Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Ja opet lose spavala nocas, zapusen mi nos pa ustajala da stavim kapi. Meni se stomak bas spustio inace je bio nisko sad je skroz dole, mala se vrti kako bi tek bilo da je posteljica na zadnjem zidu mislim da bi izasla kroz stomak kad krene da se tegli i guzi. Coje da sve prodje glatko koja god opcija da bude.

Ljubicica92 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Coje, držimo fige, da sve prodje kako treba!

Vuci, jesi li ostala u bolnici zbog ogtt-a par dana da ti to odrade ili je neki drugi razlog?

 

 

Pustili su me :)

Radila ogtt i ctg,sve super,cak stizem i po dete u vrtic :)

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vuciguraj - super mama!!  ;) 
 

Ja vala nemam problema sa spavanjem.. Čak sam počela i da uključujem opet veš mašinu preko noci i iako mi je bukvalno iza glave, s druge strane zida, ništa ne čujem!! 

Jaca1988 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uh, i ja sam bila jutros na ogtt. Imala sam 2 "koleginice" pa mi brzo prodje, ali sam opet citav dan k'o udarena mokrom carapom. Cak sam i spavala malopre, a ne spavam preko dana apsolutno nikad. Sad sam jos komatoznija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pustili su me :)

Radila ogtt i ctg,sve super,cak stizem i po dete u vrtic :)

 

 

 

 

 

 

 

 

Super! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nemam lajkova,lajk devojke :)

Ja posle poslednjeg vadjenja krvi pojela pola plazme,bolnicki rucak i jednu pljesku usput :D

 

MamaMima, Cintia, Nira i 3 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I u mene se stomak spustio. Zadnja dva dana jedva i hodam a i sjedim, em me stomak bolucka em mi je tezak. Do sad se nahodam i setam a ova zadnja dva dana jedva.

Jaca1988 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

crg superiska. Bebac je skakao.ko sasav, kontrakcija bez, sve savrseno :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Au nema me par dana, a ovde se bas zgusnulo. Slavili smo mladjoj ceri rodjendan, divno smo se proveli, ali moram da priznam da sam se i umorila. A sutra spremam slavu. :)

@MarijaMara jesi li ozdravila? bas te he svasta snaslo u ovom 9. mesecu. Navijamo za tebe i batu! ja bih da opet otvorim kladionicu i tipujem na vas dvoje. :)

@Jecy draga meni se prva beba rodila karlicno. Probala sam razne vezbe i cuda da se okrene, ali gospodjica nije htela, pa to ti je. Trenutno mi je i bata okrenut naopacke, ali ima jos vremena. Nekima se beba okrene na dan porodjaja, ali ja prvi put nisam bila te srece.

Pisale ste o dolasku starije dece u porodiliste. Ja sam bila protiv, jer znam da bi se cera rastuzila da me je videla i da je morala da ide posle posete. Ovako nije me bilo tri dana, pa kad sam dosla, dosla sam kuci skroz. :) Sve zavisi i od deteta naravno.

I ja bih dodala da se zaista uziva skroz samo u prvoj trudnoci, jer u svakoj sledecoj moras da brines o starijoj deci i ne mozes da se odmoris koliko treba, a o cuvanju trudnice tipa nema savijanja i nemoj da nosis tezak teret moze samo da se masta... Ali lepo je kada muz brine i vodi racuna da dok je on tu stedi trudnicu, znam na zalost slucajeve gde to nije bas tako, a trebalo bi da bude...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

crg superiska. Bebac je skakao.ko sasav, kontrakcija bez, sve savrseno :D

supeeer!!:D

Tackicca voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Superiska, sve neke lepe vesti veceras :wub:

Ja se spremam da idem po rezultate, pa mi nesto frkica. Nisam valjda baksuz...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene, pomagajte! Ovi u lab. kazu dr ce ocitati rezultate, oni ne mogu nista reci. Meni su ove vrednosti blago povisene u odnosu na referentne, ali ne znam kako se to racuna u trudnoci.

1. Merenje odmah ujutro 4.4

2. Merenje posle 60 min 7.0

3. Merenje posle 120 min 6.4

Zna li neko da li je to ok?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene, pomagajte! Ovi u lab. kazu dr ce ocitati rezultate, oni ne mogu nista reci. Meni su ove vrednosti blago povisene u odnosu na referentne, ali ne znam kako se to racuna u trudnoci.

1. Merenje odmah ujutro 4.4

2. Merenje posle 60 min 7.0

3. Merenje posle 120 min 6.4

Zna li neko da li je to ok?

ako je sa 75ml glukoze ovo ti je super

 

Ragdoll85 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ragdol,mislim da je o.k.

Ja da ponovim,radila prvi put sa 50ml glukoze i dr nije prihvatila rezultate,zato sam morala danas da ponavljam sa 75.

Merima,bravo za bebicu :wub:

Tackice,vrtiguz :) Tako moj danas na ctg-u,a on samo pisti koliko se bembara pomera...

MMara nam se ne javlja?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MMara nam se ne javlja?

Jeste stvarno sta li je sa njom, resila preko reda :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ako je sa 75ml glukoze ovo ti je super

 

super je.meni je sa 75 ml bilo 6.2 posle 120 minuta.to je sve dobro

Ragdoll85 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tu sam ja. Nego udjem procitam par minuta i ne mogu vise. Joj mene jutros zakacio uzasan stomacni virus. Ceo dan imam proliv i povracam. Nista u usta stavila nisam sem vode koja mi se nenormalno trazi onda je povrazim i sve tako u krug. Za sad nemam kontrakcije niti bolove. Ispaolo mi je jos cepa danas. 

I bravo za vesele razigrane bebice drage ♡

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Oooo @MarijaMara jel ima jos nesto da te zakaci, drzi se

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.