Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

O da moze da pukne na spavanju :lol: mojoj mami tako filmski po duseku sve :D srecno kolibri :baby:

septembar26 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Super Kolibri. Nadam se da će ići brzo i da ćeš uskoro držati svoju bebicu.:babymommy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Divnooo Kolibri! Ja bas usla da vidim da li smo sve na broju! :D Danas je bas divan dan!

Meni juce ctg registruje kontrakcije (vec drugi put), otvorena 2cm, rekli mi da dodjem u ponedeljak... :)

Sanjala sam sinoc da se poradjam, nisam odmah ni skontala sta se desava, a vec bilo gotovo, nadam se da ce tako i biti :D 

Moj princ ne miruje, rasteze se po stomaku i igra kao da nece skoro :baby:

LadyN, sto se duseka tice, na jakom suncu ga ostavis i sredjena stvar ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kolibri, drzimo fige da sve prodje u najboljem redu!;-)
Ih, omasih jedan dan, ja tipovala za sjutra:-) Jeste,lijep dan danas, svetac - Ognjena Marija.

septembar26, Kikiriki i ReinaS volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Helo zenice, eto ja pogodila :D Prognozirala sam KOlibri za 30i ako se sjecate :D heheh nek je sretno i da sve brzo, lako i dobro prodje , da bebica i ti brzo stignete kuci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitam Kolibri :baby: neka je ziva i zdrava. Javljaj se cim mozes :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:wub:Čestitam Kolibri!!! Ohoho evo avgust je krenuo da se otvara :D e pa žene, sad će svaki dan da bude premijera

septembar26 i zeklica volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitke od srca! Baaaaas lepo, otkad nisam cula da je neko dao ime Maja! Imace svoju zastitnicu Mariju!! :) Bravo hrabra mama!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bravo Kolibri, cestitam, uzivaj sa svojom Majom :baby:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitke i od nas :wub: Jedva cekamo da se javis sa detaljnijim izvestajem <3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Čestitam Kolibri.:baby:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitam, Kolibri! Ljubi malu princezu, a ti odmaraj sto vise.
I bas mi je drago sto se neka lijepa a jednostavna imena vracaju u modu:-)
Septembar, ti bas opasna sa prognozama ;-p
p.s.Ne mogu da vam lajkujem postove sa tel...eto, ako uopste to koga zanima:-D

MakiJana voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kolibri čestitam :wub::wub::babymommy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao Kolibri cestitam :wub: 

Kako je lepo kad udjes na forum i ovako se lepo iznenadis :baby: ne mogu da skinem osmeh sa lica, lepe vesti bas. Ma sad kad mi krenemo redom sve. Evo avgust na vratima...

Meni svekrva tu od cetvrtka, da pomogne malo sta ima da se uradi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitke i od nas. :D 

Hehe si vidjela Snow, moj me insekt nikad ne vara sto bi rekao Zika. :D

Otvoricemo ovdje kladionicu, pa koja pogodi :D:P

mica 82 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hihi, septembar kad cu ja? :babycrib:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ajd da vidimo kad ce ReinaS :-) Ja kazem 8.08. :-D
Btw cini mi se da negdje postoji tema za tipovanje al ko ce tog vraga sad traziti, jos na ovako polovicno funkcipnalnom nam forumu:-)
Zeklice, mozes li sa sveki?;-)
Joj sto ja ne volim da mi se neko petlja po kuci...pa kad sam i najtrudnija:-D nudila mi je jetrva ppmoc jedne prilike kad smo krecili stan,mislim da sam bila u 9. mjesecu trudnoce, odbila sam je...pa svaki kad sam izasla iz porodilista sa sinom htjela da dolazi da mi kuva(a mene isijas ubijao,jedva sam se kretala) i njoj sam rekla 'ne treba, hvala'. Volim svoj mir i nikome ga ne dam hehehe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja volim najvise kad sam sama, sto rece Snow . Kad mi je neko kuci uvijek imam neki osjecaj da treba da ga tetosim, usluzujem , ugoscavam, sta god vec. Ne mogu da se opustim. Al to ce morati da se promjeni sad kad rodim , mama mi vec planira uzeti godisnji i mislim da nece proci dan da nije tu, onda muzevi dok dodju par puta , pa ove tetke , ni one nece izdrzati do babina . Ma ja mislim da ce da bude kao na autobuskoj stanici :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znaci pocelo je :D

Kolibri bravo za vas :wub: nadam se da se nisi mnogo napatila :) sad uzivajte i mazite se :wub:

Lejdi, ja sam kupila sebi onu najlonsku zastitu za djecije krevete :D prvi put sam dobro nakvasila madrac, ovaj put bih to da izbjegnem :D

septembar26 i LadyN volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja kazem 1.8. :)

i ja najvise volim sama, ali s obzirom da  su svi daleko, ne mogu doci i otici - sto je najbolje. Videcemo. Volim da mi dodju gosti, nij mi tesko, al nekako volim kad smo mi sami, pa makar u pitanju moja mama bila :) 

Mm, daj mi neki link ili fotku, ne znam na sta mislis tacno? Ma juce doneli novi dusek, a nemam ga gde osuncati, nemamo terasu. A i veliki je, nije ni za nosanje. Valjda nece bas na dusek :( mada se i ovako preznojavam nocu i pored klime, kako cu tek na najlonu

ja uopste nemam osecaj da se to toliko priblizilo. Uopste ne mogu da zamislim da eto avgusta. o.O

 

ReinaS i septembar26 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mene obicno ne vara osecaj za druge, a sad mi bas nista ne dolazi, a vala i bila sam ubedjena da ce devojcica biti, toliko da kad su rekli da je decak, ja u totalnom soku :D Nista mi nije jasno bilo, a drugima svima pogodila... 

Imaju u apiteci da se kupe ti podmetaci, jedino sto je malo vruckasto i susti :lol: Mm poludeo, ja jednu noc stavila i kao u inat, nisam spavala celu noc, samo se okrecem, rekao je da ce pre da kupi nov dusek ako zatreba, nego da suskam svako vece :D

Sto se pomoci tice, i ja sam za to ko moze sam, ovako bih imala osecaj da imam (osim bebe) jos o nekom da brinem, a to mi dodje jos gore. Mm ima odmor 3 nedelje, pa ce mi on biti desna ruka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.