Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

jos 104 dana njajanjanjanaj

najnajnajanja :P :P :P

Odbrojavash, jel :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Odbrojavash, jel :lol:

aha lupam crtice..bez zezanja kao juce da sam bila na 200dana...ili jos lepse zvuci kad kazem 14 nedelja exxxtra za cas..dok ja prodjem majstore,kupovinu pripremu.a da ne spominjem usput prve dane djaka prvaka necu se ni okrenuti bicu na porodjaju :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

aha lupam crtice..bez zezanja kao juce da sam bila na 200dana...ili jos lepse zvuci kad kazem 14 nedelja exxxtra za cas..dok ja prodjem majstore,kupovinu pripremu.a da ne spominjem usput prve dane djaka prvaka necu se ni okrenuti bicu na porodjaju :lol:

Haha..da znas..ja sada oko upisa u vrtic, te privikavanja na isti, ima da zakasnim na porodjaj garant :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Haha..da znas..ja sada oko upisa u vrtic, te privikavanja na isti, ima da zakasnim na porodjaj garant :lol: :lol: :lol:

ahahahaah da da zaboravicemo da smo trudne :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ahahahaah da da zaboravicemo da smo trudne :lol: :lol:

Kao :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da znas..brzo prolaze dani..kada ti je termin?

25.09. a dako i prije bude , stvarno ne znam hocu li izdrzati do kraja septembra uhhh

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dabo,ja bih na tvom mestu vec odbrojavala... :lol: Ma samo da udjem u taj 9.vise,tako mi se oduzilo... :rolleyes:

Da u pravu si, odbrojavam...uhvatilo me "svijanje gnijezda", po citav dan cistim, perem, natjerala sam i mm da se lati krecenja i hoblovanja parketa, sta li cu jos smisliti. Samo kazem nemoj bebo jos 2 dana, da ovo zavrsimo, nemoj jos 2 dana da ono zavrsimo. E cudne smo mi zene :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

25.09. a dako i prije bude , stvarno ne znam hocu li izdrzati do kraja septembra uhhh

Ma tako i ja mislim..kako ću do oktobra, kako..ali dan za danom, vreme brzo prolazi :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage mame, da se pohvalim, jos 71 dan do termina :) bas se radujem!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ticker ti laze. :D

Meni je ostalo jos 2 dana :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ticker ti laze. :D

Meni je ostalo jos 2 dana :D :D :D

Srecno Taki.... Javi kako je bilo. Joj blizi se i meni:-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Polako ali sigurno chi mama i ja stižemo do cilja.. :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Polako ali sigurno chi mama i ja stižemo do cilja.. :lol: :lol:

aha aja odmah za vama samo 50 dana kasnije :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ticker ti laze. :D

Meni je ostalo jos 2 dana :D :D :D

Jao Taki, brzo obavi to što imaš, pa nam se vrati na forum sa lepim vestima. Mislimo na tebe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

aha aja odmah za vama samo 50 dana kasnije :lol: :lol: :lol:

Ma bitno je stići na cilj :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ticker ti laze. :D

Meni je ostalo jos 2 dana :D:D:D

Jos li si bre ovde???

Imaces jednu mazu od bebe koja voli da bude uz mamu... Vidis kako nece da se odvoji od tebe pre termina :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne znam hoću li na pravom mestu tj. temi postaviti pitanje, ali da pokušam.

Ja sam u 9. mesecu trudnoće (prva mi je trudnoća,pa ludim od brige) i na sajtu "bebac"sam za nedelju u kojoj se nalazim pročitala sledeće :

"U bebinim crevima se nagomilava određena količina mekonijuma – prve bebine stolice koje će se osloboditi ubrzo nakon rođenja. Ukoliko beba pati, desi se da ispusti sadržaj creva u plodovu vodu koja postaje zelena...."

Sada ja ne kapiram šta ustvari znači BEBA PATI??? Zašto? Kada? Da li se misli na fizičku ili duševnu patnju i koji su razlozi zbog kojih bi beba mogla da se loše oseća u stomaku??? :(:(

MOLIM NEKOGA DA MI ODGOVORI AKO ZNA!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne znam hoću li na pravom mestu tj. temi postaviti pitanje, ali da pokušam.

Ja sam u 9. mesecu trudnoće (prva mi je trudnoća,pa ludim od brige) i na sajtu "bebac"sam za nedelju u kojoj se nalazim pročitala sledeće :

"U bebinim crevima se nagomilava određena količina mekonijuma – prve bebine stolice koje će se osloboditi ubrzo nakon rođenja. Ukoliko beba pati, desi se da ispusti sadržaj creva u plodovu vodu koja postaje zelena...."

Sada ja ne kapiram šta ustvari znači BEBA PATI??? Zašto? Kada? Da li se misli na fizičku ili duševnu patnju i koji su razlozi zbog kojih bi beba mogla da se loše oseća u stomaku??? :(:(

MOLIM NEKOGA DA MI ODGOVORI AKO ZNA!

Ma misli se na fizičku patnju..usled nekih poremećaja tokom trudnoće..oticanja plodove vode, preeklampsije i nekih drugih komplikacija u trudnoći..opusti se bwe i uživaj u trudnoći..kada je mama zadovoljna i srećna i beba uživa..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da, da... jos sam kuci :D Mada, danas osecam blage bolove u donjem delu stomaka kao da treba da dobijem. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

...ili je to u mojoj glavi... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ohoho..počelo je počelo :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Valjda jeste. :lol: ALi nesto nema ni takvog bola sad. :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Taki jel pocelo ili nije jos? Nisi vaaaaljda otisla da se poradjas a da nam nisi javila... :D

Srecno!

Da Clara,samo nesto bas polaaaako ali sigurno... :D

Ps:Ja sam danas osetila neke cudne stvari u stomaku,malo cesce kontrakcije(mislim da sam preterala ovih dana sa poslom :( ),tako da sam svetlosnom brzinom kupila svepotrebne stvari u apoteci,a veceras me ceka peglanje i pakovanje torbe(ja kao usporila tempo :rolleyes: )...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jos sam kuci. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A jel ces jos dugo biti kuci?Missim,jel su oni bolovi jos tu ili?Jaw... :) Hocu i ja tako kao ti... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.