Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

MajaNS, svaka cast na hrabrosti i novom zivoticu! :wub: Neka vam je sa srecom, i da se sto vise mazite i uzivate jedna u drugoj i sa svojim taticom...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro trudnice! Kako ste mi danas? Ja poslednjih pola sata-sat imam prilicno konstantne neprijatne bolove kao menstrualne sa leve strane stomaka i kicme, probadanje u donjem delu vagine i osecaj pritiska na cmar... Hm??????!!!? :blink::blink::blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Natawy sta god da je ne panici...ja od juce imam te bolove kao menstrualne ali se pojave i prodju...kapiram da su to pripremne male kontrakcije...ako se pojaca idi kod lekara ako ne samo se opusti i disi....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Natawy sta god da je ne panici...ja od juce imam te bolove kao menstrualne ali se pojave i prodju...kapiram da su to pripremne male kontrakcije...ako se pojaca idi kod lekara ako ne samo se opusti i disi....

Ma ne prestaje, pojacava se, stvar je u tome sto je meni za 2 dana punih 38 nedelja, uci cu znaci jos malo u 39. Konstantno me boli, okrecem se u krevetu jos od 8h i ni pri jednoj pozi ne prestaje, probada me najvise od levog kuka ka jajniku levom... nekoliko puta sam bila do wc-a, jer osecam kao da cu na veliku nuzdu, i pritiska,a nista. Sama sam kuci, mm stize oko 1h... Ajooooj, pomoc,pomooooooc!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A da ti ipak odes u bolnicu, i odma s vrata vici da imas bolove. Otkud znas mozda ti je krenuo porodjaj, moze to i da porani, a bices i sigurnija da te pogledaju. Zato ne kuckaj po forumu nege se spremi i kreni.!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma ne prestaje, pojacava se, stvar je u tome sto je meni za 2 dana punih 38 nedelja, uci cu znaci jos malo u 39. Konstantno me boli, okrecem se u krevetu jos od 8h i ni pri jednoj pozi ne prestaje, probada me najvise od levog kuka ka jajniku levom... nekoliko puta sam bila do wc-a, jer osecam kao da cu na veliku nuzdu, i pritiska,a nista. Sama sam kuci, mm stize oko 1h... Ajooooj, pomoc,pomooooooc!!!

Duboki udah na nos,pa izdah na usta,opustice ti matericu...A ako se bojis da ga cekas,zovi taksi pa bolnica.Mozda je vreme da se druzimo sa jos jednom slatkom bebanicom a? Saljem ti pozitivne misli.

I ja imam bolove,ali meni je malko rano,mada to se nikad ne zna,mada moji prestanu brzo i nisu ucestali,otprilike 4 puta dnevno.Mene ovo disanje opusti,pa mi prestane brzo,ali bolove koje si opisala su identicni sa mojima.

Jer muz ne moze nikako ranije da dodje?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Wido pa idi do Akse ja sam uzela tamo lanolin kremica u tubici od 25ml. 300 din, i to onaj sto ne mora da se skida pre podoja. Neki makedonski od Galafarma, pise Mum Care.

I da, poz svima!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A da ti ipak odes u bolnicu, i odma s vrata vici da imas bolove. Otkud znas mozda ti je krenuo porodjaj, moze to i da porani, a bices i sigurnija da te pogledaju. Zato ne kuckaj po forumu nege se spremi i kreni.!!

Zvala sam bolnicu da vidim ko radi, posto je moja doktorka na odmoru, danas dezura doktor koji i nije tako los, bila sam jednom kod njega i svideo mi se, tako da cu da sacekam mm da dodje kuci i odoh ja... A do tad budite tuuuuuu, ovako mi je lakse :D Ha mozda cu videti bebana uskoro, nije to ni tako lose :D U medjuvremenu doci ce mama da mi pomogne oko spremanja... Mislite da je mozda to to, ko ima iskustva? Meni je prva trudnoca i nemam pojma ama bas uopseeee tek sad... :mellow::blink::mellow::blink::huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Duboki udah na nos,pa izdah na usta,opustice ti matericu...A ako se bojis da ga cekas,zovi taksi pa bolnica.Mozda je vreme da se druzimo sa jos jednom slatkom bebanicom a? Saljem ti pozitivne misli.

I ja imam bolove,ali meni je malko rano,mada to se nikad ne zna,mada moji prestanu brzo i nisu ucestali,otprilike 4 puta dnevno.Mene ovo disanje opusti,pa mi prestane brzo,ali bolove koje si opisala su identicni sa mojima.

Jer muz ne moze nikako ranije da dodje?

Probacu sa disanjem, a nastavi odoh ja kod doce. Ne bude li prestalo morace da dodje kako zna i ume :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro zenska cekaj muza, samo nemoj da se porodis kuci :rolleyes:

A da sednes s mamom u taxi pa u bolnicu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@mmmoj hvala :)))) uzecu tamo...ima li kod tebe nekih novosti ili promena?

