pregleda...idem u front za koji dan,pa mozda mi nesto i pomenu.Dobrodoslica novim clanicama !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma jer to neko danas usao u 9.mesec,ili sam ja nesto pobrkala? :wub:

Dobro jutro svima i dobrodoslica novim mamicama!

Ma da draga,juce sam usla u deveti....hmmm.....Poljubac za vas dve i uzivkajte sada kada ste malo mirnije :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

[quote name='wida' date='9.09.2011, 15:19' post='223756

@macak a ti si kriva sto se ovako vreme menja...napokon si resila da kupis detetu stvari :P ja sam prala na 40 i duplo ispirala za svaki slucaj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i mene sa kontrole, napokon :). Neko rece krupna beba, vala i ova se moja upisuje u tu grupu, 2900gr :blink: Amenoreja kaze 33+5, a u stvari je beba za 36+3 :lol:

Ako mene neko pita beba je skuvana i slobodno moze napolje :P , ali ovaj moj dr Cudak kaze da dodjem na kontrolu 3.oktobra pa cemo da vidimo i da pijem aspirin u naredne dve nedelje i to je to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i mene sa kontrole, napokon :). Neko rece krupna beba, vala i ova se moja upisuje u tu grupu, 2900gr :blink: Amenoreja kaze 33+5, a u stvari je beba za 36+3 :lol:

Ako mene neko pita beba je skuvana i slobodno moze napolje :P , ali ovaj moj dr Cudak kaze da dodjem na kontrolu 3.oktobra pa cemo da vidimo i da pijem aspirin u naredne dve nedelje i to je to.

Mmmm super,neka je sve u redu,pa nek bude i krupna i bucko.Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i mene sa kontrole, napokon :). Neko rece krupna beba, vala i ova se moja upisuje u tu grupu, 2900gr :blink: Amenoreja kaze 33+5, a u stvari je beba za 36+3 :lol:

Ako mene neko pita beba je skuvana i slobodno moze napolje :P , ali ovaj moj dr Cudak kaze da dodjem na kontrolu 3.oktobra pa cemo da vidimo i da pijem aspirin u naredne dve nedelje i to je to.

Krupna beba,moj bebac je u 35 ned. imao 2830gr,vazno je da je sve u redu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.