Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Ma samo su jutros bili tu... Kao na iglama sam. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Taki jel pocelo ili nije jos? Nisi vaaaaljda otisla da se poradjas a da nam nisi javila... :D

Srecno!

Da Clara,samo nesto bas polaaaako ali sigurno... :D

Ps:Ja sam danas osetila neke cudne stvari u stomaku,malo cesce kontrakcije(mislim da sam preterala ovih dana sa poslom :( ),tako da sam svetlosnom brzinom kupila svepotrebne stvari u apoteci,a veceras me ceka peglanje i pakovanje torbe(ja kao usporila tempo :rolleyes: )...

Ja kupila samo spavaćice i peškire..a to boluckanje u stomaku i ja često osetim..tada legnem i malo odmorim i prodju..ili popijem gynipral :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma samo su jutros bili tu... Kao na iglama sam. :)

Polako...oseti se to..malo po malo..slab bol..posle sve jači i u pravilnim vremenskim razmacima..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jesam i ja osetila neko boluckanjeu 1.trudnoci,al' ovo ni ne lici na to... Svaka trudnoca drugacija...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jesam i ja osetila neko boluckanjeu 1.trudnoci,al' ovo ni ne lici na to... Svaka trudnoca drugacija...

Da znaš :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jesam i ja osetila neko boluckanjeu 1.trudnoci,al' ovo ni ne lici na to... Svaka trudnoca drugacija...

o da ovo potpisujem..s prvom sm mogla volu rep da iscupam,a sad sam tako razmazena.. :angry: :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

o da ovo potpisujem..s prvom sm mogla volu rep da iscupam,a sad sam tako razmazena.. :angry: :angry:

Ja sam mislila da sam jedina.. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ma jok... bas preneki dan na uz( a ja zaboravila da se pohvalim) kaze dr da cu najverovatnije da se porodim dve ili tri nedelje ranije zbog bebine kilaze sad je vec 1200

ih sto bi to bilo dobro :rolleyes: :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Clara82 HVAAALAA!

Ma načitala sam se svega i svakakvih tekstova,knjiiigaaaa,novinskih članakaaa i čega sve ne, pa sam počela i da brljam! :blink:

Hvala na odgovoru! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znaci sve smo mi gore u 2.trudnoci nego u 1.? :lol: :lol: :lol:

Mene i danas nesto bolucka... :unsure: Ako se nastavi odoh kod doce-a nesto mi es ne ide,moja dr.je na godisnjem... :mellow:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znaci sve smo mi gore u 2.trudnoci nego u 1.? :lol: :lol: :lol:

Mene i danas nesto bolucka... :unsure: Ako se nastavi odoh kod doce-a nesto mi es ne ide,moja dr.je na godisnjem... :mellow:

ma nemoj da zezkis nego idi..mojne da se zezas mozda nije nista..ali ipak :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Clara82 HVAAALAA!

Ma načitala sam se svega i svakakvih tekstova,knjiiigaaaa,novinskih članakaaa i čega sve ne, pa sam počela i da brljam! :blink:

Hvala na odgovoru! :D

Nema na čemu..tu smo da se pomažemo :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao zenske ja sam bas grozno, za 10dana çe biti pune 37sedmice i doktori smatraju da je to "dovoljno" za porodjaj. Bebi razvijena pluca itd itd. Da li ste vi sta o tome citale,zenske? Ja bas ludim, beba udara snazno, ne mogu da se namjestim u krevet, ne valja lezati na ledja, na stranu se beba buni, a vrucina nezapamcena...povraca mi se od svega, pijem 7litara tecnosti dnevno i stalno sam zedna. Donijela sam odluku da trazim da me porode u toj famoznoj 37-oj sedmici, da ne cekam bolove, jer mi se bas cini da cu nervno da popustim :o

Taki ti si dogurala do kraja...svaka caast, Srecno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao zenske ja sam bas grozno, za 10dana çe biti pune 37sedmice i doktori smatraju da je to "dovoljno" za porodjaj. Bebi razvijena pluca itd itd. Da li ste vi sta o tome citale,zenske? Ja bas ludim, beba udara snazno, ne mogu da se namjestim u krevet, ne valja lezati na ledja, na stranu se beba buni, a vrucina nezapamcena...povraca mi se od svega, pijem 7litara tecnosti dnevno i stalno sam zedna. Donijela sam odluku da trazim da me porode u toj famoznoj 37-oj sedmici, da ne cekam bolove, jer mi se bas cini da cu nervno da popustim :o

