Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Ja sam, i pomogao je .. citavih 2 3 nedelje sam bila mirna :D

Znaci taman do porodjaja da budem mirna :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Smije li se malo skuhati kamilice i pariti sinuse? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

usla sam u fazu placipiiiiip...strasno...Melissa,sme sto da ne,to je prirodno i zdravo...isto,par obroka,kad mi se bas nista ne jedem onda uzmem vocku,a nekad ne mogu da zinem koliko se vode napijem kao kamila....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislim da mozes, ja pravila tortilje najela se i sad mala divlja po stomaku izgleda i ona voli haha. Ja konacno bolje spavam posle 3 meseca mucenja mada me svaki dan nesto boli najvise prepone kako pomerim nogu zaboli bas i to traje vec duze vreme. Sad videh u aksi su graco evo sa sedistem na akciji sa 42990 snizeno na 35990 ako nekome znaci info.

MarijaMara i Vuciguraj volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Janimam sve spremno. Krevetac,dusek,posteljinu,jaje,kolica,dasku za povijanje,nestongarderobe,pelene.. Ostaju neke....gluposti imam spisak od dve strane kad ja odem u porodiliste da mm kupi... Kadice flasice i tako to. Neogu ibsa time da se bakcem. Nek se on malo potrudi :D

Vuciguraj i Melissa volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Janimam sve spremno. Krevetac,dusek,posteljinu,jaje,kolica,dasku za povijanje,nestongarderobe,pelene.. Ostaju neke....gluposti imam spisak od dve strane kad ja odem u porodiliste da mm kupi... Kadice flasice i tako to. Neogu ibsa time da se bakcem. Nek se on malo potrudi :D

a tih sitnica nikad kraja. Ako te mrzi (kao i mene da bauljas po radnjama) naruci iz akse sve. Preko 2000 besplatna postarina a imaju i akcije i sve sto ti treba i za porodiliste.

Vuciguraj i Tackicca volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@Melissa Ne znam koliko ti je jaka prehlada, upala, ili sta li je..Ja se skoro 20 godina mucim sa hronicnim sinusitisom i jedino vredi ako se inhaliram cajem od bosiljka. Doduse, meni to umiruje glavobolju, da otpusi nos ne moze nista osim kapi.

missN voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma sta ce da rade mm i sveki. Nekanih nek se zanimaju!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Danas sam malo više odmarala, devojke otišle sa tatom u skitnju. Baš me bole i donji stomak i kukovi, širim se i rastežem kanda. :) 

Sandra95 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke jel bole neku sake? Mene vec par dana bez prestanka bole i sake i prsti, pretpostavljam da je zbog oticanja. Bas je odvratan osecaj i iritira

MamaMima voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@Attina meni trnu i otiču šake u toku spavanja i skoro stalno su mi jagodice na prstima utrnute. Mada me ne bole... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Grlo me je stislo i crveni se, ne znam sta da radim...u srijedu imam kontrolu...isla sam u apoteku nista mi nisu dale kao ne smiju...da mi je cim da ublazim malo do srijede da mi onda doktorica moja prepise nesto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Grlo me je stislo i crveni se, ne znam sta da radim...u srijedu imam kontrolu...isla sam u apoteku nista mi nisu dale kao ne smiju...da mi je cim da ublazim malo do srijede da mi onda doktorica moja prepise nesto.

Nije tacno da ne smes nista,uzmi Fitosept Herbal,dozvoljen je u trudnoci i pomaze,mozes i neki sprej za grlo na bazi propolisa,ja sam koristila onaj Esi,ispiraj cajem od zalfije-ne gutaj,Negro bombone mi isto pomazu...

Melissa voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

stavis dve kasike secera i istipis u karamel, onda nalijes vodom i dodas jabuke i limun i skuvas

evo napravila samm, super je...nadam se ds ce pomoci. hvala ti

Tackicca voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mene ostavili u bolnici, kad ionako treba da budem primljena sutra. drzali me u boksu 5sati, prikacena na ctg. sve analize odradili. uz dobar pa kao ajd na odeljenje pq cekamo ponedeljak i mog dr pa da ide kako je planirano.

Sve vreme drhtim, svaki misic me boli, treba mi pola sata da ustanem a tt nemam. zapravo do 37ide.

Juce sam imala jace bolove al uminuli su.  

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sta ti se desilo? Krenulo? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

svidjanje je kao znak podrske. Drzi se! Sad ce to jos malo pa ces da se mazis sa smotuljkom!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mg,drzi se!Javljaj nam sta se desava kada mozes...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mg pa otkud ti u porodilistu? Ajde navijamo za sutra da sve prodje dobro ♡ jel imas frku sto ces vrlo vrlo brzo opet biti mama ♡

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mg, nadam se da je sve sve ok!

Navijamo za Mg i Sandru! ;) 

Sandra95 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja mislim da ima zakazan carski u ovom nekom periodu...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mg i Sandra navijamo za bebice :) mada meni mirise da je Sandra vec postala mama :)

 

Jel neka od Beogradjanki skoro vadila hbs antigen u Zavodu za javno zdravlje? Jel sme da se jede pre vadjenja krvi i od koliko do koliko sati se vadi krv?

Sandra95 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ubi me zeludac zbog crnog luka koji sam jos juce jela uz rucak...Pa pola noci nisam spavala,jutros povratila...Ne znam sta cu vise sa suljevima,stoluca redovna,meka,ali dzaba...Jos se i malac slabije pomera pa i o tome brinem...Aaaaaa-tra-la-la-la-la....

Skrenucu !

Idemo sada da prosetamo dete,pa da je mm vodi kod njegovih,da ja odmorim...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jutros sam ustala sa takvom glavoboljom da ne planiram da dizem glavu sa jastuka... sutra ce meni indukovati porodjaj ovako ja izgleda mogu do NG :) a ova moja vise stvarno nema mjesta sad se toliko isteze da mislim da ce rebra mi polomiti kad me udari.  Ljubim vas sve i drzite fige sutra ce biti valjda novosti 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ajmo ajmo ko ce pre :D drzite se zenske jos malo pa mirisni zamotuljci u vasim rukama :baby:

VG i ja obozavam crni luk ali mi vrlo cesto smeta narocito u trudnoci.

Vuciguraj voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.