Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

mene ubi gorusica sta god da pojedem...ne secam se kad sam se poslednji put najela ko covek...sve ko neki vrabac jedem...a prepone sto su pocele da me bole.....neopisivoooo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam se rodila sa orgomnom kosom koja je mogla vec tad da se veze u repic...doktor se krstio sve vreme dok sam bila u bolnici...koliko me zeza gorusica rodicu malog vukodlaka :)))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zenske da vas pozdravim..Ja danas dobila punu kutiju stvarcica za bebanu od brace...malo nam preovladava plavkasta boja,ali to i nije vazno.Sutra peglanje,danas je pakao...

Ljubim vas sve,posebno moju boranku... :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Blago vama sto vam se bebe tako pokrecu, ova moja je bas mirna...samo uvece se malo vise mrda i nista drugo, u toku dana kad legnem malo nesto se kao vrpolji, ali nikako to da mi stomak iskace :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mene ubi gorusica sta god da pojedem...ne secam se kad sam se poslednji put najela ko covek...sve ko neki vrabac jedem...a prepone sto su pocele da me bole.....neopisivoooo

Mene je poslednjih mesec dana ubijala gorušica. Normalno sam mogla da jedem, ali zato noću....buđenje na svakih sat vremena zbog gorušice, pa moram da ustanem da se teglim i nadišem vazduha, e toliko me je ubijala :rolleyes:

I kad je Tisa izletela - kosa k'o dete od nekoliko meseci, ljubi je majka :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i mene. Popodne idemo kod profe na expertni, malo sam nervozna. Inace treci dan kako mi tesko u donjem sto aku i nekako imam pritisak vaginalno vise nego inace. Videcemo sta kaze dr.

Stomak mi cini mi se narastao puuuuuno za nedelju dana i svakog dana po neka strija vise.... No, o tome cu sa brinem kasnije :D

Nale isto nema danas?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao, zenske... Evo me. Nista novo, odnosno pocne da me boli stomak, prestane i to je to. <_< Ne znam, bas postajem nestrpljiva i to me nervira. Pa, porodicu se, nema te koja se nije porodila, nego ne znam kada... :(

Ovako se super osecam. Meni bebac, naravno, mrda ali nikada nesto mnogo...Mirnica...Promeskolji se, tamo, ovamo i to je to... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad ce Nale da se javi... ;)

SanjaRuska, pa kako teku dani s bebicom, jesi se privikla, jel ti tesko..daj pricaj nam nesto. Ljubi Tisu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@ Sanja

ma lepse su s kosom :))) trpis gorusicu al zato rodis lavicu :)))

E nema ni biksne ni nale...mozda je krenuo porodjaj....oce li neka od vas mozda u Gradsku na Zvezdari?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

taman je pomenusmo ona se javila :))))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@ Sanja

ma lepse su s kosom :))) trpis gorusicu al zato rodis lavicu :)))

E nema ni biksne ni nale...mozda je krenuo porodjaj....oce li neka od vas mozda u Gradsku na Zvezdari?

E hvala na izvestaju iz Panceva ;) super je jeftino.Kako kazes ti da mora sto ranije da se ide,videcu ja da ustanem ranije neki dan pa da odem da kupim i ja nesto.Ja cu se poradjati,zdravlje Boze,u Gradskoj bolnici.Ti?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

taman je pomenusmo ona se javila :))))

Da, da , ... sta cu?? <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zenske da vas pozdravim..Ja danas dobila punu kutiju stvarcica za bebanu od brace...malo nam preovladava plavkasta boja,ali to i nije vazno.Sutra peglanje,danas je pakao...

Ljubim vas sve,posebno moju boranku... :wub:

Maro nedostajete mi.......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro zenske.... evo i ja malo da se primaknem...

Wido hvala na izvestaju iz Panceva. Bas me je iznenadilo da je tako povoljno. Sve posteljinice koje sam gledala sa ogradicom da mi se svidjaju su od 4500 pa na dalje, pa kad sam videla da je na pijaci najskuplja 2500, mislim da vredi otici i pogledati. Ja cu ovu nedelju sigurno jos provesti u krevetu, a sledece cu ici do Panceva...

Sinoc nam je stigao krevetac i dusek :) Preslatko :)

Inace kontrakcije su mi svedene na nekoliko dnevno, sto je odlicno, pa se nadam da ce i otvaranje stati malo i dati nam jos koju nedelju da rastemo.

Ovih dana ceto razmisljam koliko su ostale bebe aktivne... kod mene to izgleda kao jedno koleno koje stalno kruzi po stomaku... stomak mi nikada nije miran... Imam i neke snimke, pa ako uspem postavicu, ali kao "beba osmi putnik" ako ste gledale. Nadam se da je samo nestasna beba, da to nije uznemirenost od lekova... ali doktorka kaze da u svakom slucaju nije za brigu...

