Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Cao, cure... Ceo dan se vrtim iz sobe u sobu, nikako da se smirim od ove vrucine... Sada mi toliko trnu sake kada legnem, da poludis! Nadam se da je i to normalno... :lol:

Hvala na porsci svima, ljubim vas... :wub::wub::wub:

Normalno je, :lol: Sad ce vece,pa ces udahnuti malo vazduha.

:wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj mene ovo moje dete danas samo sutira...natrtila se skroz s desne strane...stomak mi je trouglast ko kutija od toblerona...nevaljalica jedna....

:wub: Srecica mala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da, da, drage moje, kraj trudnoce... :rolleyes: nije lako, ali (da ne ureknem :P ) nije ni strasno.

Sto se pomoci tice, slazem se sa vama. Dobrodosla je, pa kakva bila... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Normalno je, :lol: Sad ce vece,pa ces udahnuti malo vazduha.

:wub:

Sad' se lakse dise... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje, da vam se pohvalim - juče sam prvi put videla pokrete (do sada sam ih samo osetila)! :rolleyes: Leškarila sam sa mužićem, kad odjednom desna strana stomaka poče da se istura (nismo mogli da provalimo da li je u pitanju bila nogica ili ručica). :blink:

Kako smo se samo smejali... :lol: A muž je bio fasciniran i opčinjen tim, kako ga je nazvao, "fenomenom". :D

Danas, inače, idemo na još jedan EX 4D UZ u Suboticu - a ja sam uzbuđena kao da nam je prvi UZ u životu (možda zato što su mi do sada svega tri puta radili UZ, kažu nema potrebe za češćim). ^_^

U svakom slučaju - javljam vam kako je prošlo. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje, da vam se pohvalim - juče sam prvi put videla pokrete (do sada sam ih samo osetila)! :rolleyes: Leškarila sam sa mužićem, kad odjednom desna strana stomaka poče da se istura (nismo mogli da provalimo da li je u pitanju bila nogica ili ručica). :blink:

Kako smo se samo smejali... :lol: A muž je bio fasciniran i opčinjen tim, kako ga je nazvao, "fenomenom". :D

Danas, inače, idemo na još jedan EX 4D UZ u Suboticu - a ja sam uzbuđena kao da nam je prvi UZ u životu (možda zato što su mi do sada svega tri puta radili UZ, kažu nema potrebe za češćim). ^_^

U svakom slučaju - javljam vam kako je prošlo. ;)

I ja sam u prosloj trudnoci znala koji deo bebinog tela se vidi na stomaku, sad osetim kad istrci a mislim da su glavice jer je okruglo :rolleyes:

Zelim ti da sa uzvivanjem gledas danas bebicu, mozda ti i mahne da se javi :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro i od mene.

Ja veceras idem na kontrolu,jedva cekam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro devojke!!! :rolleyes: Cele noci nisam spavala.Pokvarila sam stomak,uzas. :o Ne znam cime,mozda sam pojela previse voca,nesto mi nije odgovaralo. Valjda cu uspeti da odmorim danas od vrucine.

Zelim vam lepo druzenje sa vasim bebicama danas na uz zenske,i ja jedva cekam sledeci! Pozzzz veliki za sve....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro devojke!!! :rolleyes: Cele noci nisam spavala.Pokvarila sam stomak,uzas. :o Ne znam cime,mozda sam pojela previse voca,nesto mi nije odgovaralo. Valjda cu uspeti da odmorim danas od vrucine.

Zelim vam lepo druzenje sa vasim bebicama danas na uz zenske,i ja jedva cekam sledeci! Pozzzz veliki za sve....

Pazi sta ruckas na ovim vrucinama Maro. Proliv ili povracanje? Gledaj da pijes da nadoknadis izgubljeno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pazi sta ruckas na ovim vrucinama Maro. Proliv ili povracanje? Gledaj da pijes da nadoknadis izgubljeno.

Proliv.Ma presekla me hladna voda izgleda.Pili smo juce vodu iz frizidera,i sredili se i mm i ja.Bolje sam sada.

Kako si ti?Kako su bebice? Moja je nemirna jako od kada je malo zahladilo,valjda i njoj prija.

:wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Poydrav devojke... i ja veceras idem na uz i kontrolu. Nadam se da je sve ok... Bebica je bas nemirna, stalno izbacuje neki deo tela :)

Maro probaj da danas pijes po gutljaj koka-kole na 10-15 minuta... da nadoknadis tecnost, secer, elitrolite...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Proliv.Ma presekla me hladna voda izgleda.Pili smo juce vodu iz frizidera,i sredili se i mm i ja.Bolje sam sada.

