Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Cestitamo! Odmaraj pa pisi kako si prosla gde si se porodila i tako to! 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ilina cestitaam :wub:

Sad jos dok docekamo ovu moju sto joj se izgleda ne ide jos napolje :D

Tackicca voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitam Ilina :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitam Ilina!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Čestitam, Ilina!!! Visok momak!!! :) Brz oporavak i da što pre idete kući!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitke Ilina! Sto brzi oporavak i kuci na mazenje. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sve najlepše Ilina! Čekamo detalje ;) 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Čestitam Ilina, sve najbolje!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ima li iko u ovoj fazi trudnoce problema sa onim gadnim metalnim ukusom u ustima?

Jutros kad sam se probudila, osetim da sam slinila po jastuku, kontam slatko sam spavala, odem pred ogledalo kad imam sta da vidim! Cela usta krvava, zubi...jastuk....kao da mi je neko zub izvadio na spavanju. Sreca da se mm nije probudio pre mene, bila bi panika! I sad me nikako ne napusta taj ukus u ustima!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja imam haos sa desnima koliko krvare ali mi se to jos nije desilo. Idem kod zubara redovno i sve je ok ali krvare haos. A kakvo ti je gvozdje? 

bepce voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gvozdje ok, nego se ja patim sa paradentozom jos od pre. Uvek mi krvare desni, u trudnoci jos duplo vise, ali ovo sada....ostala sam bez komentara.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pa da. Ja i mm pre neki dan peremo zube ja ga gledam i smejem se a on se izbecio ko odran ovan.Gleda me gleda pa kaze "Uzas!" Ja reko kakav uzas,pogledam se u ogledalo bem ti sunce kao horor film. Nikad mi nisu tako desni krvarile 

sakovac, bepce i merima volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja samo malo jace da stisnem zube vec krvari ili  zagrizem nesto malo tvrdje, pritisnem jezikom.....

ALi samo zamisljam reakciju da se mm probudio i video me......ahahahahahhahaha, to bi bio sou!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne brigajte,to je normalno,meni i inace krvare povremeno pa koristim Sensodine ili Paradontax,a sada obicnu pastu,sta znam,a da krvare-krvare...Dobro ke dok me oticu i bole...

Sandra95 i bepce volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam na sesnodinu non stop vec godinama i imam razne faze, krvari ne krvari....to si u pravu dobro je dok ne bole!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mene su bolele ali povredila sam se jabukom. Sad je ok. Posto ja ne ljustim i  ne seckam jabuke nego grizen. a bile tvrde. Fala bogu jedem ih mnogo jer mi samo one srede gorusicu. Kunem se u njih

bepce i sakovac volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pa da. Ja i mm pre neki dan peremo zube ja ga gledam i smejem se a on se izbecio ko odran ovan.Gleda me gleda pa kaze "Uzas!" Ja reko kakav uzas,pogledam se u ogledalo bem ti sunce kao horor film. Nikad mi nisu tako desni krvarile 

ahahaha a joooj zamislila sam te!!!:D

Tackicca voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I inace sam alergicna na bwzobzirnost ali ovo je da poludis!Cekam u labosu,radim ogtt,kada u cekaonici,posle 10-ak minuta stajanja u redu,covek pita da prodje sa detetom,sumnja se na zauske!Ja odmah izasla napolje...Iako nisam bila pored deteta,cekaonica je ipak mala...Stvarno mi nisu jasni talvi ljudi,zar nije mogao ranije da kaze ili da udje prvo on,najavi dete o da odu pravo na bockanje,a ne da stoji u redu sa infektivnim detetom?

Ja primila mmr kao mala,ne prenose se zauske bas lako ali sam se ipak nasekirala i iznervirala...

Kikiriki voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

no koment. tako je covek mrtav ladan kasljao u mene a meni stomak do zuba. Naj. sam mu se familije.

 

Kikiriki voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma nisam stigla,izletela sam napolje,inace bih rekla da nema smisla,ni zbog deteta ni zbog drugih,takvo ponasanje.

Tackicca voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mene su bolele ali povredila sam se jabukom. Sad je ok. Posto ja ne ljustim i  ne seckam jabuke nego grizen. a bile tvrde. Fala bogu jedem ih mnogo jer mi samo one srede gorusicu. Kunem se u njih

I ja se kunem u jabuke i prozdirem ih:D. A desni krvare, bas to svako pranje horor film. Dobro je ispirati ih zalfijom.

Kikiriki i Tackicca volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E,ljudi su stvarno bezobzirni!Mene ceka komisija 22og,ima da budem bezobrazna i da idem preko reda,dole u socijalnom ce biti sve babe,dede,svi da izvinete duvaju,puvaju,kaslju,samo cu da se napravim luda...

A za desni,za cudo Bozje,ne krvare kao pre,koliko me isprepadala ona luda zubarka kao da je ne daj Boze ebola zair,a ne krvarenje desni!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mene su sa saltera u socijalnom poslali prvu,prvu me prozvala i komisija,tako da je verovatno i kod vas tako.Ako nije,ne cekaj.

Ja se redovno raspravljam sa dedama u Zavodu za transfuziju gde radim d-dimer,prave se blesavi,dok su bakice o.k.

merima voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U socijalnom trudnice na posebnom salteru predaju knjizicu i uput tako je bar u NS. Meni desni ne krvare nisu ni u predhodne dve trudnoce, imam jos jedan lek koji cu u decembru da sredim i imam jedan za vadjenje kad se porodim. Mene spavanje ubi od 3 jutros kao sova, nema sanse a spava mi se. Sad cu malo da budem vredna da sredim kucu bas je haos.

merima i Vuciguraj volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.