Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Nešto mi govori da nam se Agnes porodila :D hihi nema je..

Agnes voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A jesu ti dali neku zamenu Zoxx? Ili samo pratite Ti bese homizigot PAI ili?

Ja sad svaki mesec radim protoke uz UZ, mada sam ja na fragminu. 

Ima li neko predlog za neku dobru seriju? Sve zive sam odgledala skoro. Filmove sam skoro i prestala da gledam, nesto mi nijedan ne deluje dovoljno dobro pa sam skoro u potpunosti presla na serije.

 

 

 

ja gledam filmove na filmoviziji,jedan jako dobar film sta sam gledala u zadnje vreme je Freedom writers jako poucan i lep a snimljen na istinitom događaju,zaplakala sam na njega ali vredi pogledat :)

kikiriki cekamo sutra tvoj uzv :baby:

Kikiriki voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kikiriki,nahrani ih ti belim lukom,da pocrcaju ki vampiri :D

Bez sale sad,i sama znas da je jedan od jacih prirodnih ab,pa kad vec sinteticki ne deluju,mozda on hoce...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vuci, čim je bebac dobre veličine, mislim da je to sve perfektno. Protoci su dobri očigledno. 

Vuciguraj voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Pozdrav svima! Nova sam na forumu.. ovo je sjajno.. Nisam do sad koristila nista slicno, nesto malo na FB. Da li je grupa ziva, jeli aktivna? Malo sam se kasno ukljucila, ja sam u 33 sedmici trudnoce.. i grozno se osjecam.. sve me boli... idem na redovne preglede,. doktor kaze da je sve ok i normalno.. ali ja sa ne osjecam tako.. stalno sam umorna i pospana i samo slusam o toj 34. sedmici. Sta me tek tad ceka? ima li neko sa slicnim problemima..

Izmenjeno od strane Rada86
malagarava i Cintia volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav svima! Nova sam na forumu.. ovo je sjajno.. Nisam do sad koristila nista slicno, nesto malo na FB. Da li je grupa ziva, jeli aktivna? Malo sam se kasno ukljucila, ja sam u 33 sedmici trudnoce.. i grozno se osjecam.. sve me boli... idem na redovne preglede,. doktor kaze da je sve ok i normalno.. ali ja sa ne osjecam tako.. stalno sam umorna i pospana i samo slusam o toj 34. sedmici. Sta me tek tad ceka? ima li neko sa slicnim problemima..

dorodosla:) forum je aktivan naravno, ako doktor kaze da je sve u redu,probaj se opustit,normalno je da si umorna,izguraj jos malo i sve ce doci na svoje.. Kad ti je termin?

Kikiriki javi see el sve u redu? Nadam se da te nisu ostavili u bolnici??

Rada86 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Akitvan je forum!

Nisi zakasnila, i ja sam postala aktivna oko 30. nedelje i evo me sad 3 godine kasnije. Ima mnogo clanica sa dugim stazom ovde a ima i novih. ^_^

 

Maajaa:) i Rada86 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobrodošla :)

Maajaa:) nisu me ostavili u bolnici pod uslovom da primam longacef i neke vaginalete koje se posebno prave. Longacef i te vaginalete su me zajedno koštale 6000 dinara :angry: da sam u bolnici bile bi dž, ali da sedim tamo dve nedelje dok ih primam... No sve u svemu mm će da me bocka svaki dan, pa se nadam da će bakterije konačno da odu iz organizma, odnosno da se vrate na normalnu količinu. 

Maajaa:) i Cintia volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i nas dve stigle sa pregleda, sve je super :baby: Danas smo 27+5, posteljica je I stepena i teski smo 1200gr. To je sve sto sam razumela :lol:

A ostali rezultati su nam:

BPD 73, HC 266, AC 241, FL 52, UTGA 28,1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

HVALA svima na dobrodoslici!! nadam se da cu ovdje naci odgovore na neka pitanja koja me muce.. Termin mi je 3. decembar. Nekako sam pretkraj al nikako.. Bas sam nestrpljiva. :)  nadam se da ce mi ovdje uy caskanje sa vama brze proci vrijeme. :)

Maajaa:) voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@Attina i dugački ste 36,5 cm :D tetka Kikiriki izračunala :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Inače, dr. je rekao da neće da se bavi egzibicionizmom tako da će mi definitivno zakazati cr. i to kad uđem u 36tu, primiće me u bolnicu, pa na konzilijum pa će zakazati cr.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa daj mi podatke sa uz? Fl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja ću poludeti vise. Ubi me leva prepona i butina. Neki bolni grc.:mellow:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja evo opet vampirišem...dva ujutro, a ja budna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja tako svaku noc i plus ne spavam kako treba budim se na svako okretanje... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Isto, na okretanje se budim...stomak je već pretežak za okretanje bez buđenja. Nego Kiki, ti bre još malo pa porođaj :)

Kiki92 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao spavanje...1001 budjenje. Boli, zateze, gura..a kad pomislim da treba os 2 meseca gurati..uf!

Sto u 36. nedelji Kikiriki? Zbog bakterija?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zbog blizanačke trudnoće. Blizanci malo ranije dozreju. A devojke su za sad pu pu pu velike kao i bebe koje se same razvijaju u tibi.

merima voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kikiriki, sa mnom u skolicu za trudnice isla zenica sa trojkama, dogurala do nedelju dana pred termin bebe sve 3 oko 3 kile imale. Nisu ni isle u inkubator sve normalno kao da je jedna beba. Bila je dosta u bolnici pre porodjaja, na oku a pustili je sto duze da bebe budu zrelije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znam da su blizanacke rizicnije, nego znam da po novom cekaju 39. nedelju kod rizicnih trudnoca-osim ako ne postoji neki bas debeo razlog za raniji porodjaj. 

Mada pretpostalvjam da nece da razmisljaju pa im isuvise rizicno da te drze do 39. nedelje.

Ubacih tikere al nisu ispali kako treba. <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Spavanje... Postalo mi je misaona imenica. :( Noćas sam plakala koliko su me boleli prepona i butina. 'bem ti grc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.