Kako si ti?Kako su bebice? Moja je nemirna jako od kada je malo zahladilo,valjda i njoj prija.

:wub:

Dobro sam, ovaj se mali izgleda opet spustio pa imam nekako pritisak na donji stomak i vaginu. Ceskam ga da se podigne a on se koprca ali ostaje na mestu. Stigao mi je paket iz cryo save- a pa studiram......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav drage moje trudnice,ev nas s kontrole..Ctg zabiljezio kontrakcije koje ja ne osjetim,inace sam zatvorena ali su mi sad po prvi put rekli da imam bakterije u urinu pa da pijem vise tecnosti(gdje cu vise) :D ..i dobila sam neke kapsule na bazi sipka pa da probamo,,,Nadam se da nije to nista opasno??..Inace je sve ok,bebica prednjaci glavicom i bas se spustila,kad me "mazi" rukicom zvijezde pobrojim,kaze doktorica jer je nisko se spustila:)...Uz nije radila,valjda na sljedecem terminu sljedece sedmice:)...

A antibiotik? Prati to...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kao nije jos za toga,da probam pokusati da pijem vise tecnosti pa ako ne onda ce uvesti antibiotik..Ma kud pred sami kraj da se bakcem sa bakterijama

Cao devojke!

Nemoj uzimati antibiotik,kupi uroloski caj za trudnice i bebe i pij ga litar dnevno.Na uputstvu ti pise kako se sprema.Veruj mi to ti je super.Pozdrav

Maro uzmi kao sto ti je rekla Marija koka kolu,ona je super za dijareju.Javi kako si.Poljubac

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kao nije jos za toga,da probam pokusati da pijem vise tecnosti pa ako ne onda ce uvesti antibiotik..Ma kud pred sami kraj da se bakcem sa bakterijama

Pa dobro, nije toliko strasno. Zavisno koja je bakterija u pitanju i terapija nije ista. Glavno je da pazis na simptome kao temp ili krv u mokraci. Tad ne pomazu cajcici. Urologija mi nije bas strana.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobra sam sada.Pijuckam koka kolu i caj od kamilice.Hvala svim devojkama na paznji i savetima. :wub::wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro vece, cure! Ja sam se ceo dan druzila sa mamom, pa ne stigoh da se javim...

Vidim da su pale grdne kontrole i nadam se da ste istim zadovoiljne, odnosno da su bebci dobro... :wub:

My baby, desava se... Nesekiraj se. Slusaj doktora, radi provere i tam ce ti se to srediti do porodjaja...ma, i ranije. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i mene konačno :rolleyes:

Žene drage, ja svečano objavljujem da ću da tužim nekoga zbog ove vrućine, samo moram još da smislim koga :P

Poludela sam skroz, tuširam se bukvalno sedam puta dnevno i ništa ne vredi. Malopre sam ležala i gledala film, dakle skroz mirna, ne pomeram se, klima radi...a ja se znojim, bukvalno mi kaplje sa čela. Sledeća trudnoća - stogo zimska :rolleyes:

Idem u sredu na UZ i jedva čekam, nisam bila od 31. maja :blink: Moja dr ide u sredu na godišnji i ne vraća se do 20. avgusta, pa ne znam da li će me prebacivati kod nekoga ili će mi reći da dođem samo ako je nešto hitno, no videću sve u sredu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao zemske, samo da se javim na brzaka, porodila sam se 13-tog. Detaljnije cu neki drugi put, bas sam umorna. Budite mi pozdravljene do tad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Честитам :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao zemske, samo da se javim na brzaka, porodila sam se 13-tog. Detaljnije cu neki drugi put, bas sam umorna. Budite mi pozdravljene do tad.

Čestitam! Očekujemo detalje, a do tada odmori i uživaj :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ćao drage moje! Danas sam po prvi put osetila kao neki grc ili bol bas skroz dole, kod stidne kosti. Evo nocas mi se to desilo jos nekoliko puta, ne znam da opišem bol, vise je onako neprijatna, nikada to do sada nisam osetila. Ovo mi je prva trudnoca i sve mi je nepoznato. Da li se nekome nesto slicno desavalo? Nije toliko učestalo, u proteklih sat vremena me zabolelo nekih 4-5 puta. Sada sam u 30. nedelji trudnoce.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao zemske, samo da se javim na brzaka, porodila sam se 13-tog. Detaljnije cu neki drugi put, bas sam umorna. Budite mi pozdravljene do tad.

ČESTITAM!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.