Taki ti si dogurala do kraja...svaka caast, Srecno

Izdrži koliko možeš...sve što je duže beba u stomaku, to bolje...jel još piješ nešto za održavanje trudnoće?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Izdrži koliko možeš...sve što je duže beba u stomaku, to bolje...jel još piješ nešto za održavanje trudnoće?

da znam, ali ovdje u Podgorici vec nedjelju dana temperatura ne pada ispod 41, po noci ima 34...uzas sestro mila ne spavam danima. Ko pretece pricace :blink:

ne pijem vise nikakvu terapiju.

Sjutra idem na detaljnu kontrolu, pa da vidimo sta doca kaze :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

da znam, ali ovdje u Podgorici vec nedjelju dana temperatura ne pada ispod 41, po noci ima 34...uzas sestro mila ne spavam danima. Ko pretece pricace :blink:

ne pijem vise nikakvu terapiju.

Sjutra idem na detaljnu kontrolu, pa da vidimo sta doca kaze :unsure:

I ja nešto jedva izdržah ovaj dan..od nedelje smanjujem postepeno terapiju, pa ćemo videti..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

da znam, ali ovdje u Podgorici vec nedjelju dana temperatura ne pada ispod 41, po noci ima 34...uzas sestro mila ne spavam danima. Ko pretece pricace :blink:

ne pijem vise nikakvu terapiju.

Sjutra idem na detaljnu kontrolu, pa da vidimo sta doca kaze :unsure:

Jooj, Dabo, verujem da ti je tesko, ali neka ti beba bude sto duze u stomaku. Bolje je za nju! Kazu da je jedan dan u stomaku kao tri napolju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja nešto jedva izdržah ovaj dan..od nedelje smanjujem postepeno terapiju, pa ćemo videti..

Uh, kome pricas! A sto se tice terapije, ne pijem Gynipral vec dva dana, tako da ... jooos maloooo ... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uh, kome pricas! A sto se tice terapije, ne pijem Gynipral vec dva dana, tako da ... jooos maloooo ... ;)

Jel si prestala da ga piješ sa punih 37. nedelja?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel si prestala da ga piješ sa punih 37. nedelja?

Da, ali ja sam ga pila samo mesec ili dva, zato sto sam dobila bolove jer sam se istusirala i sedela u sobi sa upaljenom klimom :angry: . A pre toga sam pila Utrogestan od 4. meseca.

Pijes li i Verapamil? Ja sam morala, jer sam dobijala drhtavice od Gyniprala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da, ali ja sam ga pila samo mesec ili dva, zato sto sam dobila bolove jer sam se istusirala i sedela u sobi sa upaljenom klimom :angry: . A pre toga sam pila Utrogestan od 4. meseca.

Pijes li i Verapamil? Ja sam morala, jer sam dobijala drhtavice od Gyniprala.

Ne, samo gynipral..njega pijem od juna meseca, zbog omekšanog grlića materice..nemam drhtavice, dobro ga podnosim..ali mi dr reče da postepeno smanjujem dozu..za sada pijem tri puta dnevno po pola tabletice..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne, samo gynipral..njega pijem od juna meseca, zbog omekšanog grlića materice..nemam drhtavice, dobro ga podnosim..ali mi dr reče da postepeno smanjujem dozu..za sada pijem tri puta dnevno po pola tabletice..

Tebi je extra doza!!! Ja sam pila 4x dnevno po celu tabletu :((zato sam se i imala drhtavice). I meni je grlic mekan a i skracen 1,5cm.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tebi je extra doza!!! Ja sam pila 4x dnevno po celu tabletu :((zato sam se i imala drhtavice). I meni je grlic mekan a i skracen 1,5cm.

Uh bwe..znači isti nam je slučaj..i meni je skraćen..moja dr me naplašila da ne smem ništa raditi, samo da ležim..a ko će samo ležati pored malog deteta :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uh bwe..znači isti nam je slučaj..i meni je skraćen..moja dr me naplašila da ne smem ništa raditi, samo da ležim..a ko će samo ležati pored malog deteta :lol:

Ja sam lezala prva tri meseca a posle ... :P nije imalo sanse!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam lezala prva tri meseca a posle ... :P nije imalo sanse!!!

:lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.