Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

hmm...pa ne bih znala reci, mozda da probas neki polusedeci lezeci polozaj, da bude i tebi lakse. Pitaj docu sledeci put. mada kontam da je njima udobno i da se namestaju kako im odgovara.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ajde i ja da pitam nesto....

devojcica mi lezi levo a decak desno s tim sto se ona popela bas visoko skoro joj glavica do rebra. nesto mi je napeto u stomaku kad lezim na levom boku. mogu li da povredim bebice lezanjem?

Pa da je ne pritiskas pomalo,izvrni se u polulezecem,na levu negu lezi i podmetni jastuk pod ledja,mozda ti pomogne tako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ej zenske, jeste spremne bre za taj soping!??? :lol: Evo ja konacno stigla na slobodu :lol: Hvala vam svima na podrsci... kriticno smo pregurali, sad jos 2-3 nedelje da izdrzimo, ako ne... opet nije strasno... Pozdrav...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Marija ti si hrabra zena...zelim ti mirne dane do porodjaja!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja odoh u petak kod moje doktorke da pokupim sve zive upute, ovde ti treba 100 cuda za porodiliste...i jel treba uput za zvezdaru ako hocu tamo da otvorim karton?

[/quot

Nista ti ne treba...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ej zenske, jeste spremne bre za taj soping!??? :lol: Evo ja konacno stigla na slobodu :lol: Hvala vam svima na podrsci... kriticno smo pregurali, sad jos 2-3 nedelje da izdrzimo, ako ne... opet nije strasno... Pozdrav...

tebi draga moja nema mrdanja...mozes jedino "kataloski" da narucujes da ti donesemo kad neko bude isao :P:P:P:P

ps. hvala za info ...jel je jos renoviraju?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ej zenske, jeste spremne bre za taj soping!??? :lol: Evo ja konacno stigla na slobodu :lol: Hvala vam svima na podrsci... kriticno smo pregurali, sad jos 2-3 nedelje da izdrzimo, ako ne... opet nije strasno... Pozdrav...

Ejjj konacno!Hvala Bogu,sve je ok,pa znala sam ja da ces ti i tvoja devojcica izdrzati sve,da ste hrabre i izdrzljive!Saljem vam poljubac....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MarijaVlada samo ti odmaraj i uzivaj!

Nego zene jel uzela neka od vas kolica, ja se ziva pogubih, ne znam koja, a bitno mi je da su sa autosedistem i u vise polozaja, ona korpa mi ne treba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MarijaVlada samo ti odmaraj i uzivaj!

Nego zene jel uzela neka od vas kolica, ja se ziva pogubih, ne znam koja, a bitno mi je da su sa autosedistem i u vise polozaja, ona korpa mi ne treba.

Ja nisam nista uzela jos.Cula sam da u Zemunu ima neka radnja,zove se Kalisa,preko puta Meca se nalazi,tu ima i jeftinih i svakojakih....Ja planiram tamo da odem i pogledam.Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znaci ocekujemo jednu bebicu danas?? :D Ja se tek sad ukljucih pa me hvata frka, samo kad pomislim, ti trenuci pred porodjaj...joooj... Kako li je sad natawy... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li Natawy moze s mobilnog da nam javi,ja se navadila da nam cure se tako javljaju kad se porode :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znaci ocekujemo jednu bebicu danas?? :D Ja se tek sad ukljucih pa me hvata frka, samo kad pomislim, ti trenuci pred porodjaj...joooj... Kako li je sad natawy... :rolleyes:

Mislis li da se poradja? :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Upravo sam je zvala, krece kod mene, a na 5min zivi od mene, odoh ja da se spremam polako, ne bih bas da se poradjam ovde sama :D Hvala vam zenske puno, sta bih bez vas!

JAVLJAM VAM STA JE BILO I HVALA VAM DO NEBA!!!

Javljaj šta se deševa

Ej zenske, jeste spremne bre za taj soping!??? :lol: Evo ja konacno stigla na slobodu :lol: Hvala vam svima na podrsci... kriticno smo pregurali, sad jos 2-3 nedelje da izdrzimo, ako ne... opet nije strasno... Pozdrav...

E, dobro došla i držimo fige da idržite 3-4 nedelje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znaci ocekujemo jednu bebicu danas?? :D Ja se tek sad ukljucih pa me hvata frka, samo kad pomislim, ti trenuci pred porodjaj...joooj... Kako li je sad natawy... :rolleyes:

И ја све чекам да јави, а мене стисло ко да ћу ја да се порађам од ове напете ситуације хаххахахаха

Мене моја беба јуче поштено изудара, ко да сам јој маћеха а не мајка. сад ми је јасна она пословица или шта је већ: да једино мајка то може да воли :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao debelice!!! Kako ste mi danas? Jel vam vruuuuce kao meni?

