Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

E sad vidite kako je meni bilo 15 i vise dana(koliko sam prebacila termin)..smorili me svi zivi:-)
Sjutra je lijep datum, navijam da dodje makar jedna bebica!;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E sad vidite kako je meni bilo 15 i vise dana(koliko sam prebacila termin)..smorili me svi zivi:-)
Sjutra je lijep datum, navijam da dodje makar jedna bebica!;-)

MakiJana voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Neće bebe van ovih dana. Evo,prosleđujem ja moje kontrakcije ako ih neka hoće. Meni mnogo rano za njih:D

septembar26, andjelita i ReinaS volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A jao Reina ne mogu da verujem kakvi su idioti da te takp otpuste :o 

Devojke stvarno malo se potrudite, da ocistimo avgust brzo :D

ReinaS i septembar26 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MakiJana, a sta da ti kazem... Krivo mi sto nisam imala ogledalo, pa pogledala to jos u bolnici, mada tad mi je najmanje do toga bilo... Zarasce kazu, pitaj Boga kako, ali ako bude neki haos, moracu da sredim. Videcemo sta kaze doca na prvoj kontroli.

Hajde 'debele' sta ste utajileee :P Nemate pojma kako se spava bez stomaka (nikako, sto od bebe, sto zbog rane :D ) Sto kazu zene, slatke muke hihihihi!

Cekam vas da popunimo caskaliste, mada nema mnogo vremena za caskanje, ali ukrade se po koji minut ;)

Masemo, moj mali debeljko i jedna malo manje debelaa jaa. Beba 4,5kg, a ja kad se vratila iz bolnice samo 4kg manje, dobro nisam pala u nesvest kad sam videla :D , ja jos sva ponosna stala na vagu, da pokazem mm, mislila sam imam bar 7-8 kg manje, s obzirom kolika je beba, kad ono malo sutra :P On crce od smeha. Sad sam vec na -8, jos bar 5-6 nadam se, ali polakoooo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobra si Reina :P ja se jos vage nisam setila. Nadam se da ce ti rana biti ok, ako ne, sve se to da popraviti B)

Nocas ocekujem bar dve bebe da krenu, da vidimo snagu tog punog meseca :D

ReinaS, septembar26 i mica 82 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hihihi, sto smo bezobrazne mi porodjene :D Kao vestice neke prizivamo, bice od veceras nespavanja svima :P Hajde, sta ste stisle noge!  Ja povela avgustovsko prebacivanje termina, sad imam pravo da vas zezam malo ;) 

MakiJana hvala ti, i ja se nadam, najbitniji mi je moj mali decak sad i uz njega ne mislim ni na bol, ni na posledice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

reina, svaka cast. brt ja znam sta dobijam ali se strasno plasim. a trece mi je, ej.

lady, ne zezaj be :P

moje kontre sve jace, nego lazne jbg.

motaju mi se scenariji po glavi kako ce biti na porodjaju sa mm-om... dal ce moci da hendluje prizore i filtrira krv? :D  jadan. a mnogo mi ga pa zao.

kad se ja plasim nek se i on preznojava bar. ;)

MakiJana i septembar26 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja se baš plašim, kad znam šta me čeka. Danas me je doktorka baš utešila. Rekla mi je da dođem u subotiu na CTG , pa opet u ponedeljak. Kad bre ona misli da se ja porodim?:angry: Da li neka zna možda kako to funkcioniša kad se prebaci termin? Do kada čekaju pre nego što odluče da izazovu porođaj?

septembar26 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mico, nzm, meni su zakazali prijem na patologiju radi pracenja 6 dan nakon termina. samo sto su mi prvi stimulisali a drugi je sam krenuo, ubrzo nakon prijema na patologiju.

 

mica 82 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

a da pitas u porodilistu koja im je politika po tom pitanju?

mica 82 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mico, ja mislim deset dana ili dve nedelje, zavisi koje porodiliste

mica 82 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mico, a mozes kao ja da cekas da samo krene bez obzira na termin:-)Samo nisam sigurna koliko je to pametno;-)

mica 82 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ako ovaj mesec ne odradi večeras svoje, pitaću u subotu. Ne bih baš volela da ležim u bolnici i čekam.

septembar26 i andjelita volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ako ovaj mesec ne odradi večeras svoje, pitaću u subotu. Ne bih baš volela da ležim u bolnici i čekam.

i ja bih to da izbegnem, pogotovo sto sam vec prosla kroz to dvaput... ajde, nek nam krene samo, majku mu... pupuipu, vrati se pet koraka, okreni se tri put oko sebe, popljuj opet just in case, itd i sl. :D:D:D

mama maza, mica 82 i ReinaS volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja se vratila iz setnje , i sad klasicno smaranje. Skuhala rucak za sutra , oprala turu vesa , pa sutra ima samo da ljencarim . Kao da ovih dana nesto pametnije radim , al ajde. Meni dr rece da ako ne rodim za vikend, da dodjem tamo u cetvrtak na ctg , ako nebi ni do tada, al kaze bice to uskoro. E sad kako uskoro ,i kad zivo me interesuje :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pihh i taj puni mjesec, mog progutali oblaci <_<

Bebac izgleda odlucio pricekati didu i nanu da se vrate iz Bosne :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Pise da je zadnji put bila prije 10 sati danas :) 
Jooj mozda ima neke novine :babycrib: 

Izmenjeno od strane septembar26
zeklica i ReinaS volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma to moze da krene iz vedra neba ;)

Hmmm, koja li ce prva da se preobraziii?? :p

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Stvarno nam nema zekilice. Mozda se vel druzi sa bebom. :wub:

zeklica voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.