@natawy ako ti je frka da budes sama zovi nekog makar da ti pravi drustvo, drugaricu ili komsinicu...ili komsiju sta ti vise odgovara :P

@Mara i meni isto tako samo povremeno osetim da se materica stegla , disem i prodje..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zvala sam bolnicu da vidim ko radi, posto je moja doktorka na odmoru, danas dezura doktor koji i nije tako los, bila sam jednom kod njega i svideo mi se, tako da cu da sacekam mm da dodje kuci i odoh ja... A do tad budite tuuuuuu, ovako mi je lakse :D Ha mozda cu videti bebana uskoro, nije to ni tako lose :D U medjuvremenu doci ce mama da mi pomogne oko spremanja... Mislite da je mozda to to, ko ima iskustva? Meni je prva trudnoca i nemam pojma ama bas uopseeee tek sad... :mellow::blink::mellow::blink::huh:

mozda je to to... valjda ce da znas kad se poradjas :D ajde ti samo polako.... drzim fige

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Probacu sa disanjem, a nastavi odoh ja kod doce. Ne bude li prestalo morace da dodje kako zna i ume :D

Pa naravnoooooooo.... ;) Mozda da ga cak vec ti pozoves,pa ako prestane,nek se vrati,ali ako ne da sto manje cekas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro zenska cekaj muza, samo nemoj da se porodis kuci :rolleyes:

A da sednes s mamom u taxi pa u bolnicu?

Upravo sam je zvala, krece kod mene, a na 5min zivi od mene, odoh ja da se spremam polako, ne bih bas da se poradjam ovde sama :D Hvala vam zenske puno, sta bih bez vas!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Wido i ja cekam da se nesto desi. Il bolovi il vodenjak il krvarenje. Mala jeste skroz dole glavicom al je grlic skroz zatvoren. A nisam joj jos neke stvari opeglala, mozda ceka i to da zavrsim pa onda da dodje. :lol: Danas cu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@mmmoj hvala :)))) uzecu tamo...ima li kod tebe nekih novosti ili promena?

@natawy ako ti je frka da budes sama zovi nekog makar da ti pravi drustvo, drugaricu ili komsinicu...ili komsiju sta ti vise odgovara :P

@Mara i meni isto tako samo povremeno osetim da se materica stegla , disem i prodje..

Zvacu komsiju, hahaha, nasmejala si me u svoj ovoj panici, hvala ti :D:lol::lol: Stize mama!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ajde ajde samo hrabro a mi cekamo da nam javis da je sve bilo ok!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Upravo sam je zvala, krece kod mene, a na 5min zivi od mene, odoh ja da se spremam polako, ne bih bas da se poradjam ovde sama :D Hvala vam zenske puno, sta bih bez vas!

Ajde, ajde i nemoj mnogo da panicis, trudi se da se opustis. Srecno!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@mmmoj hvala :) ))) uzecu tamo...ima li kod tebe nekih novosti ili promena?

@natawy ako ti je frka da budes sama zovi nekog makar da ti pravi drustvo, drugaricu ili komsinicu...ili komsiju sta ti vise odgovara :P

@Mara i meni isto tako samo povremeno osetim da se materica stegla , disem i prodje..

Mene nocas jedna probudi iz sna,piskila,i legla i cekam,reko ajde,ajde,sad ces u bolnicu,ali kratka i prestade.Zahrkah ponovo do jutros.Ja sam ubedjena da su kod mene krenule zbog vrucine.A juce sam mislila da je od savijanja.Sta li cu sutra da smislim? :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mozda je to to... valjda ce da znas kad se poradjas :D ajde ti samo polako.... drzim fige

Ma i volela bih da jeste to to, a veruj mi da sam se toliko pogubila da ne znam ni kako se zovem vise :D Odoh sad na spremanje pa vam javljam sta je bilo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ajde i ja da pitam nesto....

devojcica mi lezi levo a decak desno s tim sto se ona popela bas visoko skoro joj glavica do rebra. nesto mi je napeto u stomaku kad lezim na levom boku. mogu li da povredim bebice lezanjem?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

JAVLJAM VAM STA JE BILO I HVALA VAM DO NEBA!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Upravo sam je zvala, krece kod mene, a na 5min zivi od mene, odoh ja da se spremam polako, ne bih bas da se poradjam ovde sama :D Hvala vam zenske puno, sta bih bez vas!

Hrabro i pozitivno!Sve ce da bude u redu,znam to.Ajde drzimo fige svi! Posla si sa foruma da se poradjas,kako si ti hrabra zenska!!! ;):lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

JAVLJAM VAM STA JE BILO I HVALA VAM DO NEBA!!!

ajde ti samo napred.... jeeeeeeeee

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@mmmoj kreni odmah da peglas :))) mozda gospodjica ne voli izguzvanu garderobu...

ja sam zvanicno pocela da "svijam gnezdo" ...sinoc sam ko kreten u jedan ujutru ukljucivala ves masinu da bih oprala 4 stvari, ribala susilicu za sudove i jos kojesta....a moj muz se samo smeje i vice pocelo je pocelo...lako je njemu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.