Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Al ste se raspisale o svekrvama... :) Moja radi kako joj mi kazemo, verovale ili ne... To sam vec jednom pisala... Onako vrlo bojazljivo daje savete, ali ne insistira ni na cemu... Neverovatno, ali istinito...

A ja nocas - kukovi, bokovi, utrnule ruke, skoro pa sam i plakala sto ne mogu da se namestim kako mi odgovara i na kraju sam sedeci spavala... Ipak, evo ceo dan sredjujem po stanu... Sad malo odmor, pa idem jos nesto kupiti za naseg malog decaka... :) Dragi je trebao u petak doci, ali izgleda ipak nece do sredine januara... :( Rastuzili smo se, ali sta sad, tako mora... Zato ce biti tu kad beba dodje... :)  

bepce voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znam kako ti je, imoja je dobra. Al ja naelektrisana, i svi daju neke savete, svi pametni, a meni savet ni ne treba :-) Moja skoro bila da pomogne prvi put nam bilo extra kad je bila nedelju dana, a drugi put katastrofa jer je zapela da daje savete pa sam i ja malo bila odbojna, a i plakala je jer sam joj rekla da opere ruke pre nego sto uzme dete da ga kupamo. Pa kako da ne budem naelektrisana kad mi sto puta prica iste price kako je ona radila sa svojom decom itd, stvarno to zna iritirati,to davanje saveta. Ja se dobro snalazim i saveti ne trebaju,al aj kao ono da ima sta da se kaze. 

Da, da, te price da bi se pricalo me posebno nerviraju...srecom mm zna kad mene njegova mama nervira, pa je cesto i on sasece u korenu. Za sada mi ne deli savete, iskreno se nadam da i nece. I ja priznajem da sam stvarno naelektrisana do ludila. 

 

Ragdoll85, Nira i zeklica volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam bila od Nove godine do danas naelektrisana- toliko da sam na kraju stala ispred M i izvinila mu se i zahvalila sto me trpi- cisto da zna da nije do mene!!!

Jecy, bepce i Nira volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Porodila se pre sat vremena :) majkin sin ima 3400g i 51 cm isti je kao seka ♡ sve gotovo za 45 minuta bez secenja i bez indukcije. Porodjaj kakav bih svima vama ovde pozelela!  

Jecy, Ella90, Ehinacea i 19 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MarijaMara, cestitaaam... Divnoooo sto je sve dobro proslo, nadamo se istom... :)  

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@MarijaMara  cestitam! Kako divne i iznenadne vesti! Stizu nam bebci jedan za drugim. I to sve momci i po. 

Da se sto pre oporavite i cim vise mazite!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MarijaMaro extra!!!! Cestitaaaaaam nek je ziv i zdrav!!:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A vidim Mara se ucutala :)

Cestitke mamaaaaa :wub::wub::wub::wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MarijaMara bravo!Da nam je ziv i zdrav drugar 100 godina :wub:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MM čestitaaaaam!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitamo od srca!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitammm od srcaaa :) krenuloo je

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitke za Mariju Maru:wub:

Da je ziv i zdrav momak:wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MM bravo, dobro nam dosao decko :baby:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MM, čestitam! Blago tebi, kako to lepo zvuči :).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja danas bila na ctg-u. Prvo mi pritisak nije valjao, ali posle je bio ok. Gledala me i na uz. Kaže sve ok, beba ima 3kg.

Da li neka od vas ume da tumači ctg? Ništa mi ne rekoše za kontrakcije, pa me zanima. A i ovako me zanima koliki treba da bude bebin puls i da li je sve ok. Ja samo znam da je gornja linija za bebu, a donja za majku.

Ragdoll85 i ma.za.m volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Cestitam Maro,svaka cast za ekspres porodjaj sve se nadamo takvom, bebac idealnu tezinu ima mazuljajte se i uzivajte. Bogami krenulo je brzo cu ja u prvih deset uh.

Izmenjeno od strane Zoe86

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja danas bila na ctg-u. Prvo mi pritisak nije valjao, ali posle je bio ok. Gledala me i na uz. Kaže sve ok, beba ima 3kg.

Da li neka od vas ume da tumači ctg? Ništa mi ne rekoše za kontrakcije, pa me zanima. A i ovako me zanima koliki treba da bude bebin puls i da li je sve ok. Ja samo znam da je gornja linija za bebu, a donja za majku.

Cintia ako na majčinom ctg-u imaš visoke špiceve to su kontrakcije. Bebeći ctg je dobar ako nisu sitni špicevi već ako su različiti. Uh ala sam objasnila :) o brojkama ne znam ništa.

Ragdoll85, bepce i Cintia volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao zene sto sam ja nesto nervozna danas, sve bih i nista ne bih, i ne znam sta bih osim sto bih se samo svadjala sa nekim, dodje mi da ujedam. I gotova sam da se rasplacem ali od besa, vec pola sata vagam dal da izlupam sve po kuci ili da se iskontrolisem...uh ...ne znam sta mi je ali teska sam i sama sebi. :(

bepce voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.