Evo ja se upravo vratila sa CTG-a, kazu da je ok. Pritisak mi je bio 130/80 sto je super. Receno mi je da moram ctg da radim 2x nedeljno a dopler jednom nedeljno, tako da sam i to zakazala.. Sutra idem na UZ privatno jer sam poslednji put bila pocetkom jula a oba dr (i sa klinike i iz dz) su mi na odmoru. Takve sam vam ja srece. Za vikend ulazim u 9-ti tako da mi ostaje jos samo da izdrzim do 10.09. kada mi se dr vraca a onda moze kako beba odluci...

Ljubac za sve!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ej zenske, jeste spremne bre za taj soping!??? :lol: Evo ja konacno stigla na slobodu :lol: Hvala vam svima na podrsci... kriticno smo pregurali, sad jos 2-3 nedelje da izdrzimo, ako ne... opet nije strasno... Pozdrav...

Super sto ste dosle kuci. Taj soping zaboravi :D. Stisni noge i ne mrdaj. Poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislis li da se poradja? :rolleyes:

Pa meni tako nesto zazvucalo :lol: Ti bolovi, pa onda jos to sto se ne smiruju, vec pojacavaju... Al' nemojte meni na rec verovati, ja se nis' ne secam sa porodjaja :lol: Cudno mi je samo sto vec oseca pritisak u cmaru :unsure: Mozda ce beba to onako, brzinski da izleti ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

C, c, c...

Nema me nekoliko dana, a vi se odmah porađate. :lol:

Natawy, mislimo na tebe i nadamo se lepim vestima. :wub:

MarijaVlada, dobro nam došla nazad. Sada stisni noge i ne mrdaj. :D

Odoh da umočim noge u lavorče. ;) Ljubim vas!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MarijaVlada samo ti odmaraj i uzivaj!

Nego zene jel uzela neka od vas kolica, ja se ziva pogubih, ne znam koja, a bitno mi je da su sa autosedistem i u vise polozaja, ona korpa mi ne treba.

e ja imam isti problem...tj ne svidjaju mi se nijedna...sem jednih...lol pocela sam da zaglupljujem...anyways imas u bovatexu na autoputu ta sa sedistem mislim da su oko 9000 stvarno nisu losa...meni se jedino nije dopalo sto su imali samo plava i roze...

ma ja sve nesto mislim da ce da se javi da su je vratili kuci...aj da vidimo jesam li vestica...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

tebi draga moja nema mrdanja...mozes jedino "kataloski" da narucujes da ti donesemo kad neko bude isao :P:P:P:P

ps. hvala za info ...jel je jos renoviraju?

Da, sada drugi sprat jos par dana, pa prelaze na treci... ali nije frka, primaju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao drage evo i ja da se ukljucim.Znaci ocekujemo jos jednu bebicu! jeee....Ja sam juce bila na pregledu u DZ i rekao mi da grlic nije toliko spusten i da ne brinem.I sto je najbitnije nisam nista platila :D Dosad me je privatnica derala ko macku!

Maja NS@ Sve cestitke i uzivaj u svojoj bebani...

Natawayy@ Samo hrabro...napred.... :D

MarijaVlada@ izdrzi jos malo i da se radujemo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e ja imam isti problem...tj ne svidjaju mi se nijedna...sem jednih...lol pocela sam da zaglupljujem...anyways imas u bovatexu na autoputu ta sa sedistem mislim da su oko 9000 stvarno nisu losa...meni se jedino nije dopalo sto su imali samo plava i roze...

ma ja sve nesto mislim da ce da se javi da su je vratili kuci...aj da vidimo jesam li vestica...

a sta je to i kom autoputu??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ej zenske, jeste spremne bre za taj soping!??? :lol: Evo ja konacno stigla na slobodu :lol: Hvala vam svima na podrsci... kriticno smo pregurali, sad jos 2-3 nedelje da izdrzimo, ako ne... opet nije strasno... Pozdrav...

dobrodosla nazad......sad samo izdrzi jos 3=4nedelje i bice suuupeeer.... :) ljubac za tebe i malu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

to je radnja s bebecom opremom...sve je dosta jeftinije nego u aksi...cenim da je autoput za Nis odmah do Forma ideale...meni se tu dopala neka poluzimska pa se dvoumim dal da ih uzmem...inace prodavacice su jakooo ljubazne sve ce da ti rasklope i pokazu...imaju i divne sitnice za bebe tipa termofor za stomacic, komplet za noktice i sve je to oko 400 din za razliku od Akse gde je 800...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

zenske, ja zvala doktorku i ona rekla da idem sledece nedelje na kontrolu......e sada, sinoc sam imala nizak ,pritisak 90 sa 70....tako mi se desava vec nekoliko veceri uzastopno....nzm da li da idem ranije na kontrolu..... :unsure: :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.