Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Hahahahaha @bepce dobro me nasmeja.

A nasi muskarci su tek posebna prica, ja obozavam da posmatram mm kako se ponasa sad dok sam trudna, a tek njegovi tripovi...ma sou program.

Inace kad nas sretnu u gradu recimo pa me pitaju kako sam, ja volim da kazem : Evo super, ja sam trudna a njemu svasta nesto fali. :P

bepce i Cintia volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hahahahaha @bepce dobro me nasmeja.

A nasi muskarci su tek posebna prica, ja obozavam da posmatram mm kako se ponasa sad dok sam trudna, a tek njegovi tripovi...ma sou program.

Inace kad nas sretnu u gradu recimo pa me pitaju kako sam, ja volim da kazem : Evo super, ja sam trudna a njemu svasta nesto fali. :P

Ahahahahahaha, dobra fora. 

Ja se samo pitam kakav ce cirkus da nastane kad krenem da se poradjam! Zao mi je sto on zbog posla ne moze da stigne sa mnom u ovu  skolicu, jer mislim da je njemu potrebnija nego meni. On ce imati neki ubrzani kurs od sat i po, jer to mora da bi mogao sa mnom u porodjajnu salu. A to su mu tek tripovi, znam da zeli da ide, ali mu je mnogo frka. Trudi se da ne pokaze, ali znam ja to. :D

Attina voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

 Odem do lekara da dam rezultate vratim se ne moze covek da iscita sve ju ju ju. Digao mi se secer za o.4 sad je 3.9! Najbolji do sada rezultat jeeee! 

 

Da se nadovezem da dodam da je i moj panicar. Jednom prilikom je rekoa 'Jao sto nisam morski konjic da ja nosim to dete umesto tebe!'  umrla sam od smeha. ne znam gde se toga setio. A  ne znam kako ce preziveti moj porodjaj posto je jako emotivan. Htro je da prisustvuje porodjaju ali ja ne dam. Ako to vidi necemo imati vise dece:lol:

bepce, Attina, merima i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ahahahaha, pa i ja se jos razmisljam, neka odradi taj kurs, pa kad dodje vreme, ako bas vidim da mu je frka poslacu ga napolje. Ne bih volela da mu ostane trauma do kraja zivota. Mislim, ja moram kroz to da prodjem, tako je priroda htela, on bas i ne mora!:D

Attina voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I moj bi jedan dan da prisustvuje porodjaju a vec drugi se uspanici :D Nacelno smo postigli dogovor da ce biti prisutan ali sam ja cvrsto ubedjena da ce da izleti napolje cim postane gusto...ili ce da ga iznesu :D

Tackicca i bepce volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovde se placa 20 eur unapred za slucaj da muz padne u nesvest tokom porodjaja!

malagarava i Tackicca volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovde je skupa rabota prisustvo muza...da je za dz, ja bih mog primorala, ali za 17.000 bolje da platim apartman za ta 3 dana :D

bepce i Tackicca volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Nema sanse. Ne dolazi u obzir i nema rasprave. Cak me ubedjuje da trazim carski rez da se ne mucim eeeeeej! Zene na poslu mu objasnile cepanje epiziotomiju i ostalo on se istraumirao :^) mukica

A toliko sam se trudila da ga sacua toga i da mu objasnim da je to sve ok i sve ce biti u redu i nece mi nista biti. Sad kao on mene ubedjuje da sam se utronjala od porodjaja a u stvari on je . Kolko su slatki strasno

 

Izmenjeno od strane Tackicca
merima voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Danas smo se bas raspisali, ostala sam bez likova!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja morala Utrogestan da pocnem vaginalno. Imala sam lupanje srca i teeesku malaksalost. Sad kaze doca treba da bude bez tih nuspojava. 

merima voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

 

A inace, ja mislim da ova @Kikiriki ima neki poseban tretman ovde! :P Da sam ja nesto ovako objavila, bila bih odavno proterana sa foruma!!!:D

 

Ja sam nešto kao ratni invalid :P imam beneficije :D 

Nisam zbrisala već sam bila na CTG (zbrisala iz legitimnih razloga), hvala Bogu CTG je dobar. Nata je po običaju bila mirna, dok je Ana šutirala kalotu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

znaci Natalija i Ana? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vidim da nisam samo ja u zaj#bantskom fazonu :D izgleda da je danas nešto u vazduhu ^_^.

E vidite, a mm da je živeo za vreme II svetskog rata, i bio nemac, radio bi u gestapou ili ss jedinicama...njemu mene postane žao tek kad krene da me vozi u bolnicu ili kad ga dr. napiči. Kad me vrati iz bolnice, bude mu žao još sat dva...a posle opet naci režim.

