Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Caos trudnice! Juce ujutru rodjena je moja Vedrana 3800g i 55cm. Pisacu na odgovarajucoj temi kad se jos malo oporavim. Drzite se :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Dica aaaaaaa pa lepa vest. Čestitam od srca. Brz oporavak, puno sreće i zdravlja za vas dve. Velika bebica. Mašala! 

Pisi nam kad budeš imala vremena, šta, kako... 

Izmenjeno od strane Alekseja
Dica i Naxy volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dica, sreca sreca  radost draga!!!!

neka ti je ziva i zdrava, nadam se da ste obe dobro, uh a kako volim lepe i radosne vesti.

Bravo!!! 

Dica voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zecevici, masala!! Veliki beban, da je ziv i zdrav!! Pisi kako je bilo, a sad uzivajte zajedno. Blago vama. I mi cemo jos malo, devojke!! 

Drangulicu, go go go! :) jeste veci stomak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E Nini hvala na obaveštenju. :-)  

Inače, ja sam presisala termin sa pt 9 dana pa na silu, indukcijom, tako da cu i sa ovom sigurno. Joooj!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drangulic, Ivalok i Alekseja zelim vam lake i brze porodjaje i da sto pre dodjete kuci sa vasim bebicama...

Javite nam lepe vesti,da se radujemo za vas! ;) :babymommy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E Nini hvala na obaveštenju. :-)  

Inače, ja sam presisala termin sa pt 9 dana pa na silu, indukcijom, tako da cu i sa ovom sigurno. Joooj!

hoce biti onda opet brat? Znam da ne znas pol....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E Nini hvala na obaveštenju. :-)  

Inače, ja sam presisala termin sa pt 9 dana pa na silu, indukcijom, tako da cu i sa ovom sigurno. Joooj!

a rece ti jednom, necu termin docekati, sigurno cu ranije!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne znamo pol. E pa videćemo još malo jel bata ili seka. I da, imala sam osećaj da ću pre ali eto ništa. Teško se rastajem od bebe tj otvaram. Valjda ce sve brzo proći.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hhahahaha,evo je sveki kod mene kuci, ali meni ni svekrva ne pomaze!!! Novi razvoj dogadjaja. Danas moj dr dodje i kaze mi u viziti da ce sutra u dezurstvu da me radi, posto u ponedeljak kada sam inace na programu on nije tu. Posalju me kod interniste, ja sva sretna idem sutra. Odem kod interniste i ona raskolaci oci i rece:" pa Vi imate astmu". Mislim se ja, tacno sam znala. I debilusa mi stavi zabranu na operaciju, skide me s programa.Sada moraju da zovu pulmologa. Pulmolog ce doci sredinom nedelje,pa opet konzilijum itd. Ja sam danas 39,3 nedelje trudna. Placem, besnim, sizim. Protoci su mi losiji no sto su bili( i dalje su u granicama, ali se smanjuje protok), posteljica III stepen, po njihovim meenjima beba sad ispada sitnija, a cini se da i stagnira( mada su je merila dva razlicita ginekoliga). I eto. OCAJNA SAM!!  Nedostaje mi dete jako jako jako! Samo cekam da se desi neko sranje!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro stomacici:wub: Kako smo spavali nocas? Ja fino do nekih 6 a posle na rate uz zurku u stomaku. Sinoc kad smo legli moj sin stavio ruku na stomak, a ovaj iznutra se gura, pomera, bas smo se slatko ismejali. Kaze moj sin, golica ga bata :lol:

Kakvi su planovi za danas?

Kockice dobrodosla :baby:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@Ivanajucky, za cucle i dude ne znam jer ih nismo koristili,  a garderobicu pogledaj u C&A, imas, recimo, bodica 5 kom. za 999 din, a nista im ne fali. Iskuvavaj, peri, deri. Ja sam sinu tamo stalno kupovala bodice, bluzice, ma, sve. I jos uvek cesto svracam tamo. Evo, neki dan sam mu uzela rolkicu na snizenju za 200 din. A peskiri su ti povoljniji u radnjicama s domacim tekstilom (pamukom) nego u tim decijim radnjama. 

E  pravu si..mi smo pre neki dan bili u C&A i imaju stvarno ok stvarcice za male parice..videli smo i mi te bodice ali nama ce svekrva moja da posalje iz Pariza,pa ne kupujemo ovde..ali smo videli tamo tako lepo cebence za 1400din i mislimo se da li da ga uzmemo..a skoro smo svratili u jednu decju radnju i tamo je sve made in China,i sve neka grozna sintetika..a pritom nisu jeftini uopste..tako da,mora da se i pazi malo po tim decjim buticima gde se kupuje..

A onaj peskiric sa kapuljacom sam recimo uzela u aksi i iznenadila sam se da kosta samo 700din a bas je kvalitetan..ali peskirice obicne jos nisam uzela..imam jos svasta da kupujem,od higijene,kozmetike,do cesljica,makazica i tih sitnica..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo da vam se javim, konacno.

Ostavljena sam na patologiji 23eg zbog nedostatka plodove vode, skoro je nije bilo. Bila sam jako uplasena i ljuta jer sam trazila da me pregledaju ultrazvucno kod mog lekara a stalno su odbijali sa stavom da je ctg dobar i da nema potrebe da se radi. Na kraju eto sta je bilo.

Porodila sam se 24.02 u 04:28h. Dobili smo Taru, 49 cm i 3360g.. Porodjaj je bio brz. Dobila bolove u 01h i eto kad sam se porodila. Nisam secena ni puknuta. :) Extra sve proslo. Kuci smo pusteni posle dva dana. Sad vodim borbu sa grudima. Tarica je napravila rane kao Aleksej i sad zaustavljam mleko. Vec se sve upalilo. Imam jako osetljive bradavice i ne ide. Pomagale su mi sestrice i svi  ali nije islo. Ranice se uvek stvore i onda ne moze mleko lepo napolje. . . Jednom reciju, poludeh. Sreca pa nemam temperaturu. Odmah drugi dan sam brisala prasinu :) Malo mi se nekad zavrti, ali valjda to tako malo mora. Gubitak krvi, ne spavanje. :) Aleksej je super prihvatio seku. Samo je grli i ljubi. Ljubim vas sve. Izvinjavam se sto se nisam javljala.

Čestitamo!!!! :babymommy:

Uživajte

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hej drage mame jel nekog hvataju grčevi u listovima?

septembar26 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mene jos uvek ne. ali trudim se da vezbam, mozda to pomaze, i magnezijum bi trebalo da pomaze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mene vise ne. Najbrze resenje ti je da povuces prste ka cevanici kao da hodas na petama ako me razumes.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Parizanka, ti ćeš još i da probiješ termin. A meni je cr u planu na dan tvog termina ako sve bude bilo u redu.

Meni ništa značajno ne pomaže protiv grčeva u nogama. Eto, u prošloj trudnoći ih nisam imala uopšte, a sada me razbiše. Kao da me malo manje hvata noću kad pred spavanje uzmem Mg direkt. 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:babycrib:

Da predjemo ovdje il da nastavimo po starom :D

Samo ovo uzima 1100 godina :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li je moguće da je proradio forum?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prvi i drugi trimestar ne rade

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.