Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Mico cestitke od srca, eto jedna je rodila na moj rodjendan kao sto sam i prizeljkivala!! :D Neka je ziv i zdrav i da slusa mamu i tatu i lepo neka siki! ;)

mica 82 i septembar26 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Andjo, bitno da se dobro zavrsilo i da si sad kuci sa svojom porodicom :wub: cestitam :babymommy:

andjelita voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Andjelita, cestitaaaaaaaam!:-* Ljubi bebana!
Pisi kako je bilo kad budes mogla.
Jao, sto je ovaj avgust uzbudljiv!:-)

andjelita i jetzel pretzel volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bravo Andjelita :baby: Najiskrenije Cestitke i za hrabrog tatu! (P.S. Ko te je poradjao?)

andjelita voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tacno sam znala :D cim te nema... Cestitke i od nas, bravo za batu, mamu i tatu <3

andjelita voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitam Anđelita. Bravo za tatu i bebca

andjelita voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ej jel. Moze beba biti alergicna na bademovu mast ono da dozivi sok onaj???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Andjelita, cestitam i dobrodosli kuci:baby:. Pisi opsirnije kad stignes narocito utiske hrabrog tate, i naravno, kako je prosao prvi susret sa sekams!?

andjelita voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

andjelita cestitam :) eh al smo se izredjale, nije po spisku, al vazno da smo mi svoje obavile. pa, ko je sledeci? Majadejanovic se sigurno isto porodila. Nadam se da je Kikiriki lakse sad kad se popela.

andjelita voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Andjo pa sve cestitke! Evo ga stigao i bata ♡ sad je superiska kad ste svi na okupu ♡ uzivajte :*

andjelita voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zenske sta mislite neki put me zigne dole u vagini da kazem da li je to normalno? A i u zadnja tri dana me boli kicma jedino kad setam me ne boli da li to ima veze sto je posteljica na zadnjem zidu,posto sam citala da oce da boli tada, a i verovatno sto se sirim msm ja bar tako smatram ne mislim da je nesto lose, sta mislite vi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Upomoc

kako cesto da dojim bebu od 4 dana

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Čestitam Andjelita!

Jedangram, bebu treba da dojis po potrebi, tj kad je gladna. Ne treba da je budis da bi jela, samo ukoliko je jako mala rodjena, sto mislim da nije slučaj sa tvojom. Samo opušteno, ubrzo ćeš se uhodati.

ReinaS, septembar26 i andjelita volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Andjelita,zeno cestitram:wub: Htedoh da napisem da pises kako je sa troje. I sad se zbunih,cini mi se da je tebi drugo,ili sam ja bas pobrljavila? Dve devojcice i sad decak,je l`? Bas mi mozak presusio :lol:

Jedangram,Cintia ti dobro rece. Po potrebi dojis bebu. Ali sad,nije uvek potreba kad god zaplace. Ako vidis da je brzo zaplakala,pokusas malo sa presvlacenjem,malo joj pricas,pa ako vidis da nista ne upali,onda opet das da sisa. Nemoj da se opterecujes satnicom i tako tim. I da,bas da vodis racuna da je 3h proslo je bitno ako je mala rodjenja,bas kako i rece Cintia,nemoj da je budis. 

Kikiriki i andjelita volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo da dodam i to da je cesce dojis ako ima zuticu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dojenje na dva i po/ tri sata. Nemoj da mu sika služi kao cucla. Ako ima žuticu budi ga na tih dva i oo/ tri sata, ako nema pusti ga da jedan deo noći spava što duže hoće.

septembar26 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Andjelita, cestitaaaaaaaam!:-* Ljubi bebana!
Pisi kako je bilo kad budes mogla.
Jao, sto je ovaj avgust uzbudljiv!:-)

Bas htedoh to da kazem.

♥ 

Cestitam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nekim bebama je potrebnon i do 3 meseca da ustale ritam dojenja. S obzirom da je svaka beba prica za sebe, pusti gledanje na sta i daj siku bebi kad god trazi,pogotovo ako ima zuticu. Znajubda budu uspavani od zutice tako da budi bebu bar na dva sata da siki

Vuciguraj voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam za da se 3h ne prelaze kad su ovako male bebe u pitanju i da se doje sto cesce i zbog laktacije.

Sretoh sad neku staru zenu, kaze "neces ti dijete jos". Budel u pravu ima da joj prozore polupam <_<:ph34r: Dosta brate vise, kolutam se ko bure :D

Jedangram, lulu., Cintia i 4 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hvala zene :babymommy:

mrzi me opsirno da pisem, sklapaju mi se okice :)  pa drzali su me na patologiji jedan dan, indukovali vaginaletom (ili gelom), ta prva nije radila uopste, stavili drugu u ponoc jednoj cimerki i meni, pa kad smo pocele obe da jaucemo i hucemo... :)  bilo je bolno ali se dalo predisati. Bili smo u treci boks, taman za po svaki porodjaj u sva tri boksa :D mm je bio super, masirao me i hladio, a izmedju kontrakcija smo i dremali jer su me drmale 8 sati :(

jos nismo sredili utiske jer ne mozemo ni da sednemo da pricamo, sto od dece sto od sveki,... (ali s mi je prenela da je krio da je plakao to jutro) :D  porodile me dve babice, bile su super. nigde pukla, jedino su mi hemoroidi izleteli, ali ih babica vratila.

eto. sad boli skupljanje materice uzasno. deca su ok, ono veliko je odusevljeno, malecko i ne bas ali moze da prodje.  bebac je mnoooogo lenj za sisanje pa je tu muka ali JBG....   i tako

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.