Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Pa meni dr rece da ne smem zbog skracenog grlica . 

Jeste lepo mazenje i pazenje ima toga i kod nas ali ses je ses!

merima i Vuciguraj volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uf.. blago vama kojima muz nema "trip" :D MM nece da prizna što je najgore, ali ne ide, nije to to..  U prvoj trudnoci meni nije prijalo, a sad bih ga pojela :lol:
A što malagarava kaze, posle porodjaja meni najverovatnije nece biti do toga, tako da.. Zaboravicu kako se to radi... ;)

P.S. Ja nešto planiram neki shopping ovog vikenda.. Ne znam od kojih para, ali planiram.. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e,i ja sam u nedoumici...i mi ne smemo ses,ali opet nikad ne pitah je l' ne sme orgazam,znam da penetracija ne sme..mazimo se mi i sve,ali dzabe,sto kaze Tackicca ses je ses!znam da orgazam izaziva kontrakcije i to me plasi,pa opet rekoh sebi a u pm,kad sam izdrzala ovoliko valjda cumoci jos malo...inace smo zadnji ses imali u julu,dan pre nego sam saznala da sam trudna,pa vi vidite :mellow:

Vuciguraj voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa i moj je imao trip. Al ja sam pokvarena. Znam koje dugme da stisnem da ne moze da se smiri >:) I onda me posle grdi kako ga iskoriscavam. Jedva cekam kontrolu sledece nedelje da vidim da li cu jos piti Utrogestan i mogu li vec jednom da ustanem da se normalno krecem

Cintia, merima i Vuciguraj volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

"da se krecem" 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam odlucila,prodje jedna nedelja od devetog,ja cu da navalim na M-a,pa nek bude sta bude...valjda tad smem!!

Udri Merima,k'o Maksim po diviziji :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Merima a sto je tebi zabranjen? Jer nisi htela letos kad si saznala za trudnocu ili sta? Meni je bas nisko stomak ali to ne smeta, zabranjen je samo u slucaju skracenja grlica a inace nauka kaze da je orgazam pozeljan u trudnoci utice na hormone a prija i bebi siri se hormon srece koji dodje i do nje. 

MamaMima, Vuciguraj i Cintia volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

inace nauka kaze da je orgazam pozeljan u trudnoci utice na hormone a prija i bebi siri se hormon srece koji dodje i do nje. 

Svidja mi se kako ovo zvuči :D

Tackicca, merima i Ehinacea volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam blizu orgazma kad jedem eurokrem na kasicicu. JA TO SVE ZBOG BEBE MAJKE MI. 

 

Najbizarnije je sto ja ne volim slatko uopste. A kako mi muz donese pre deset dana ja ne mogu da zamislim dan bez malo kremica 

Cintia, MamaMima, JovanaKA i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ovaj beba ne moze.Beba voli kremic

Vuciguraj, MamaMima i merima volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Nemoj @Tackicca vise pominjati krem molim te, ne znas koliko ga volim a ne smem nista slatko :(

 nauka kaze da je orgazam pozeljan u trudnoci utice na hormone a prija i bebi siri se hormon srece koji dodje i do nje. 

Slazem se sa ovom naukom. Dugo nisam imala zelju za sexsom (mrtav konj) do pre neki dan od kad sam mnogo bolje raspolozena i ne pucaju me hormoni ko do tada.;)

Izmenjeno od strane sakovac
Zoe86, merima, Cintia i 2 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nemij ni ti o seksu znas ti kolko ja volim seks a ne smem :P @sakovac

sakovac i merima volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nemij ni ti o seksu znas ti kolko ja volim seks a ne smem :P @sakovac

:D:D e sad smo 1:1

Tackicca voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ko je spomenuo sex -_- ja sam zaboravila i sta je to i kako se to radi^_^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Merima a sto je tebi zabranjen? Jer nisi htela letos kad si saznala za trudnocu ili sta? Meni je bas nisko stomak ali to ne smeta, zabranjen je samo u slucaju skracenja grlica a inace nauka kaze da je orgazam pozeljan u trudnoci utice na hormone a prija i bebi siri se hormon srece koji dodje i do nje. 

pa prvo nije smelo prva tri meseca.onda kad je rukom opipala da je onaj deo spoljasnji grlica 1.5 cm i tad je rekla da ne sme.ajd sad budi pametan.ostalo na dalje da ne sme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pet meseci bez icega eeeeeeeej ...katastrofa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e,zaspim na sat vremena,ovaj harem se raspomami i raspise o sexu...:D:D:D vas definitivno ne o sta vlja ti same kekekekeekekekkekeke

MamaMima voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ko je spomenuo sex -_- ja sam zaboravila i sta je to i kako se to radi^_^

ti si 33a nedelja,cim udjes u deveti a ti udri,tad smes :D

Melissa, Cintia i MamaMima volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gde li nam je @Kikiriki, nadam se da sve dobro prolazi i da ce nam malo svratiti da osvezi informacije kako su ona i cure. 

Tackicca i merima volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vidis Mima to ima smisla. Cak se i vreme uklapa . Svejedno. Jedva cekma kontrolu sledece nedelje da cujem misljenje dr. mada i muz kaze sa nisam normalna sa ovolikim stomakom. Mislim da mu je los trip. A meni amesno kad u zanosu osetim malog kako se rita hahahha

MamaMima i merima volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Merima a sto je tebi zabranjen? Jer nisi htela letos kad si saznala za trudnocu ili sta? Meni je bas nisko stomak ali to ne smeta, zabranjen je samo u slucaju skracenja grlica a inace nauka kaze da je orgazam pozeljan u trudnoci utice na hormone a prija i bebi siri se hormon srece koji dodje i do nje. 

Ovo je 100% tacno,mm i ja se stalno zezamo da nam je zato dete uvek raspolozeno :rolleyes:

@Tackicca a ovaj moj se smiri bas tada,bezobraznik mali,kao da zna pa nece da smeta ^_^

Tackicca i merima volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Muci se verovatno sa izmazanjem i cimanjem pet puta do.bolnice i nazad. Jebem ti drzavu nesposobnu.Bitno da se ina parkinga milion a kreveta za porodilje nema. 

 @Vuciguraj to je sjajno. Moj je poludeo u sedmom. Kao na struju dete ne spava nikad 

bepce, merima i Vuciguraj volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sve i da hocu neman sa kim. U prvoj trudnoci je bio najstroze zabranjen, sad nije al nije ni dragi tu. Sreca pa nemam apsolutno nikakvu zelju. Ko da je zamrlo sve dole. 

Ja moram opet da se vratim na pricu o dr  jer sam.preskocila i da pohvalim po ko zna koji put moju najdivniju dr. Ma uvek sta god da je trebalo mi je izlazila u susret. Pa i sad da ne dolazim nego da joj sestra odnese moj karton i da ona ucita krvnu sliku. Kad je videla da nije dobra ona me je sama zvala. Cak je rekla i da se nadjemo na fb. Kad je vidim sunce mi sine! A prosla dr koja mi je vodila trudnocu sa cerkom je bila horor. Em je kao pojava jeziva sa sve strokavim noktima na rukama i izgrebanim lakom koji stoji mesec dana. A toliko je mracna da to nema dalje. Uvek sam iz ordinacije izlazila placuci. Po njoj sam nekoliko puta gubila bebu. Kad su me ppitali posle kod kog dr hocu da vodim trudnocu a bila je opcija ta jeziva dr i ova moja sadasnja, samo sam im rekla ne znam kakva je ta druga al ja se kod ove ne vracam i nisam pogresila.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.