Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Krenuo je sam, sad me kpnstantno presecaju krsta imala sam kontrakcije na 5 pa na 3 minuta sad cekam ponovo pregled u 1 sat sam bila dva prsta otvorena. Juce su njih 3 posle ricinusa izbegle indukciju eto i meni krenuo. Javljam se

Zoe, čekamo lepe vesti... Nadam se da će sve brrrrzo da se završi... :-* 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Krenuo je sam, sad me kpnstantno presecaju krsta imala sam kontrakcije na 5 pa na 3 minuta sad cekam ponovo pregled u 1 sat sam bila dva prsta otvorena. Juce su njih 3 posle ricinusa izbegle indukciju eto i meni krenuo. Javljam se

:baby:navijamo da brzo bude

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo da cestitam Merimi i Pipi! Zivele!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo da cestitam Merimi i Pipi! Zivele!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Leeeeniiii... kako su cure?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Konacno silazim sa trona. Jutros u 8:28 stigla princeza mrva mala. Proslo sve super nisam pukla ni secena ovde su stvarno svi ljubazni i bas se trude. Mala je opasnica tako besno place nadrljali smo izgleda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Konacno silazim sa trona. Jutros u 8:28 stigla princeza mrva mala. Proslo sve super nisam pukla ni secena ovde su stvarno svi ljubazni i bas se trude. Mala je opasnica tako besno place nadrljali smo izgleda.

Cestiiitam!!! Mnogo mi je drago sto je sve dobro prošlo... Uživajte sada zajedno... :-* 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitam, Zoe... Zive i zdrve da ste!!! :babymommy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitam Zoe:wub: Uzivajte sad!

Zoe86 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

...

Izmenjeno od strane k a m

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitke zoe super sta nisi secena,oporavak ce biti brz, uzivajtee ;)

Zoe86 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zoe čestitam, divno sto imas tako lepe utiske... Ohrabrila si me malo ;)

Uzivajte!! 

Zoe86 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Čestitam Zoe!! Super! Uzivaj sa bebicom!

Zoe86 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Leeeeniiii... kako su cure?

Mico kraljice! Ti u dve godine dvoje, mocno! Cure uzivaju, titramo im kao da su naslednice carske krune :D Srednja me je sinoc iscedila pitanjima o satelitima, planetama, atomskoj bombi i njemom dejstvu, a zavrsismo sa kometama i putovanjima na Mesec. Dakle, one su dobro, bolje za mene pitaj :D 

Ehinacea voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mico kraljice! Ti u dve godine dvoje, mocno! Cure uzivaju, titramo im kao da su naslednice carske krune :D Srednja me je sinoc iscedila pitanjima o satelitima, planetama, atomskoj bombi i njemom dejstvu, a zavrsismo sa kometama i putovanjima na Mesec. Dakle, one su dobro, bolje za mene pitaj :D 

Joj, Leni... pitaj me za mjesec-dva je li moćno... ako bude kao D, bice super, mada su cure opasniji igraci... 

Nego, kako si ti??? :D

U zadnje vrijeme se cesto sjetim svih vas, ali nema nigdje nikoga... mada ja nisam duuuugooooo ulazila na forum... pa, doslo do smjene "generacije"...  Drago mi je da su cujice dobro, i mi cemo dobiti cujicu i bas, bas se radujem... znas da obožavam cujice...

leni voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene, ja se malo zabrinuh. Jutros je kod muza zelja konacno prevladala nad moralnom dilemom, pa pade ses posle 2 meseca. Od tad kad god piskiriskim malcice rozikasto na papiru. Izmedju nista na dnevnom ulosku, normalan sekret. Verovatno sam malcice povredila sluzokozu, ali opet me brine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja se sa ceznjom prisecam tih dana, mnogo mi je pomogao ovaj forum, i tokom trudnoce i nakon nje, prvih par meseci. Deustveni zivot mi je bio na nuli a vi ste mi bile velika podrska. Sad svi imaju mnogo vise obaveza, ja ne znam kako sam jos navucena na ovo :D 

Divno za curicu! Najlepsa kombinacija-stariji brat i mala seka :wub: Ja imam starijeg brata, oslonac moj veliki. Jednom se naljutih na mm, i onako besno mu rekoh "sad cu ja zvati mog brata" :D Kao da imam 5 godina, lele :D Mada strecnuo je, opasan mi brat ;)

Vuciguraj i milica * volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moze da se desi da cu ja izgleda bas preko reda, mada mi se ovaj doktor u drzavnom uopste ne svidja :(

missN voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zoe, cestitam! Drago mi je da je sve super proslo!
Ej bre sto mi ranije ne rekoste za taj ricinus:-p

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zoe, cestitam! Drago mi je da je sve super proslo!
Ej bre sto mi ranije ne rekoste za taj ricinus:-p

Zoe86 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitam zoe :wub:

Rag, koja si ti nedelja?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.