Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Tako je Mico, samo polako i disi :) i slusaj babice! I samo misli kako ce ti uskoro u rukama biti tvoje bebce da ga mazis i ljubis :)

nebevita voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mico, imenjakinjo, drzi se! Bez straha i pokusaj da se opustis, znam da je lakse reci ali svi kazu da se tako brze otvaras ako se opustis. Mislim na tebe i cekam da sa nama sutra podelis pozitivnu pricu tvog porodjaja dok drzis bebicu u rukama. :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je danas skocio pritisak 150 sa 100 doktor je odmah hteo da me satavu u bolnicu ja sam pocela da placem kazem dajte mi dva dana pa mozda je trenutno promene su vremena.E sada sam vec u problemu bas sam pocela da panicim pa da me stavi u bolnicu drzao bi me do prvog tamo i tek posle prvog bi mi radio carski ako se beba ne okrene posto je i danas poprecno.Inace je 2800 kg .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja danas bila na pregledu, ravnih 5 sati sam ostala u bolnici....po dva sata cekanja pa vi vidite, trebala sam sator da ponesem.

Pregled je protekao ok, ima dovoljno plodove vode, posteljica na zadnjem zidu, beba sada ima oko 2600gr, 35+3 sam po UZ...da se javim 25og na ctg, 11 da me prime u bolnicu, 14og ako Bog da carski. Zato shana do 14og hocu izvestaj :D

vaskrsja jer te tvoj doktor pregledao danas ja sam bas u panici oko tog carskog reza

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam se rodio u 15:30 imam 4150 kg i 57 sam dugacak

cestitam :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eleena, nek je sa srećom veliki bebac :) :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eleena, super vesti! Nek je sa srećom! Bebać veliki, ljubi ga puno!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

eleena, cestitamooo!:baby: Veliki momak! A mi vise nismo najmladji!:D:baby:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

vaskrsja jer te tvoj doktor pregledao danas ja sam bas u panici oko tog carskog reza

jeste, Jovanovic me je danas primio, on mi je to sve i zakazao, ja sam malo iznenadjena brzinom saznanja sta me ceka :D

mislim da nisi trebala da trazis da ides kuci, visok pritisak nije za zezanje, prati to kod kuce, ako ti nije bolje do sutra javi se odmah lekaru.

 

eleena super! ne mogu da ne primetim da srske majke radjaju samo ove sto mogu odmah u prvi razred, sudeci po kilazi hahah

mici, navijam i za tebe, mozes ti to!

pupsik voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala zene,mi se mazimo,sisamo.Dobio je cistu 10-ku,juce su mi krenuli bolovi i ja sedela kuci do jutros,pa opet hocu necu i odem,5 otvorena,svi su bas bili bzv osim babice,moras biti neciji pacijent pa su onda extra,dosta sam se namucila krupna beba,i veoma jaki bolovi,muka mi je bila na stolu i povracala sam.Ali bitno da je sve sada ok i nadam se da cu proci bez revizije posteljica je cela izasla.

Bubu 2, Cipelic, MalaNina i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mico držim ti fige da izdržiš. Čudno mi je kad te nema na forumu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mardz, kasnis, usla si u treci trimestar, a jos se ne poradjas, ccc. ;)

Mada, lako je ovde uci, ali tesko izaci. Samo virkam i cekam nove bebe.

Eleena, cestitam!

MicoZoki, hocemo bebu!

 

Margaritta i Chipsym volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mico, da se ukljucim kao stara porodilja :) Ako nastavis sa "uzas, uzas", porodjaj ce biti uzasno i bolno iskustvo koje ces kasnije prepricavati kao najgori dan svog zivota. Boli, to je bol koji osetis samo par puta u zivotu, pokusaj da se sazivis sa tim saznanjem. Kontrakcije imaju pocetak, vrhunac i kraj, nije bas da se bacas u bolovima i urlas, ako sw koncentrises na njih lakse ces kroz to proci. Znaci-zamisli talas, on raste i raste i odjednom pokopi pa se povuce. Disi kratko dok je kontr. na vrhuncu, kroz zube kao s,s,s. Sad si tek u prvoj fazi i probaj da spavas, disi polako i ohrabri sebe: ti to mozes jer se tako radjaju deca vec milenujumima i tvoje telo je spremno za to. Tvoja beba ceka da upozna svet a ti ces biti jako ponosna na sebe kad ovo prodje. Ej zeno, doneces novi zivot, malo li je?! Bravo za tebe i samo polako, koncentrisano i hrabro, sutra ce ri biti krivo sto si dala sebi da izgubis snagu. Srecno!

Super receno :wub: 

Eleena cestitamooo :wub: 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mico cestitam! Najlepse ime ste izabrali :wub::wub::wub:! Sto pre da se oporavis!

MicaZoki2 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitamo, Mico! 

MicaZoki2 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

To, Micoooo! Nek je sa srećom :)

MicaZoki2 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mico, sve čestitke!!!  Lepo ime za lepo dete!!!! Kad se oporaviš piši nam kako je bilo!

MicaZoki2 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Čestitam Eleena! :babymommy:

Čestitam Mico!  :babymommy:

Dobro nam došle drage bebice! :angel:

 

MicaZoki2 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Elena,Mico cestitam!!!!!Neka su vam ziva i zdrava decica!!!A vama brz oporavak!!!Evo pozdravljam vas iz Fronta ;) Ja nagurala kontrakcije,sinoc me skinuli sa tokolize,a od jutros ponovo kontrakcije.Popodne ponovo ctg,i ako opet krenu  vratice me na tokolizu.

MicaZoki2 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bravo Mico neka je sa srecom, 

Eleeena takdoje sve najlepse.

 

MicaZoki2 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.