Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Evo me da se javnem na brzaka, bole me prsti od kuckanja.

porodila se u 10:15, sa indukcijom, bebbac 3600, 54cm. Nisu me sekli ali sam vrlo malo poocepana, dr se dvoumio da li da me sije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Čestitke svim mamama. Uživajte sa svojim bebcima!:baby:

 

Cintia voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo me da se javnem na brzaka, bole me prsti od kuckanja.

porodila se u 10:15, sa indukcijom, bebbac 3600, 54cm. Nisu me sekli ali sam vrlo malo poocepana, dr se dvoumio da li da me sije.

Cestitamoooo... :-* Dobro je što se zalis samo na bol prstiju... :-) 

MamaMima voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitam!!! Uzivaj sa bebicom!!! :baby::wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@Cintia, @Mamamima cestitam na bebicama, da se sto pre oporavite i uzivate:wub:

Cintia voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

cestitamo! Superiska sto je proslo tako fino! Odmaraj sad sa bebicom!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jesam rekla!!! MamaMima cestitaam!! :D i bre, ja odspavam dva sata a ovde dobro da se klima ne promeni kojom brzinom se sve desava :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitam @Cintia, zenice imam pitanje, jutros me je probudio bol u stomaku, kao menstrualni ali nisu boleli samo jajnici nego ceo pojas i prvo bole jajnici, pa mi se na minut, dva zgrci stomak, kad se opusti boli jos malo (to sve traje 5 min), pa 5 min nema nista, pa opet i tako sat i po vremena, sta bi moglo da bude? Nisam ziva ne znam da li da zovem doktora da ga pitam, sad je sve ok, beba mrda, a mene misici malo noluckaju od grcenja :(

zovi ti ipak doktora...mala je to trudnoca za tako ceste kontrakcije...ti si koja nedelja?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad kaze med.sestra meni ”Pa sta ces ti ovde treba da ides kuci” :D bas zna da me utesi :rolleyes:

missN, Zoe86, Kikiriki i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MamaMima bravoooo :baby:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mama Mima, čestitamo :) veliki bebac pu pu pu mašala!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene, mene od juce da izvinete bolucka ona stvar, pa medjica, pa mi ne prija da sedim... tako me znalo boluckati kad dugo sedim jer sam koscata sva, al ja vec mesecima ne sedim... dal se to jos uvek nesto rasteze?.. ako kazem nesto doktorci garant ostajem u bolnici. Da napomenem da sam imala zatvor u bolnici progledah kad dodjih kuci ali i cesce sad idem u wc... 

I dalje se steze stomak do nekih 10tak puta na dan, al je to duplo i vise manje nego sto je bilo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Btw bebac se razigrao zesce, nekad ga osetim gore, nekad bas dole...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene, mene od juce da izvinete bolucka ona stvar, pa medjica, pa mi ne prija da sedim... tako me znalo boluckati kad dugo sedim jer sam koscata sva, al ja vec mesecima ne sedim... dal se to jos uvek nesto rasteze?.. ako kazem nesto doktorci garant ostajem u bolnici. Da napomenem da sam imala zatvor u bolnici progledah kad dodjih kuci ali i cesce sad idem u wc... 

I dalje se steze stomak do nekih 10tak puta na dan, al je to duplo i vise manje nego sto je bilo

I mene je to bolelo jedan- dva dana i nije ni meni prijalo da sedim...ako se pojaca bol- hitno kod lekara-obzirom na tvoje stanje.za pocetak isprati..vrv se rasteze,ali ti prati situaciju..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Serpa je vruća, ulje cvrči a i kukuruz je tu kanda je pop pop pop krenuo. Jedva čekam sutra da vidim ko se sve porodio :) a ko će da sačeka još malo.

Bogami Kikirii,lepo si ti postavila serpu.... :D

Kikiriki voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Od dva imam kontrakcihe na 20 min. Jel to onaj fazon moze biti a ne mora da znaci?

 

MamaMima, Attina, merima i 3 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeste Tackice. :) Prati ih, ako se ucestaju idi u porodiliste. Javljaj se...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel se pojacava intenzitet bola? Ako da-onda si na dobrom putu! :baby:

Hajde, drzimo palceve. Da iskokam jos tebe i @Attina pa da preuzmem tron!

merima, Kikiriki, missN i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Od dva imam kontrakcihe na 20 min. Jel to onaj fazon moze biti a ne mora da znaci?

 

Bas taj fazon, ja ih nocu imam na 2-3min pa opet nista :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ehej, zenice... Ja sam 31.nedelja, ne stizem nikada pisati... U prvoj trudnoci sam stalno bila na forumu, i bas smo se druzile...sada mali nestasko ima 16.mj. i bas ne stizem uci na forum...

Kod mene se beba spustila nisko, grlic nije skracen (bar nije bio prije 10 dana)... ovih dana sam preforsirala se oko priprema za praznike i sada bas osjecam posljedice... :-( Bas me pritiska nisko, a beba suta toliko nisko da me brine... Nogice su dolje, glava gore, pa mozda i zato to sutanje osjetim tako nisko... Ima li ijedna zenica ovakvih problema?

Pozdrav!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.