Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Zene,koliko je bitno ctg pracenje u zadnjim nedeljama?Ja sam punih 38 sad,ali zadnjih 10 dana ctg aparat u mom DZ je pokvaren,i stalno mi govore zovi sutra i proveri jel popravljen,i tako se sad razvuklo skoro 2 nedelje kako nisam radila ctg.Sad i da hocu npr u Visegradsku da idem to da uradim,moram po uput i da zovem da zakazem itd,a ko zna kad ce to biti,jos sad praznici idu,a ja vec od Bozica sam u zadnjoj nedelji...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene,koliko je bitno ctg pracenje u zadnjim nedeljama?Ja sam punih 38 sad,ali zadnjih 10 dana ctg aparat u mom DZ je pokvaren,i stalno mi govore zovi sutra i proveri jel popravljen,i tako se sad razvuklo skoro 2 nedelje kako nisam radila ctg.Sad i da hocu npr u Visegradsku da idem to da uradim,moram po uput i da zovem da zakazem itd,a ko zna kad ce to biti,jos sad praznici idu,a ja vec od Bozica sam u zadnjoj nedelji...

Možda sam jedina ali ja nisam bila ni jednom na ctg. Samo u porodilištu. Kad sam ušla u 9. baš sam jedva čekala taj čuveni ctg ali cvrc :D Na svakoj kontroli sam pitala dr A ctg :D? Ali njemu to nije valjda bilo od nekog značaja. Poslušao je bebu, odradio uz i to je to. Inače dr mi je super da ne misliš da je neki neozbljan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U principu bi trebalo jednom nedeljno ići kad se uđe u 9. mesec. 

Ne znam šta da ti kažem ali ako primetiš da se beba manje pomera ti idi pa neko ćete sigurno hitno primiti i bez uputa. Ja ipak ne bih čekala toliko dugo a ti sama odluči.

Ili bar da ti se uradi uz.

Brezica voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Na UZ idem  3.januara,to je uskoro,tako da bar to ;) Hvala :*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je dr zakazala ctg za punih 38 nedelja. Isla sam ranije zbog nekih bolova pa mi je uradila tad ali eto da mi nista nije falillo,od 38 punih radi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje, da vam se pridruzim i ja ovde :)

I mi polako pocinjemo da brojimo sitno.

Sledeci uz mi je zakazan za 14. januar, pa cemo videti koliki je nas bebac, kako napreduje itd.

Na poslednjem (expertnom) koji smo imali 6.11. bio je tezak 550 gr <3 dusa moja <3 Sutira, vrpolji se ali je dobar, ne muci mamu puno :)

Ja se super osecam, nikakvih tegoba nemam, ugojila sam se 8 kg do sada, stomak mi je kao da sam 5-6 mesec :P 

Naxy, mala zvoncica, *TJ* i 3 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Изабела, у ја сам ишла једном неделно на цтг, да би пратили како срце бебе ради пред сам крај а самим тим и да ли је постелјица и далје витална да беба не пати можда, и тако.

Болје ти је да беба уђе у Нову, због датума, да се беби у животу не рачуна цијела прошла година безвезе...

Isabella voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ајме, одакле сад ова ћирилица :blink:

Isabella voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Palčice dobro nam došla i neka ti ovaj treći trim prođe što lepše :)

A ja poslednjih 7 dana idem svaki dan na ctg jer mi je plodova voda baš smanjena pa je dr baš detaljan i svaki put me pogleda i na uz. Možda preteruje ali hvala mu i ja sam nekako sigurnija. Jedino što je taj ctg jaaako dosadan.

 

Palčica voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobri su mi svi rezultati :o:D ja sam spremna ^_^

Isabella voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo me zene konacno:-) porodih se:-) 28.12.u 6:30 h ujutru:-) prirodnim putem malo sam bolje prosla na ovom porodjaji ali moram da priznam da je uzasnooo i da neznam da li cu taj luksuz da vise sebi dozvolim:-D mali se zove Mateja i mnogo smo lepi i plavi :-) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitke!!!:wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo me zene konacno:-) porodih se:-) 28.12.u 6:30 h ujutru:-) prirodnim putem malo sam bolje prosla na ovom porodjaji ali moram da priznam da je uzasnooo i da neznam da li cu taj luksuz da vise sebi dozvolim:-D mali se zove Mateja i mnogo smo lepi i plavi :-) 

Драга моја, честитам од срца! Много ми је драго! Срећна вам Нова Година :wub::wub::wub:

Alekseja i lexy volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bravo Lexy! Čestitam od srca, uživaj sa svojim bebanom, sve najlepše ti želim :baby:

lexy voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lexy draga,cestitke od srca za tebe i malog Mateju:wub: i zelim vam Srecnu N.G. :) Bas mi je drago i sada uzivajte :baby:

Pridruzi nam se u Caskalistu kada budes mogla :) 

lexy voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lexy, cestitam ti sina i ovde.. Da ti je ziv i zdrav 100 godin!

lexy voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage zene, sretna vam Nova godina. Neka nas najpre obaspe zdravlje, nasi nasmejani bebci, a sve ostalo cemo postoci same!!

Lexy, cestitke od srca! Bravo za hrabru mamu u svakom smislu.

Nadam se da uzivate sa najblizima i da ne jedete mnogo :) .

Pisemo se....

Naxy i *TJ* volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke porodila sam se jutros carskim rezom, devojčica moja ima 3480 gr i 52 cm. 

Videla sam je samo na 10 sekundi od sutra će biti samnom u sobi. 

Pozdrav za sve i veliki poljubac ;-)

*Sanja*, Parizanka, *TJ* i 13 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo drage moje ukratko da vam kazem sta i kako:-) bila na ctg u u ponedeljak i vrate me kuci kazu nema nista jos od porodjaj. Dodjem kuci i uvece u 10h mi pukne vodenjak odma sam otisla u bolnicu i ujutru u 6:30hsam se porodila. Lakse je bilo nego sa stasom ali ipak moram priznati da mi je porodjaj kao porodjaj strasan:-/ izasli smo nakon tri dana :-) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Divno Izi,cestitam od srca :wub: Zelim ti brz oporavak i da uzivas sa Milom (nadam se da je to ime ostalo) :baby: 

A kada budes mogla opisi nam utiske o princezi :) Odmaraj,nadam se da te previse ne boli ,ti si jaka i brzo ce to da prodje :)  

Isabella voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.