Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Aaaaaa! Odlepicu!

Jel zna neko kako da umirim kijavicu???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jedino sto znam protiv kijavice je rinasek, ali sam prilično sigurna da ne sme u trudnoci... :-( Nadam se da će brzo da te prodje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i ja vampirisem od jutros. Mm se razboleo ima temperaturu pa sam.bezala od njega po krevetu,zub me boleo,nikako spavala nisam.

Vuciguraj voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo da se pridružim budnima,  od 4h ne spavam... 

Vuciguraj voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eto i mene... Ja tu negde kao Vuci budna! Ali mene probudilo dete pre pola 7 i kaze :"Mama, jel vreme za Deda Mraza?"

Jao, ko ce s njom docekati 11sati...

Vuciguraj voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam spavala do nekih 5 onda slabo, juce sam se nasetala prepone me bolele sinoc nisam mogla pomeriti noge jos me nocas i grc uhvatio uh sto ih mrzim. U ponedeljak na komisiju doktorica napisala da mi zakljuce sa 11.1 od 12.1 cu na porodiljsko. Deca se od jutros svadjaju to me najvise iznervira kad od ranog jutra iz sobe cujem svadju uh a danas badnji dan lepo je pocelo valjda ce se smiriti veceras kad dobiju poklone.

Nira i Vuciguraj volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I moj M bolestan,sreca pa sam ja pod sinacilinom.ima blagu temperaturu i kaslje kao magarac.superiska.nocas se budila na svakih sat-te popij lek,te u wc,te izmeri mu temperaturu...sad smo doruckovali,pa da malo dremnem...sad mu je ona najgora 37.1 pa ga samo lomi

Vuciguraj voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Ja sam spavala od 23h do 1.30.

Posle od 6h do 7.30. 

Ubijaju me ove ruke. Jako me bole... Ne znam sta mi je ciniti... Popicu paracetamol sledece noci. Mozda ublazi malo. Ili cu polako preci na bensedine.

Šmrckam i ja po malo, malo i kijam, doneo mi dragi. Ali lecim se za sada djumbirom.

@Zoe86 i ja cu oko 10.1. na porodiljsko :)

Izmenjeno od strane ma.za.m
Zoe86 i Vuciguraj volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Srecan Bozic svima koji slave :)

Ja se sad tripujem da mi se bebac mnogo umirio,mada ga je dr gledala na dopleru,protoci i posteljica dobri,dovoljno plodove vode,sve o.k.Jao,samo jos malo,jos malo da izdrzim da mogu da ga vidim,cuvam,brinem o njemu...Dosta mi je ove sekiracije...Zato ja nikada,ako ne moram,isla na carski,da od prve sekunde bebinog zivota budem svesna,prisutna,da bude uz mene...

missN, Melissa, ma.za.m i 3 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zato ja nikada,ako ne moram,isla na carski,da od prve sekunde bebinog zivota budem svesna,prisutna,da bude uz mene...

i ja bih da je tu pred mojim ocima, da zagrlim mog malog borca i pozelim mu dobrodoslicu :P a ovako se rastuzim... mada samo neka ono meni bude dobro i dalje tako borben...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi od danas u 36.nedelji :)

I ja da se upisem u klub nespavaca. Gorusica mi nije dala da spavam do 1h pa od pola 4 do 5 opet budna iz nepoznatog razloga i evo sad pokusavam doci sebi.

Vuciguraj voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sad pred kraj trudnoce spavam cesce po danu ili ranije zaspim navece al budim se nekad u 5 pa vise i ne spavam a inace u 7 ustajem.

 

Tackicca voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja se budim najkasnije u sedam od početka trudnoće, preko dana ne spavam, a noću ne baš dobro.. 

Inace, nije tema, ali moram da pohvalim dragog... :-) U Parndorfu je, celo jutro mi šalje poruke šta je sve kupio za bebu i mene... Mislim da je jedan od retkih muškaraca koji ima TOLIKO strpljenja za šoping! :-) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja isto kao Melisa..uzas.A uvece oci ko tegle. Nema spavanja.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nira,to stvarno jeste za pohvalu :)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja se budim najkasnije u sedam od početka trudnoće, preko dana ne spavam, a noću ne baš dobro.. 

Inace, nije tema, ali moram da pohvalim dragog... :-) U Parndorfu je, celo jutro mi šalje poruke šta je sve kupio za bebu i mene... Mislim da je jedan od retkih muškaraca koji ima TOLIKO strpljenja za šoping! :-) 

svaka mu cast... moj osedi kad idemo u kupovinu :P

Nira voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Srecan Bozic svima koji slave :)

Ja se sad tripujem da mi se bebac mnogo umirio,mada ga je dr gledala na dopleru,protoci i posteljica dobri,dovoljno plodove vode,sve o.k.Jao,samo jos malo,jos malo da izdrzim da mogu da ga vidim,cuvam,brinem o njemu...Dosta mi je ove sekiracije...Zato ja nikada,ako ne moram,isla na carski,da od prve sekunde bebinog zivota budem svesna,prisutna,da bude uz mene...

od reci do reci! ♡

Vuciguraj voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja uglavnom zaspim izmedju 10 i 11, spava mi se toliko da ne mogu da izdrzim i onda se obavezno do 2 probudim i mucim se do 6-7 ujutro. Nekad uspem da zaspim ponovo do jedno 9, a nekad vidim da nema vajde, pa sam do 7 na nogama. Iznenadjujuce, poslednje 2 noci se skoro nisam ni budila, bas sam spavala kao top.

Moj dragi ne voli kupovinu, ali tolerise zbog mene. Kada js za bebu, onda se ne buni i bas je strpljiv. Mi danas isli da obidjemo radnje, uporedimo cene, pa da polako pocnemo sa onim najosnovnijim i na kraju kupismo, ni vise ni manje, nego kolica. U Aksi ostala jedna jedan jedini model i bila bas na velikom snizenju, pa smo iskoristili.

Vuciguraj voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Koliko dugo se koriste podloge za presvlacenje? Oni pultovi? Posto sam skapirala da u jednom trenutnku zene to rade na krevetu jer beba vrda :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa tu do bebinog 6.mes otprilike. Mislim moze i duze ali ja sam npr tako moj bebac bio bas nemiran :D ali je meni bar spas u pocetku jer od secenja nisam mogla da sedim a ako stojis krevet je nisko pa ledja bole. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mmaro :wub:

Ja sam pult koristila tu negde do oetog meseca,mozda i malo duze,i stvarno je spas,ne moras da se savijas,malo rasteretis ledja...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Koliko dugo se koriste podloge za presvlacenje? Oni pultovi? Posto sam skapirala da u jednom trenutnku zene to rade na krevetu jer beba vrda :D

 

možeš i od početka, mada je meni pult bio zgodan jer sam na njega stavljala i kadicu kad ih kupam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo namestili manji sto u sobi,na koji sam stavila pult,i tu cemo ga kupati. Nego pitam informativno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.