Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

videcete nespavanje , deranje evo moj opet pocinje aaaaaaaaaaaaaaaaaaa

A, da... Mali ima grčeve... :unsure:

A kamilica?

Ništa?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i mene konacno... Danas svecano ulazimo u 38-u nedelju! Jupiiii! Sad je malo lakse... Ako bas hoce napolje nek ide, al bolje bi bilo jos malo da saceka... :))

Konacno moze da se dise napolju, jupi! Samo neka tako ostane...

Idem u sredu na UZ i jedva čekam, nisam bila od 31. maja :blink: Moja dr ide u sredu na godišnji i ne vraća se do 20. avgusta, pa ne znam da li će me prebacivati kod nekoga ili će mi reći da dođem samo ako je nešto hitno, no videću sve u sredu.

Jel ides u Betaniju na UZ? Jel mozda kod dr Sajica? Ja sam trebala kod njega, ali ide na godisnji bas u tom periodu, pa me je prebacio kod neke doktorke....

Cao zemske, samo da se javim na brzaka, porodila sam se 13-tog. Detaljnije cu neki drugi put, bas sam umorna. Budite mi pozdravljene do tad.

Cestitam! Sve nabolje tebi i bebcu! Uzivajte sad!!! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro devojke!

Maja NS blago tebi,ti jos malo pa ces ugledati svoju bebicu...

SanjaRuska ja tek sada mogu da delim radost sa tobom,jer je ovde tek sada poceo da duva vetric i malo se lakse dise :lol:

Nale meni samo povremeno trnu listovi,a ruke jos uvek nista.

Poljubac za sve

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Žene, samo da podelim radost sa vama - upravo sam otvorila sve prozore i takav vetar mi je produvao kroz stan da sam srećna k'o mali majmun :rolleyes:

Sad očekujem onu najavljenu kišu, ima da izađem na terasu i kisnem dokle god se ohladim kako treba :lol:

Milenice, dobrodošla!

Ovde se naoblacilo, sinoc je pocelo da duva, ali nekako i dalje vrucina... :blink: Uzivaj u osvezenju!!!! ;)

Ja samo da doguram do 1.08 i onda nek se porodim kad hoce da izadje. :P

Tako sam zacrtala. :lol:

:wub: I ja isto tako kazem, odnosno tako bih volela! Videcemo...

Dobro nam dosla Milenice.... :rolleyes: I dobro jutro ostalima!Duva,duva...milina je danas. :lol:

Naleeee gde si???? <_<

Evo me... Spavah od 00 do 11... I opet sam nesto umorna, pojma nemam sta je ovo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E,zenske,kolko sam i ja cekala kisu i obradovala se sivom nebu iznad Bga ,tolko mi i prisela .Kraj moje zgrade grade neki put( i izgleda su nesto zeznuli malo) ,i samo poce po svim stanovima u prizemlju da se izliva kanalizacija .Panika opsta ,ja se dokacila jorgana( najdeblji mi) pa bacaj na vodu,peskire...na svu srecu,Bogu hvala,voda se povuce ! I moj bebac se umirio ,osetio paniku ...al sad kad se sve smirilo cekam ga da se razbudi i gicne me ,nista lepse nema nego kad me malisa moj gicne :rolleyes::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel ides u Betaniju na UZ? Jel mozda kod dr Sajica? Ja sam trebala kod njega, ali ide na godisnji bas u tom periodu, pa me je prebacio kod neke doktorke....

Ne, idem u ZOV kod Maje Markoske. Juče sam bila u školici i baš u to vreme se stvorila neverovatna gužva, a Milica kaže da je problem što nikako ne mogu da se dogovore kome će da prebace Majine pacijente dok je na godišnjem, pa se zato stvara frka :blink: Nadam se da me uopšte neće ni prebacivati, danas idem na UZ i to je to što se mene tiče. Sledeći odlazak kod lekara - tek kad se budem porađala :lol:

A u Betaniji sam bila dva puta na EUZ-u, kod Belopavlovića i nadam se da ga neću više sretati, baš mi nije "legao" :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E zenske sta radite?Evo i mene posle duzeg vremena,svadba mi je bila super i podnela sam u onim stikletinama skoro celu svadbu :D .Sad su mi se malo mucnine vratile i noge su mi jako otecene.Kupila sam papuce 2 broja vece i opet ne mogu da ih obujem :blink: ,kako ste vi zenske,jel i vama oticu noge?Ljubim vas sve

