Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Hahaha :lol: :lol: :lol: I zbog toga jedva cekam. :D Nekad se pitam zasto, uopste, izlazim i WCa. :D

E, desilo mi se pre neku noc, htela sam da se okrenem sa boka na ledja, i karlica me toooliiiikooo bolela u tom pokusaju da se okrenem, da sam odustala u toj nameri i nastavila sam da spavam na boku. :D MUKICA. :D

Ja sada dosla iz setnje..bili malo do poslasticarnice jelte..u jednom momentu me probode nesto sa leve strane..kad nisam pala sa stolice :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

heheheheeheheh..da da ali imam utisak da cu ja tek u dec :lol:

Ma neces bwe..kad ti je termin?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sada dosla iz setnje..bili malo do poslasticarnice jelte..u jednom momentu me probode nesto sa leve strane..kad nisam pala sa stolice :blink:

to se i meni desava..opusti se i lezi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma neces bwe..kad ti je termin?

26 nov

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

26 nov

Dobro..nema jos puno :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro..nema jos puno :lol:

zezaj zezaj:P :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

26 nov

Eee,da porani 1 dan pa da zajedno slavimo rodjendan... :D

Sad ce i novembar.... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisi jedina koja tako razmislja! Mi polako idemo za vama!

Kad ti je termin? Meni je 09.09.

E moja Anci, meni termin 08.09. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E moja Anci, meni termin 08.09. :lol:

MI CEMO ZAJEDNO ;)

Tako blizu a tako daleko :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MI CEMO ZAJEDNO ;)

Tako blizu a tako daleko :lol:

Ma nije daleko..tu ste bwe :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo svima, sta se radi trudnice, nema vas???? Jeste li se porodile??? :P ja muku mucim sa bolovima u donjem delu kicme, prepone i karlica isto - ubija me... Noge su mi otecene katastrofa a ovo moje malo neeeemirno.... :lol: i tako, ja samo da vam se javim... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da to tvoje malo nece malo da porani? :)

Joj, i mene boli karlica. Cak sam danas i osetila (jedva) ono kao kad treba da dobijem. :) Ma, osecam se kao da necu docekati termin. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo svima, sta se radi trudnice, nema vas???? Jeste li se porodile??? :P ja muku mucim sa bolovima u donjem delu kicme, prepone i karlica isto - ubija me... Noge su mi otecene katastrofa a ovo moje malo neeeemirno.... :lol: i tako, ja samo da vam se javim... :rolleyes:

Sanjice,ti bar neces jos dugo... ;)

I ja muku mucim upravo sa istim stvarima,zglobovi i noge su mi potecene haos,bolovi u donjoj kicmi razbijaju,,a o trudnickoj insomniji ni da ne pricam-uzas,ne mogu zaspati do 4ujutru,a mali me budi rano,tako da sam goootova... :(

Ali,jos samo 2meseca i 4dana! :lol::lol::lol::lol:

Pozdrav,spavaj sad,odmaraj(jer kad bebacstigne.... :rolleyes: )...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da to tvoje malo nece malo da porani? :)

Joj, i mene boli karlica. Cak sam danas i osetila (jedva) ono kao kad treba da dobijem. :) Ma, osecam se kao da necu docekati termin. :)

38.nedelja,sad ces ti Taki! ;) Ja sam se porodila u 38.nedelji... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gde ste trudnjace? Opet nisam celu noc spavala! Prepone i karlica su me toliko bolele da je to bilo strasno!

Taki, ti ces brzo pa nije strasno, a ja :(

Bebac ne staje, djuska li djuska :wub: ! Sinoc smo snimali moj "stomacic" kako menja oblik. Bas je bilo slatko :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jos samo malo. :) Poslednje dve noci se budim i buljim u prazno. Ne mogu da zaspim... Inace nisam imala tih problema. Ali, zato sam sad nadoknadila. Hehe.. :D

Anci, pa i ti jos malo. :) A sto pominjes stomak kako menja oblik... pa meni je to k`o DOBAR DAN. Desilo se jedno da tacno vidis da je cela beba na levoj strani. Sa desne strane meko, nema nista. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gde ste trudnjace? Opet nisam celu noc spavala! Prepone i karlica su me toliko bolele da je to bilo strasno!

