Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Ja sam par puta usla u gradski, a njega stvarno izbegavam, jer dok se vozim imam osećaj kao da me neko stavio u džak i bacio niz neravnu liticu, toliko trese... 

E, tu se držim toga da moram da sednem, i tog prvog sedišta rezervisanog za nas...

Skoro svaki put su me oduševili vozači, dajem novac za kartu, krenu da ga uzmu, onda vide stomak i vrate novac... :-) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni se par puta desilo u prodavnici, da stojim u redu i vidi me neka kasirka i dolece da otvori jos jednu kasu i zove mene da dodjem prva. Svaki put se nadje neka gospodja da komentarise, kako je bila pre mene u redu. Ja ne komentarisem, okrenem se, blago dignem jednu obrvu, pogledam nju u oci, pa onda u svoj stomak.....brzo ucuti svaka. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Od sinoc nije vise tako cesto stezanje... dva puta jutros. Praticu i danas... procitah negde da hoce to od pasulja, a ja se juce nabokala onog posnog ko da nikad nisam videla pasulj... a i malisa mi se trti i aktivan je od prethodne noci... cini mi se da to dete ne spava, sad ga osecam bas na toj strani gde se steze stomak inace je na uz uvek bio glavicom na dole i nisko... sad kao da se penje negde... mrvica umiri se kad mi se stegne stomak, pa kad popusti a on opet nesto se muva i kopa :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hahaha Nira tebi bas veselo sa komsijama, ja kad sam rekla sis da su bucni naljutili se boli me uvo svekar se dere dok prica jbt cujem svaku rec kad hoda to lupa jos nosi razglavljene papuce na stepenicama lupa da poludis oni su u fazonu ja s....m a kad lupi vratima zatresu se prozori. Ja bas volim tisinu kad sam sama ni tv ne palim tisina me smiruje. Isla da vadim krv super je nova sestra izvadi za cas ne osetim nista pre je bila neka matora em smotana pa se sa svima rasprica uvek nervozna jer ne zna da organizuje da se ne pravi guzva i redovno mi poplavi oko uboda, ova mlada caskom sve sama uradi i nema reda. Stvarno ne znam sto povecavaju starosnu granicu za penziju ma posle max 30 godina staza treba u penziju nit imaju volje,snage,zivaca.

Nira voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao zene, evo mi proslavismo slavu juce i prekjuce, do NG vise ne primam goste, puna mi je kuca vec danima! :)

Novosadjanke bas lepo sto se druzite, ako odete na tu kafu okacite neku slikicu da vas vidimo.  :)

Jaco kako si, javi se...

MissN dobro je da je sve ok, verujem da si se uplasila...

Ragdoll meni je pumpa bila spas oba puta, ali ja sam zaista imala mleka za trojke, a izmuzavanje rucno nije bas lak posao. Da li ce ti pumpica trebati ne mozes da znas dok ti ne krene mleko, mozda nije lose da je pozajmis od nekog ako imas od koga dok ne vidis da li ti treba, posto nije bas jeftina stvarcica.

Jecy pitaj sve sto te zanima o prorodnom karlicnom porodjaju, mada se nadam da ti nece trebati. Iskreno, da mi se bata sada ne okrene ne znam da li bih se usudila opet na tako nesto iz prostog razloga sto sam pre 6 godina bila jaka kao slon, ceo zivot sam igrala balet i folklor i znala sam da imam snagu da izguram bebu, a sad vec nisam sigurna...

Kod nas je novogodisnja euforija, jelka okicena, smizle u vrticu imaju predstave, maskenbal, kod mene na poslu dodelu paketica, iskreno ne mogu da popamtim sve dogadjaje koji nas cekaju. Brzo mi prolazi vreme oko ovih praznika, sto me bas raduje.

Inace bebac mi se vrti i lupka non stop, i kad sedim i kad hodam, i kad legnem. Poceo je i nocu da me budi, imam utisak da pravi salto u stomaku. Pocelo je slatko da mi se jede, a bas sam se pazila do sada da ne preterujem. Kafu pijem, jer imam bas nizak pritisak, tako da mi solja dnevno znaci.

Merima moja dr kaze da je od propolisa veca korist nego steta zbog to malo alkohola i da slobodno uzmem poneki put...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hoce zena da spremi spavacu sobu! Ukljucujuci ormare, i brisanje prasine i paucine od poda do plafona. Dosla sam do pola, svasta nesto zapocela i sad sve onako stoji, kukovi mi se raspadaju, jedva se kotrljam okolo. A treba posle jos i rucak skuvati. 

Meni beba 2 dana malo mirnija bude, onda treci dan se razlupa i uzvrti. 

@Ehinacea i meni se sad tek slatko uzasno jede, celu trudnocu sam imala stalno kiselinu od slatkog i nije me ni malo privlacilo, a sad u zadnje vreme, najradje bih preskocila obrok i udarila po slatkom. Na kesten pire sam odlepilaaaaa. I ja kafu pijem redovno, nisam pila prvih par meseci jer mi se povracalo od mirisa samog, ali sad popijem nekad i po dve manje na dan. Kako mi kad prija. Zadnjih par dana ne toliko, jer mi vise prija caj za grlo.

Mm kaze da mi se stomak malo spustio,a ja ne primetim. Mada, sudeci po napadima gladi koji me hvataju zadnjih par dana, moguce da mi je dete malo popustilo s pritiskom na zeludac. 

Kad pomislim da bih sledeceg meseca na ovaj dan mogla vec da se mazim sa bebicom, malo me stisne frka. :o

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao drugari. Kako su stomacici?