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E zenske sta radite?Evo i mene posle duzeg vremena,svadba mi je bila super i podnela sam u onim stikletinama skoro celu svadbu :D .Sad su mi se malo mucnine vratile i noge su mi jako otecene.Kupila sam papuce 2 broja vece i opet ne mogu da ih obujem :blink: ,kako ste vi zenske,jel i vama oticu noge?Ljubim vas sve

cestitam i zelim sve naj,... u braku.

draga moja ja jesam kupila vecu obucu ali ne zato sto mi se duju noge vec su mi u duzinu porasle!!!!!!!! Nosila sam 39 a sad imam papuce 41 i taman su mi :blink: :blink: :blink:

Mm me tesi da ne brinem jer sad nosimo isti broj pa mozemo da se menjamo :angry:

A sve ona moje cipelice i cizmice 39, necu tek tako da ih prezalim :( :( :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Princezice, cestitamo! Sve najlepse!

Milenice, dobrodosla! Ipustih to da napisem danas...

Sto se otoka tice i ja oticem, ali nista strasno. Uzasno me nervira sto su mi ruke utrnule, ali sta da se radi... ;) Ne brinite, sve ce to da se vrati na staro, samo polako!

Tesko mi je namestiti se i danju i nocu... <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Princezice cestitke i od mene!!! Malo si opteretila noge,pa su zato natekla,`splasnuce` to z neki dan,kad odmoris malo.Mene je moje bilo strah da pogledam,ali proslo je posle nekoliko dana odmarkanja.

Devojkeeeee pa sad mooozeee da se diseeeeee :lol::lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala vam da cestitkama a i ova vrucina me ubija,ne znam kako vama al meni je non stop toplo iako je danas bio pljusak ja nikako da se malo rashladim,moreeee hocu more :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bila sam na UZ danas i videla je da mi je smanjena količina plodove vode, a posteljica je skroz zrela. Dala mi je uput da ujutro odem u porodilište na još jedan UZ pa da oni procene šta da rade. Tako da, moguće je da me zadrže i indukuju. Koliko sam jedva čekala i vikala samo da se porodim, sad sam bome malo ufrkisala :rolleyes: Videćemo šta će biti, a ako se ne javim - zadržali su me ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bila sam na UZ danas i videla je da mi je smanjena količina plodove vode, a posteljica je skroz zrela. Dala mi je uput da ujutro odem u porodilište na još jedan UZ pa da oni procene šta da rade. Tako da, moguće je da me zadrže i indukuju. Koliko sam jedva čekala i vikala samo da se porodim, sad sam bome malo ufrkisala :rolleyes: Videćemo šta će biti, a ako se ne javim - zadržali su me ;)

uuuuuuuu, znaci ako te sutra nema stigao nam bebac :))))). normalno da se frkises, ipak se blizi trenutak kada ces da upoznas svoju bebu.

drzim palceve i cekam lepe vesti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zenske dali neku od vas boli kad vas sutne bebac,mislim boli onako kao da grebe iznutra necim kad sutne.To mi boli kada me sutne dok stojim,sa desne strane kod pupka.Tu nema nikakva kost da mi me tako ostro zabolelo.Kao da zakacunje nesto :blink: Ima li koja ovaj problem? Prosli put pitah doktorku je je normalno,ona mi se smeje,kaze jeste,ali sve je jace i jace.

Pozdrav za sve......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Princezice cestitke...

Moja bebica se malo primirila,da se ne priprema van hehe..Zvoncice ti si jedva cekala da vidis Pavla,molila si Boga da dani brze teku,a sad se zalis na grceve..Ma hocemo mi nase bebe pa nek s njima idu i grcevi

Zvoncice ti si jedva cekala da vidis Pavla,molila si Boga da dani brze teku,a sad se zalis na grceve..Ma hocemo mi nase bebe pa nek s njima idu i grcevi

Sve u rok službe ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bila sam na UZ danas i videla je da mi je smanjena količina plodove vode, a posteljica je skroz zrela. Dala mi je uput da ujutro odem u porodilište na još jedan UZ pa da oni procene šta da rade. Tako da, moguće je da me zadrže i indukuju. Koliko sam jedva čekala i vikala samo da se porodim, sad sam bome malo ufrkisala :rolleyes: Videćemo šta će biti, a ako se ne javim - zadržali su me ;)

Znaci,moguce je da se sad druzis sa svojom bebicom.

