Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

E zenske danas mi napokon leglo bolovanje/plata za septembar, znaci stigle pare od drzave. :D 

Znaci, mogu da ocekujem poruku od banke danas... Divnooo... :)

MamaMima, bepce, Ella90 i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E pa mi smo dosli sa ctg-a na kom babica kaze da su se ocitale lazne kontrakcije. Ja bolove nemam nikakve a sutra cemo videti na uz kakva je situacija sa pupcanom vrpcom. Nestrpljiva sam bas... :)

sakovac, ma.za.m, bepce i 6 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E zenske danas mi napokon leglo bolovanje/plata za septembar, znaci stigle pare od drzave. :D 

valjda ce se smilovati i nama ostalima,i ja cekam za septembar!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mm se ne da, boji se da ce od "aktivnosti" da se pokrene porodjaj, bez obzira na to sto ja nemam nikakvih indikacija da bi to moglo da se desi u skorije vreme, al ne da covek, pa ne da. Ja sam jedno vreme navaljivala, insistirala....sad sam vec odustala. 

Kaze kad budemo blize terminu! 

Ja moram da cekam jos nedelju dana do ctg-a. Bas mi se nesto razvuklo, pojma nemam hoce biti samo ctg ili i uz. Bas sam postala nestrpljiva nesto.

Jaca1988 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znaci, mogu da ocekujem poruku od banke danas... Divnooo... :)

Ako hoces mozes na ovaj br 021/4885614  proveriti da li ti je proknjizeno i predato na placanje. Ako to naravno nisi vec uradila ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mm se ne da, boji se da ce od "aktivnosti" da se pokrene porodjaj, bez obzira na to sto ja nemam nikakvih indikacija da bi to moglo da se desi u skorije vreme, al ne da covek, pa ne da. Ja sam jedno vreme navaljivala, insistirala....sad sam vec odustala. 

Kaze kad budemo blize terminu! 

Ja moram da cekam jos nedelju dana do ctg-a. Bas mi se nesto razvuklo, pojma nemam hoce biti samo ctg ili i uz. Bas sam postala nestrpljiva nesto.

Kada se meni nije pokrenulo nece ni tebi. :) A ja imam jos sitno do termina... :)

bepce i MamaMima volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kada se meni nije pokrenulo nece ni tebi. :) A ja imam jos sitno do termina... :)

Ja to znam, al on mi ne veruje! :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Blago vama, ja uopste nemam libido :huh: Muz jedva ponosi mucenik. Pravi sve ugodjaje, trudi se, a ja k'o klada.

MamaMima voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Izgleda svi imamo problem, gde zene hoce, muzevi nece i obratno....

A valjda cemo pregurati nekako.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Blago vama, ja uopste nemam libido :huh: Muz jedva ponosi mucenik. Pravi sve ugodjaje, trudi se, a ja k'o klada.

Ja se osecam kao sundjer pun vode . I mislim da sam neprivlacna i uzasna ali mi muz stalno podize samopouzdanje.  :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Au zene samo kukate, sad cu i ja da vam se pridruzim! :) Od sutra sam zvanicno treci trimestar, tako da eto mene jos cesce na temi! :D

Meni beba golica rebra od jutros, ne smiruje se. Na poslu sam, pa ne mogu da legnem i promenim polozaj.

Kada duze stojim bole me krsta, ali nemam menstrualne bolove. Oni mogu biti znak da je poceo porodjaj, mada je verovatno u pitanju da telo salje signal da se premorilo.

Sutra je mojoj mladjoj ceri rodjendan, treba da joj pravim tortu, moracu da budem mudra da se ne preforsiram. Verovatno cu kore da pecem danas, a fil da mutim sutra...

Cintia, ma.za.m, Nira i 4 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Merima, ne nerviraj se oko gluposti... Verujem da svaka od nas ovde uvek kaze nesto iz najbolje namere, tako smo i za tvoju temperaturu... Sto se tice antibiotika, i ostalih lekova, svaka od nas bi volelela da moze da prodje  cela trudnoca bez njih... Ali, eto kad se mora, sta da se radi... Ja u zivotu nisam nikad popila lek za smirenje, a bilo je teskih momenata... A eto, sad u sedmom mesecu trudnoce morala sam desetak dana piti bensedin... Kaze dr bebi nista nece biti, a stres koji sam podnela gledajuci oca na aparatima, sahranu i sve sto uz to ide moze mnoogo da naskodi i meni i bebi... Nisam imala izbora, nevoljno sam ih pila, ali morala sam... Mozda bih cak i dalje trebala da ih pijem, ali prestala sam... 

U svakom slucaju, radis ono sto ti mislis da je najbolje za bebu i tebe, naravno uz dogovor sa dr... A mi smo ovde da komentarisemo sve i svasta, neko iz iskustva svog, necijeg drugog, znanja ili neznanja... :)A ti, ili bilo koja od nas, prihvati ili ne prihvati savet... 

A seks? Malo nezgodno, ali nadjemo odgovarajuci polozaj... :) 

 

merima, Cintia, bepce i 2 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Citam iz stotog puta ne mogu da se setim sta ste sve pisale a raspisale ste se fino :) 

ja sam mnogo bolje al me opet mnogo bole krsta i donji stomak. Bebac se nenormalno spustio dole. Stomak mi se sav izoblicio i tako ke smesan. :)

sto se sesa tice ja ni ne znam sta je to. Nit imam libido nit mi je tu muz :) a s obzorom koliko je nisko garant bi mu kljucao u glavu :) aj nek se porodi jos jedna pa da makar iz top 5 odem u porodiliste :)

JovanaKA, Nira, Jaca1988 i 4 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Au zene samo kukate, sad cu i ja da vam se pridruzim! :) Od sutra sam zvanicno treci trimestar, tako da eto mene jos cesce na temi! :D

Danas dan za kukanje, tako da udrite! Jos svega par sati! ;) 

Ja sam zaboravila eto da se pozalim na svoj zeludac.. Ne znam da li je beba, kiselina, virus ili sta, ali nista ne mogu da jedem od juče. 

sto se sesa tice ja ni ne znam sta je to. Nit imam libido nit mi je tu muz :) a s obzorom koliko je nisko garant bi mu kljucao u glavu :) aj nek se porodi jos jedna pa da makar iz top 5 odem u porodiliste :)

Marija Mara, to mu dodje da si jos dobro i prosla ;) Em se tebi ne da, em ti ne smaraš nekog, em tebe be smara niko. 