Biksna, hajde javi nesto lepo :)

Pozdrav zenske :-*

Marija drago mi je da si dobro i da je sve ok.Ajde odmarkaj,pa cemo na kaficu konacno kada ti mozes ;) Cmok

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Marija drago mi je da si dobro i da je sve ok.Ajde odmarkaj,pa cemo na kaficu konacno kada ti mozes ;) Cmok

Mozemo sledece nedelje u Pancevo zajedno, kolima... I ostaje mesta za jos dve, pa neka se jave zainteresovane... pa kad se trudnjace razlete... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@ macak maza

i obavezno ponesi mnogoooo vode i zivaca...prodavacice su bas neljubazne..ja sam videla divnih stvari al nisam htela iz principa da kupim jer nece da mi da da pipnem ili je 10 puta pitam za cenu....e da i bebi opremu drze uglavnom rumunke i bugarke pa je mozda malo teze sporazumeti se s nekim od njih...ja razmishljam o Gradskoj pa bih da se posavetujem s nekim dal je to pametna ideja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MarijaVlada, to za "ludovanje" bebe je ok, i moja je bila najaktivnija u tom periodu, imala sam utisak da nikad ne spava i stalno je "iskakao" neki deo tela, cak sam i dr pitala jel to njoj nesto smeta jel ja nesto radim kad je tako nemirna... :unsure: Mada moja ni sad nije mnogo mirnija, samo ima manje mesta pa mi vise tegli stomak.. Show, stomak mi je cas ceo u levo, cas u desno a cas kao toranj na sred stomaka... :) Kako kaze wida, to je ok, znaci da je beba vesela i dobro... :)

Imala sam siuaciju u bolnici do koje se nisam brinula... Naime, kada su me prebacili da pijem tablete na 3 sata beba je bila bas aktivna... ujutru je doktorka u viziti pogledala ctg i rekla da je beba uznemirena i da se smanji na 6 sati... zato sada ponekad brinem da li je razigrana ili uznemirena...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Marija drago mi je da si dobro i da je sve ok.Ajde odmarkaj,pa cemo na kaficu konacno kada ti mozes ;) Cmok

meni je prvo prosao kroz glavu popust na kolicinu....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@ Sanja

ma lepse su s kosom :))) trpis gorusicu al zato rodis lavicu :)))

E nema ni biksne ni nale...mozda je krenuo porodjaj....oce li neka od vas mozda u Gradsku na Zvezdari?

Hocu ja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mozemo sledece nedelje u Pancevo zajedno, kolima... I ostaje mesta za jos dve, pa neka se jave zainteresovane... pa kad se trudnjace razlete... :lol:

Zar ti ne trebas da mirujes? Prvo ti pitaj dr..... A i tm sigurno zna da odabere, ne brini. I ja volim sama sve da izaberem ali kad je visa sila.....

Ajd cao, odoh na pregled...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hocu ja...

I ja cu u Gradskoj.Pa vazi,mozemo ici zajedno u Pancevo,ali molim te raspitaj se da li smes da ides,zbog vrucine,guzve...Dogovoricemo se sve,ako dobijes dozvolu da ides,najbolje bi bilo da idemo u drustvu.Cmokic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Auu umori me ovaj rucak, sve mislim ja cu to brzo,.. a ves nisam rasirila...cekam mm pa cemo zajedno. Uf ledja me bole.. ;)

Marija super sto si kuci, sigurno si zeljna drustva i skitnje, al sto neko rece, pazi se. Tamo je ipak ludnica, sat vremena i umoris se ko pas, a treba sve obici.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vec zamisljam 4 trudnjace koje idu izmedju tezgi, razgrcu babe i dede, i onako mrko gledaju prodavacice...kao tajfun skupljaju sve sa tezgi :P:P:P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vec zamisljam 4 trudnjace koje idu izmedju tezgi, razgrcu babe i dede, i onako mrko gledaju prodavacice...kao tajfun skupljaju sve sa tezgi :P:P:P

:D :D :D. Nadam se da je sirok prolaz izmedju tezgi :D

Evo mene od profe. Dva sata puta za nista. Kaze tako dalje, dodji za 3 nedelje... Tja..

Pozitivno je sto smo svratili tamo u dve prodavnice i nasli povoljna kolica za blizance koja nam se svidjaju. Nismo jos definitivno odlucili ali mislim da ce biti ta (3-4 puta jeftinije zavisno od modela i prodavnice). A lepo se voze, nisu velika i lepa na oko. I slapaju se ok.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vec zamisljam 4 trudnjace koje idu izmedju tezgi, razgrcu babe i dede, i onako mrko gledaju prodavacice...kao tajfun skupljaju sve sa tezgi :P:P:P

hahaha....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.