Ali šta ću, to mu je profesionalna deformacija...kad bi njemu bilo žao njegovih pacijenata, ne bi imao rezultate...ovako kad mu nepokretna baba viče ne mogu da ustanem, i plače i gleda ga tužno (a on prema njenim analizama i pregledu zna da može) on nema milosti i tera je da ustane bez milosti...isto i sa decom invalidima itd...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uf ja mislim da je krajnje vreme da neko ovom detetu kaze da je u ogranicenom prostoru i da to sto on gura kroz rebra ne znaci da ce tuda proci.

merima i Ilina volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ah joj Kikiriki ti si show!!:D moj je takav prema sebi,vec prema meni ume dobro da oceni da li sam samo groza nervoza sto mi doslo ili sto mi je stvarno nesto...a da pokaze da brine ...nikad,on,muska koza...i umrece na stojecki...uvek je pozitivan,i ne da mi da potonem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kikiriki ti je ko dinosaurus em najduzi staz, em dve bebe em jedina umiri Merimu iz prve;)

Mene vise zanima da mi neko od iskusnijih objasni kako Merimina trudnoca tako kratko traje pa je ona vec uveliko zagazila u treci trim. :P:wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kako inace ti? Jel ima procena kad ce porodjaj? 

@Kikiriki

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kikiriki ti je ko dinosaurus em najduzi staz, em dve bebe em jedina umiri Merimu iz prve;)

Mene vise zanima da mi neko od iskusnijih objasni kako Merimina trudnoca tako kratko traje pa je ona vec uv

to je zato sto sam,ah,specijalna! :-DDD trep,trep..

 kekekekeke,realno,osim Ehi niko u II trim nema neke slicne simptome i nije iskusan...pa sam zato utekla ovamo,bar da se raspisemo slatko.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kikiriki ti je ko dinosaurus em najduzi staz, em dve bebe em jedina umiri Merimu iz prve;)

Mene vise zanima da mi neko od iskusnijih objasni kako Merimina trudnoca tako kratko traje pa je ona vec uveliko zagazila u treci trim. :P:wub:

Sakovac,volim i ja tebe :P

sakovac voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kako inace ti? Jel ima procena kad ce porodjaj? 

@Kikiriki

Pa da nemam serklaž, juče. Ali sa serklažem dr. kaže da može da još izdrži. Ono donje ušće nemam, potpuno je skraćeno (nema ni pola cm), razmekšalo...što bi se reklo, otišlo u Honduras...sluzavi čep ispao... U svakom slučaju naaaajkasnije za 3 nedelje će da mi rade CR, a do tad ako krenu kontrakcije rasturiće serklaž (koji je već krenuo da popušta) i porađaće me, ili ako ova mrdulina domaltretira vodenjak da pukne onda isto idem na seckanje. Tako da može danas, a može i za tri nedelje. Meni to porađanje sve tako zvuči neverovatno, i deluje mi da je daleko dok me ne uhvate bolovi pa mislim e sad će, pa onda opet kad ne boli deluje mi neće još i sve tako u krug.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovde se placa 20 eur unapred za slucaj da muz padne u nesvest tokom porodjaja!

Cekaj bre jel me lozis ili si ozbiljna? Pa ja ne mogu da verujem :D Jel se placa nesto unapred i kad ti vade krv pa padnes u nesvest? :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

 

Kikiriki ti je ko dinosaurus em najduzi staz, em dve bebe em jedina umiri Merimu iz prve;)

Mene vise zanima da mi neko od iskusnijih objasni kako Merimina trudnoca tako kratko traje pa je ona vec uveliko zagazila u treci trim. :P:wub:

Stvarno ovakav komentar nisam ocekivala od tebe! :o Vise sam cekala da @Kikiriki nesto ovako kaze!:P A bila sam i ja u iskusenju da pripupitam, mada sam videla Merimu i na temi caskanje roditelja sa bebama do 6 meseci, pa sam shvatila da se kod Merime stvari brzo odvijaju! :P

@Attina like! Hehehhee, iskreno mislim da su to svi neki troskovi generalno koji ukljucuju i taj tecaj od sat i po i ta neka potvrda, ali oni to kao opravdaju u slucaju da padne u nesvest, pa mora jos jedan clan osoblja da se zabavlja jos i sa njim! To je jedna babica u skolici za trudnice to malko karikirala, ali ko zna mozda ima i istine u tome. 

 

 

sakovac i Attina volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

znam da sam komentarisala na temu roditeljstva,pa nebitno gde,majka mi je vaspitacica,pa neke stvari prepoznajem i komentarisem...

e,sad vam vec nije fora,sad vec pocinjete polako da z....ajd nekog drugog lagano,nemojte da naporisete,forum i postoji da bi se razmenjivala  misljenja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

znam da sam komentarisala na temu roditeljstva,pa nebitno gde,majka mi je vaspitacica,pa neke stvari prepoznajem i komentarisem...

e,sad vam vec nije fora,sad vec pocinjete polako da z....ajd nekog drugog lagano,nemojte da naporisete,forum i postoji da bi se razmenjivala  misljenja...

Zezamo se malo Merima! Nemoj da se ljutis! Evo necu vise! :babymommy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.