Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Ne znam za bg, al u istocnoj srbiji nema utrogestana, samo onaj od 100. I letos je bio neki deficit. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sad se izvetrilo.TEK.a ja opet dobila temperaturu...37.6 ocito sinacilin ne vredi,zapuseni su ni sinusi,a kod nas otoplilo milina za razmnozavanje bakteruja i virusa.pa dal moguce.Rag,isto mi se koleginica zalila na takvo boluckanje,isto na pocetku osmog meseca,jedino ako se pojacava bol da odes do lekara

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kazu da nema glupih pitanja, pa ja da pitam :) Vec dva dan osecam neko bokuckanje, tacnije zatezanje otprilike iznad pupka i sa desne strane po vertikali, kao da je misic zategnut i hoce da pukne. Desavalo mi se ranije u trudnoci, pogtovo dok se materica intenzivnije podizala i znam da je bilo od rasteznja, dA li je to i sada? Nisam osetila tu neprijatnost bas ne pmtim, ima vise od mesec dana. Ne znam da li je to normalno u ovom stadijumu trudnoce (31. nedelja)?

Mene su u tom periodu bas boleli trbusni misici i to posle kratke setnje. Sada setam mnogo vise pa me ne bole, zato ledja cepaju :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sad se izvetrilo.TEK.a ja opet dobila temperaturu...37.6 ocito sinacilin ne vredi,zapuseni su ni sinusi,a kod nas otoplilo milina za razmnozavanje bakteruja i virusa.pa dal moguce.Rag,isto mi se koleginica zalila na takvo boluckanje,isto na pocetku osmog meseca,jedino ako se pojacava bol da odes do lekara

ti ko ja nema sta nas nije zaobislo! :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sakovac,bravo za bebicu :wub:

Kod nas suncano,tra-la-la-la-la :)

Kod nas situacija luda-ovaj moj me juri po kuci,mirala sam da mu dam malo pre neki dan,jer sve me zivo boli i umorna sam ;)

 

 

bepce, merima, Ehinacea i 2 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i bila kod zubara dobila ab. Upalio se koren a ne sme nosta da mi radi. Omg.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovih dana glavna psovka mi je -  'Bem ti trudnu zenu!  (Pogotovo kad u krevetu treba da se okrenem sa jednog na drugi bok a sve boli) 
Izvinjavam se onima koji se ne osecaju tako, da ne bude da generalizujem, ali koliko vidim, sve nas nesto strefilo sad pred kraj!  Nije dosta sto smo teske same sebi nego jos i virusi, zubi, nestasica lekova.. Ufff.. Dva dosta od mene.. 

Vuci, ne bih da baksuziram, ali evo i ovde bilo sunčano od jutros, pa krenuo vetar pa sad naidjose i oblaci... 

Vuciguraj voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja osecam poseldice od keksanja za vikend! :D I inace me sve zivo bolelo, a sad jos i upala misica od sirenja nogu, ahahahahahha. AL sta ces, sama sam trazila! A lepo mi mm kaze da to nije zdravo sada.:D

 

Nira, sakovac, Cintia i 4 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja osecam poseldice od keksanja za vikend! :D I inace me sve zivo bolelo, a sad jos i upala misica od sirenja nogu, ahahahahahha. AL sta ces, sama sam trazila! A lepo mi mm kaze da to nije zdravo sada.:D

 

Ah,ta poza je za mene pluskvamperfekat ;)Mm zalazi iskljucivi s ledja :lol:

bepce, Cintia, MamaMima i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mi smo zalazili sa ledja od petog meseca hahahah

Prcast mi stomak ne moz mi prici nikako drugacije!

Joj danas sam videla neku Georginu. 12 dana pregurala termin. Veci stomak pd nje tuzna

merima, bepce i Vuciguraj volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja se preslisavam u glavi svaki dan. Al ne da se mm ;)

bepce voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeste najbezbednije s ledja, al luda zena odlucila se za akrobacije sinoc i eto mi sada. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam cijeli dan teska sama sebi, i sve me zivo boli i jedva disem,umaram se...Nadam se samo da ce me doktorica u cetvrtak ostaviti i odma poroditi...ja kad bi dosla do termina pa i presla ne znam kako bi se gegala, ne sto sam teska po kg nego sama sebi sam teska vise 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

vala cutite ja bih ga sad iako bolesna...hahah luda zena i hormoni,da mi je neko pricao...skoro sam citala ispovest neke zene na fb,kaze trudnoca joj bila najgori period jer je sve vreme bila napaljena do ludila a nije smela...verujem joj :-D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja rukotvorina za bebu Bila sam vredna mama dok sam lezala pod Utrogestanom proslog meseca pa sam iscrtala iskrojila i sasila mali ukras za bebu. Sve je sto bi rekli Amerikanci from scratch. I bas je cakano sad na zidu!]

merima voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

.

Izmenjeno od strane Tackicca

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prelepo je Tackice!! :wub: Svaka cast!

Tackicca voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma jok. Za mesec neki stari peskir, za slonce kapuljacu od nekog starog duksa. A za oblake neki pleteni materijal. Opsila ih onim koncem za vezenje plavim. Bukvalno od onog sto sam u kuci imala. Punila ih malko samo sa otpatcima od onog sto sam krojila. Hvalaaa

missN voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A da za zvezdice sam isto stari peskir. S tim da sam ga zalepila za karton tanki panonda krojila da ima pravilniji oblik

 

ReinaS i missN volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.