Taki, ti ces brzo pa nije strasno, a ja :(

Bebac ne staje, djuska li djuska :wub: ! Sinoc smo snimali moj "stomacic" kako menja oblik. Bas je bilo slatko :wub:

ovo maleno se danas umirilo..mama mu celog dana bila aktivna oko bate koji je imao temperaturu..bleskasto moje :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E zenske da mi nije ovog foruma ja bi svaki dan maltretirala mog doktora. Vidim i vi imate iste muke, pa mi je malo lakse.

Prvo moj termin 10.9., drugo ne da me hvata muka, nego ludim, hoce li sve biti u redu, hoce li beba biti o.k., kako cemo "prezivjeti" porodjaj.?Joj, katastrofa, a beba snazna, udara li udara. Evo par dana poceo da me nemirko "upire" u kuk, plasim se da se glavom ne oslanja na karlicu, pa da dobijemo "krivu glavu" , ne daj boze. Ujutro prilikom ustajanja bol u preponama, ali brzo prodje, ponoci se okrecem sa veeelikom mukom, a beba ne voli da lezim na desnu stranu, odmah se ljuti, a ja bih tako rado promijenila stranu makar na kratko :(

A lubenicu ne pominjite, ne da je ubijam, nego pojedem 2kg za pola minuta, uh sto je obozavam :P

U utorak kontrola kod ljekara, jedva cekam da vidim "nestaska" na UZ-u, a uskoro i uzivo :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dabo, i vi brojite sitno! :)

Ne spominji mi strah... Ja jos nemam pojma kako ce izgledati moj porodjaj. Cak jos nisam potpuno ni svjesna da ce do njega doci za par dana. :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dabo, i vi brojite sitno! :)

Ne spominji mi strah... Ja jos nemam pojma kako ce izgledati moj porodjaj. Cak jos nisam potpuno ni svjesna da ce do njega doci za par dana. :unsure:

Najbolje je da ti se neke stvari dese neocekivano..tada nemas vremena za razmisljanje :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao devojke,jako ste mi simpaticne! :lol:

Molim vas nemojte se plasiti i nervirati,videcete da nije porodjaj toliko strasan,i cim dobijete bebirona u ruke porodjani bolovi ce pasti u zaborav... :) I bice sve u redu,nemojte mi tu umisljati krive glave i slicno,uzalud se brinete,samo opusteno... :) Znam,lako je meni da pricam,ali bas zato vam i kazem,i ja sam se tako plasila,em su mi govorili da ce beba biti ogromna-totalno sam se pripremala za carski(a nije bila uopste ogromna),em sam videla porodjaj uzivo na praksi u bolnici,em koja buduca mamica se ne brine... Ali dosao je i taj dan i koliko sam pre panicila toliko sam bila rasplozena i opustena taj dan... :) I naravno,sve je bilo u redu,porodjaj ko porodjaj-boli ali smo mi zene stvorene da bi radjale,mi smo jake i svaka od nas ce izdrzati,nemojte se brinuti toliko... Uzivajte u zadnjim danima i u tim slatkim mukicama trudnoce... :)

Ps:ni ja nisam spavala...opet... :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Chi, spasioce moj!!! :D :D

Kako znas sta treba da kazes (tj. napises)... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Danas mi je kuma rekla: "Tebe je, kumo, toliko uhvatila panika zbog porodjaja da te samo gledam sta radis! Ne znas sta ces vise sa sobom!"

Al me procita zena :blink:

A ja kao opsednuta setam iz radnje u radnju i gledam decije stvarcice.

I, mogu vam reci da me mnogo tesi kad vidim da nisam jedina koju boli i karlica i prepone itd.

Dabo, ni meni bebac ne da da budem okrenuta na desnu stranu, uh kako grebe i udara :rolleyes: !

A, da, danas smo kupili prvi kompletic!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Chi, spasioce moj!!! :D:D

Kako znas sta treba da kazes (tj. napises)... :)

hahahahahaha! :lol::lol::lol:

Ali da me slusas bwe! ;)

A kod mene opet insomniaaaa....aaaa poludecu..... :wacko:

Ps:ni moja bebana ne voli na desnoj strani-sta je sa ovom danasnjom decom,ccc... :lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Danas ulazimo u 32. nedelju..još malo :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.