Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

@Kiki92 cestitam! Da se sto pre oporavis i neometano mazis sa bebicom! 

Kiki92 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bravo Kiki,cestitam :wub:

Milena,javi se...

Mg,ma okrenuce se sigurno,ne brigaj,ima vremena...Sto se tice naprsnuca,veze nemam,isla sam juce do porodilista da se raspitam o mogucnosti da mm prisustvuje porodjaju(mozda i moze?),i srela rodjaka,zena mu je na patologiji,ima naprsnuce,par dana pre termina pa je prate...Mislim da se nista posebno nije desilo,malo krvarila pa zato otisla,ali ne znam jesu li te dve stvari povezane...

A frka...Jos me ne hvata,preokupirana sam drugim stvarima,nadam se da ce tako i ostati...

Kiki92 i bepce volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sve najlepse mila, ne mogu da zamislim koliko je divan osecaj kad posle 5 meseci sutiranja u stomaku dohvatis taj mali smotuljak i mazis:wub:  Samo mi pada na pamet da li ce mi biti cudno sto mi vise nece nista bauljati po stomaku :o

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nakon ne znam koliko dana kise i oblaka, konacno se pojavilo sunce, temperatura sad vec 11 stepeni, obecava se lep dan danas. Ja naspavana, nekim cudom nista me ne boli....tako da se moram potruditi da dan iskoristim. 

Vuciguraj voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tackice,to je najcudniji osecaj na svetu...

Bepce,resila Sv Petka da nam da lep dan :)

bepce voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja evo osećam i malo pozitivnih efekata od stomačnog virusa :D gde čepići i mekinje nisu značajno pomogli, stomačni virus me čisti kao lud. Osećam se kao leptirić :D sreća pa ne boli stomak.

bepce, malagarava i Vuciguraj volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kiki čestitam!:babymommy: Uživajte!

Kiki92 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitam Kiki! Velika princeza! :)

Mala imas jos vremena da ti se bebica okrene, a nekako mislim da ne mozes da sprecis pucanje vodenjaka, osim da se pred kraj vise primiris. Vazno je da te oni prate, bice to sve ok.

 

Kiki92 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke ja cu upadnem danas ovde sa pitanjem:da li je neka od vas imala osecaj kao da je beba jako nisko,a da ste dole otvorene?bez bolova i bilo cega.23a nedelja puna sam danas.ne vidim nista,ni sekret cak,pa ne znam da li je ovo normalni.inace i same znate da lezim skoro po ceo dan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke ja cu upadnem danas ovde sa pitanjem:da li je neka od vas imala osecaj kao da je beba jako nisko,a da ste dole otvorene?bez bolova i bilo cega.23a nedelja puna sam danas.ne vidim nista,ni sekret cak,pa ne znam da li je ovo normalni.inace i same znate da lezim skoro po ceo dan.

Merima, to je sve normalan osećaj.

merima voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ali je odvratan osecaj :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Niko nije rekao da je trudnoca laka i zabavna. Pogotovo druga polovina trudnoce.

Nira voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

znam,ali kad po prvi put osetim ovako nesto,bolje mi je da proverim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni tako bude kad se beba pomeri nize. Onda ja legnem okrenem se malo na levo malo na desno on se ispomera i vrati gore. Upravo sada mi lezi nisko i to bas na nekom zivcu ne mogu nogu da pomerim haha. Ali vidim da spava miran je pa mi zao da se mrdam da ga budim

Under, Kikiriki i merima volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

VG, mnogo je lep dzak, al ja sam sve kontala da tebi treba za spavanje a ne za setnju (tj meni ovo skafander, doduse nema nogica).

 

Vuciguraj voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

VG, mnogo je lep dzak, al ja sam sve kontala da tebi treba za spavanje a ne za setnju (tj meni ovo skafander, doduse nema nogica).

 

Pa da,nekako mi je zgodnija ova varijanta nego skafander sa nogicama za novorodjence.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vuciguraj bas je lep! Ja sam imala na ovakav fazon za cerku i super je al je rozi tako da sad nemamo. Jedino je nezgodno jer se ne moze u jajetu vezati. 

Vuciguraj voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tu je i Sandra,  kad naletim ovako nekad procitam sta se desava kod vas. Trenutno sredjujemo jos uvijek stan, pa kupovina stvari za bebu iskreno i nisam toliko cesto na forumu. Mi smo super, za sad je sve u redu polako se spremamo jedino mene hvata panika sad kako se blizi termin :mellow: 

Kikiriki i Maajaa:) volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Laaadno, a ja sam već mislila da si zbrisala. Ajde rekoh da ti pustim pp, to će ti stići na mejl pa ćeš se javiti ako nisi odustala. Posle onog pucanja, mnoge su nestale.

Sandra95 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Probudih se jutros gladna kao vuk, grcevi u nogama kao da sam trcala maraton! Pitam se da li sam ja noc zaista provela u krevetu! A osetim da i beba trci maraton, sinoc je oko ponoci bila aktivna, u 5 jutros isto, sad oko 6 opet....bice ovo dug dan. A imam i dosta obaveza. 

Cintia, merima, Tackicca i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Noćas je došao mm sa slave, i doneo mi gomilu đakonija. Napala sam ih oko 2-3am. Najela sam se kao čovek. Posle jučerašnje katarze, baaaš mi je prijalo. Evo konačno sam po svim merilima ušla u taj čuveni osmi mesec. Sad još dve nedelje i prelazim i sledeći cilj, pa ako i to preguram onda već čekam prijem i CR.

merima, Cintia, Tackicca i 5 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bice Kikiriki,bice...

Ne mogu da verujem da su mi opet krenule mucnine ujutru?!Wtf?!

Nema struje,moram da namazem nesto na 'lebac,a pije mi se topli nes bas...

I taman planirala da opeglam ves,da kzvam boraniju kad ono-trt!Najbolje mi je da se vratim u krevet i dremnem jos malo.

bepce voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.