Mi smo jos 2u1. Dr ne moze da veruje da se nisam porodila a po svemu sudeci ni necu skoro. Meni svaki dan ispada po malo cepa. Kako se otvaram brzinom puza porodicu se do 2018! Nista me ne boli izgleda da se mali i podigao malo jer me gorusica urnise. Rupurut moj najbolji drug. Juce je bila slava svi pitaju kad ces kad ces? Vec sam umorna i od odgovora i svega. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja jedva preziveh noc. Bili juce na dve slave, kad smo dosli kuci ne znam sta me sve nije bolelo. Ledja komplet cela, toliko da sam pocela da placem od muke u jednom trenutku, pa me onda zabolela i glava. Mm me izmasirao pa su ledja malo popustila svuda osim u predelu krsta, tu boli jos uvek. A zeludac...OMG...jos sam kao pazila da se ne prejedem, sta bi tek bilo da nisam pazila...te mi se povraca i taman jedva nekako ustanem od bolova iz kreveta da se ispovracam kad ono nista, a boli ubija. Kad pokusam da se sagnem ko da me neko probode nozem kroz zeludac. Donji stomak isto krenuo da boli i onda me oko 3 ujutru snadje i dijareja...doslo mi da se ubijem od muke nocas. Sreca pa mi je posle treceg odlaska u wc bilo malo lakse pa sam nekako uspela da se namestim i zaspim.

Sad je mnogo bolje nego sinoc, ali nije bas sjajno, ceo dan cu da prelezim. Eto sta se desi kad ubedim samu sebe kako mogu ja da izdrzim sedenje na dve slave 15 dana pred porodjaj, sta je to nista strasno. Ne idem vise nigde.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobar dan moje dame, vidim jos ste sve 2u1 :wub:

I mi smo slavili juce, ja i dalje drzim do toga da slavu obelezimo samo porodicno.

Meni je spavanje isto bolna tacka. Svi mi kazu naspavaj se sada, ma kako da ne. 

Sutra jos moram da obavim jednu analizu i tako me neki nenormalan strah uhvatio, samo da to sve prodje kako treba pa da na miru pocnem da kupujem i pripremam se, osim par stvarcica koje mi je poslala drugrica, nemam jos nista.

Ragdoll85 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pipi, obradovala si me, nisam jedina koja nista nije kupila... :) U stvari lazem... Imamo jednu kapicu i jednu varalicu... :) I napravljen spisak... Ali, danas idem da rezervisem kolica... :) I sutra porucujem dusek i komodu... :)

Ragdoll85 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pipi, obradovala si me, nisam jedina koja nista nije kupila... :) U stvari lazem... Imamo jednu kapicu i jednu varalicu... :) I napravljen spisak... Ali, danas idem da rezervisem kolica... :) I sutra porucujem dusek i komodu... :)

Ja sam sve u fazonu imam vremena, a kad pogledam da sam ipak u 34. nedelji, shvatim da bi mozda ipak trebalo da se pripremim. Posle ce biti i praznici, pa ako bude pao neki sneg i bila ladnoca ko ce da ide da kupuje, mada uvek postoji opcija on-line kupovine.

Ma samo da to sve sutra prodje ok, valjda hoce i onda napad na prodavnice :lol: inace sam tip koji bas uziva da potrosi parice.

Koja ste kolica izabrali?

Nira i Ehinacea volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja sam do pre par dana govorila ima vremena, ali me sad nesto uhvatila frka, mislim da je vreme da se aktiviramo oko svega toga... Nasa ideja je bila da sve zajedno obavimo, ali ispalo je da je to nemoguce... Dragi opet otputovao, vraca se 31-og... :) Onda Nova godina, Bozic i eto stize deveti mesec... Oko svega smo se dogovorili, sto olaksava stvar, pa sad samo porucujem... :) 

Odlucili smo se za Bebetto Torino, 3u1... 

Ella90, Cintia, Ragdoll85 i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Danas san bas smorena a nista radila nisam,dole me bol neka probada pa sam se i unervozila kontam sve sta je,prekosutra imam pregled nadam se da ce biti sve ok,stigla  su nam kolica i namontirali smo ih,i sad samo zagledam,i zamisljam bebicu kako lezi i vozamo se:wub: 

Cintia, Melissa, Nira i 2 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

cisto informativno, da li je moguce da ispadne cep iako je neko vec otvoren ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja bih da znam to. Ali mislim da moze

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa pokusavam da saznam jel cep ili nesto drugo :P

bepce voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja mislim da moze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

dr mi rece da nema krvarenja a posto s vec.otvorena niata novo. Doduse nema mi smisla da moze da ispadne. Zar ne ispade on cim se otvoris? Bem li ga. Ja se sjajno osecam. Necu ja skoro :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Zene jel istina da je pozeljan sex u 9 mj...da nagovorim muza ako jest :D :D do sad nismo imali sex jer je dok zabranila jer sam ono podavno pomalo krvarila,posle je i zaboravila na to haha

Izmenjeno od strane Melissa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moguce je. Meni je ispao kad sam bila 2 prsta otvorena vec neko vreme. Vrv sam se dodatno malo otvorila. 

Tackice objasni kako je izgledalo?

Coje jel i tebi ispao?

To smo se sve pootvarale malo kad je bio pun mesec. Sad zatisje :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je ispala kao neka gromuljica od stare krvi na prvom pregledu, posle mozda u delovima ili je samo bio jaci sekret...nemam pojma

@Melissa pomaze kod otvaranja provereno :D bar do 2 prsta :D

Melissa voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Coje jel bilo sluzavo kao slina? Ako jeste onda je to to. Hoce da ispadne i deo kao kod mene. Hoce pogotovo posle pregleda da ispadne?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.