Salim se malo.. Nije to baš lepo kad muz nije tu...

Vuciguraj, bepce i Ehinacea volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

volim seks i rado ga se secam. Samo vi pricajte. Izdrzacu ja. Akumulira mi se vec dva meseca. Ugasio ga je kad dodirnem 37 nedelju

bepce, MamaMima, Nira i 5 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@MarijaMara ,opet isti simptomi-i mene razvalise krsta,jedva sam dovukla dete iz vrtica...

Danas narucujem tortu za ceru i zena u poslasticari mi rece da cu brzo,i da mi se bas spustio stomak...U stvari nije,nego je ogroman pa kad sednem tako izgleda...Necu pre rodjosa!I Sv.Nikole,uzimamo slavu :)

Kupila odelce za iznosenje i jos neku garderobicu,perem kasnije.Na koliko ste prale,ja nesto sad ne bih na 90,mozda na 60 sa pretpranjem?

MarijaMara voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@Vuciguraj ja sam na 60 svu odecu, jedino sam iskuvavala pelene i ako bas imam nesto čisto belo pamučno od odece.

Eh da, svaka cast za odvodjenje i dovodjenje iz vrtica, ja sam to prepustila muzu pre nekih mesec dana.. Nesto mi ne prija auto da vozim, iako je blizu.

Vuciguraj voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mene za sad samo ledja zezaju. I desna prepona! Ona me boli kad malo duze hodam, cini mi se, jos od 5. meseca.

Neki dan sam preterala sa saginjanjem, pade mi na pamet da isti dan oribam tus-kabinu, pola kuhinje ukljucujuci rernu i da usisam ispod kreveta. Al' me stomak zaboleo posle toga! Sve nesto povrsinski, kao da sam istegla sve misice i kako god se pomerim, nesto boli. Od tad dobro pazim koliko cu se saginjati.

bepce, Vuciguraj i Nira volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ma Ragg zaboravi na sve to,molim te! kakvo crno saginjanje,kakav crni krevet,ja se jedva spustim kad mi nesto ispadne,a i to jako cesto ostavim tamo gde jeste,pa kad M dodje onda mu kazem da podigne...kazi svom m-u da sve sto ukljucuje saginjanje da odradi ako moze...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MamaMima,i ja se sebi divim...

Jeste da je bas blizu,ali mi idemo pesaka...A dok se obucemo,pa svucemo,obujemo,izujemo...Sto puta se preznojim.Ali bi je u protivnom mm vodio od sedam,sto mi je bas rano,kid njih je u vrticu ujutru bas hladno,pa bolje da se ja pomucim nego ona.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mene za sad samo ledja zezaju. I desna prepona! Ona me boli kad malo duze hodam, cini mi se, jos od 5. meseca.

Neki dan sam preterala sa saginjanjem, pade mi na pamet da isti dan oribam tus-kabinu, pola kuhinje ukljucujuci rernu i da usisam ispod kreveta. Al' me stomak zaboleo posle toga! Sve nesto povrsinski, kao da sam istegla sve misice i kako god se pomerim, nesto boli. Od tad dobro pazim koliko cu se saginjati.

Mene ubi leva prepona, najpre je bilo tako kao kod tebe, posle duzeg hodanja, a sad vec konstantno....ne prolazi ni posle odmora. Cak me i vise boli ujutro kad ustanem nego dok sam aktivna. 

I meni je danas svasta nesto dunulo u glavu, da opeglam dve masine vesa, usisam ceo stan i jos odem do radnje da pogledam jos neke bebece stvari. Sad cekam da mm dodje pa da jos jednom odemo do iste radnje da pokupujemo sve to, ako se bude slagao sa mojim izborom. A bilo mi je u nekom momentu palo na pamet i da ribam kadu! :lol: Ali sam ostavila za sutra. Sada se naravno raspadam na dve polovine i zivim u nadi da cu lepse spavati. Ahahahahahha

@merima ja kad bih pustila da mm pokupi sve sto je meni tokom dana ispalo, mislim da ne bi imao gde da stane kad udje u stan.:D Meni konstantno nesto ispada iz ruku i ne znam ni koliko puta na dan se sagnem. Ne mozes da se ogradis bas od svega, zakrzljace ti svi moguci misici u telu, 

 

Ella90, Nira i sakovac volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bogami meni moj je da da se sagnem. I kad uzmem nesto sa poda ljuti se. Tako

da se ni me trudim vise. A posto lezim u krevetu i sve u krevetu radim to je onda moje malo carstvo. Nema gde ni da ispadne. Eventualno ako mi je nesto daleko puzim po krevetu i dohvatim :')

bepce, Vuciguraj i merima volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da i ja imam i kontrakcije i da mi preti porodjaj ne bi mi bilo na kraj pameti da radim bilo sta osim da lezim. Ali ovako, kad smem da mrdam i znam da mogu, onda sve malo po  malo, pa malo po malo.....i zavrsi se tako kao sto rece @Ragdoll85

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.