Samo da znas da nije u redu da ides preko reda. ;):lol::P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znaci,moguce je da se sad druzis sa svojom bebicom.

Samo da znas da nije u redu da ides preko reda. ;):lol::P

:lol::lol::lol: Da znas! SanjaRuska, sve najbolje... Ako te nema mislimo na tebe... Samo hrabro i slusaj babicu!

Ja se sad malo zabrinuh :blink: , meni svake nedelje doktorka radi ctg (i sutra idem), ali nije mi radila ultarzvuk skoro... I nesto kao da nema nameru??? :unsure:

Danas udjoh u famoznu 38!!! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol::lol::lol: Da znas! SanjaRuska, sve najbolje... Ako te nema mislimo na tebe... Samo hrabro i slusaj babicu!

Ja se sad malo zabrinuh :blink: , meni svake nedelje doktorka radi ctg (i sutra idem), ali nije mi radila ultarzvuk skoro... I nesto kao da nema nameru??? :unsure:

Danas udjoh u famoznu 38!!! :rolleyes:

Bravo, bravo. Spremi ti koferce i zavrsi to sutra. Dosta si trudnila:))))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bravo, bravo. Spremi ti koferce i zavrsi to sutra. Dosta si trudnila:))))

Mislis, sutra?! :lol: Jao, pa sutra sam planirala kod zubarke na kontrolu, a za vikend da malo svrckam... :lol::lol::lol:

A, da znas totalno sam utrnula! Ruke nocas...uzas! :angry: Nisam znala sta cu, ustala sam i hodala kroz kucu, mm mi kaze da sam luda, da legnem da spavam... Ja mu kazem - covece dodje mi da hodam na rukama, da se odkocim... :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Maloj Mazi cestitam na bebcu ,neka je ziv i zdrav :) !

Ja sam evo usla u treci trimestar .Trudnoca je uredu,nisam imala nikakvih problema i danas mi je bio prvi ultrazvuk u Narodnom frontu .Do sada nikada nije bilo problema na UZ ali danas ova dr u frontu mi rece da mi je jedna arterija suzena i da beba mozda ne dobija dovoljno od mene ...( e,sad ne znam cega,nisam je razumela).Uglavnom sam dobila uput za dupler ,valjda je to snimanje vena :unsure: .Vazda sekiracije ,al nadam se da ce sve da bude dobro .Ako neko nesto zna ili ima iskustvo u vezi ovoga ,pisite ! Imace imam povisen holesterol,koji utice na suzenje vena,al ne mogu sada u trudnoci da ga regulisem ,kad moram da jedem dobro zbog bebceta Ako neko zna nesto u vezi ovoga ,javite se,pozzz

Dobro dosla Milenice... Samnom je u bolnici lezala devojka koja je imala taj problem... Dve stvari su kontrolisali kod nje, pritisak (obavezno meri 3 puta dnevno), i kako beba napreduje... Dokle god su te dve stvari u redu nemas brige... Dopler je super stvar, videce koliko ti je suzena, ali ako ti je druga arterija ok, opet nemas brige... Znam da su njoj savetovali da dize noge kad god moze, ne znam zasto, ali ne moze da skodi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zenske dali neku od vas boli kad vas sutne bebac,mislim boli onako kao da grebe iznutra necim kad sutne.To mi boli kada me sutne dok stojim,sa desne strane kod pupka.Tu nema nikakva kost da mi me tako ostro zabolelo.Kao da zakacunje nesto :blink: Ima li koja ovaj problem? Prosli put pitah doktorku je je normalno,ona mi se smeje,kaze jeste,ali sve je jace i jace.

Pozdrav za sve......

Citam i ne mogu da verujem... mene ravno od pupka desno boli, veoma ostro, kao da mi neko ziletom pravi crtu... To traje jos od 5. meseca, i uvek kad stojim ili kada krenem da ustanem iz kreveta. Juce sam pitala doktorku sta je to, da li to beba tu nesto kaci??? Kaze da je tu neki splet creva, koji se bori za svoje mesto dok stomak raste, nema kud pa zna da zaboli... Nista strasno, kaze tu sigorno ne moze biti nista ozbiljno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zenske, ima li neka spisak sta je sve potrebno za bebu, ali bas potrebno pa da nakaci? Ja bih polako da kupujem, jer se kod mene nikad ne zna kad cu, ali ja veze nemam sta mi treba... Mislim, znam za krevetac, posteljinu, garderobicu... ali to sigurno nije sve...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.