Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Jutro...jos sam trudna i debela :)Malo me steze dole,ali nista strasno,beba se pomera,udara...ne znam sta se desava :)

Dada je odvela dete u vrtic,mnogo sam tuzna kad je ja ne odvedem.Ne znam kako cu bez nje tri dana,dok sam u bolnici.

BF jel si se mazila sa bebicom?

Dico dobro nam dosla.

Isabella nije puno to,nek ide zivot.

Dica i Isabella volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jutro...jos sam trudna i debela :)Malo me steze dole,ali nista strasno,beba se pomera,udara...ne znam sta se desava :)

Dada je odvela dete u vrtic,mnogo sam tuzna kad je ja ne odvedem.Ne znam kako cu bez nje tri dana,dok sam u bolnici.

BF jel si se mazila sa bebicom?

Dico dobro nam dosla.

Isabella nije puno to,nek ide zivot.

BlueFairy voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

BF,cekamo da nam javis utiske kada vidis svog deckonju:baby:

BlueFairy voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nale,jeste li konacno stigli kuci? Kako ste ti i Danica danas?:wub:

nataša p. voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Izi,ja sam na +12 ili 13,danas idem u DZ da otvaram trudnicko po ko zna koji put pa ce da me mere ,ali meni se ta kilaza bas i ne vidi,tj.ja je bar ne vidim hehe:rolleyes: Malo butine i guza ali se sve tesim da je to visak vode :)  

Sada sam pomerila granicu na 15kg,pa se valjda necu ugojiti vise od toga,racunam da imam jos 4 nedelje,da izguramo do 37. pa cemo lako ;)

Judy i Isabella volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Blue Fairy, cestitam draga! Sve najljepse, zivio bata :babymommy:

BlueFairy voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jos ga nisu doneli... Ne donose ih u sok sobu jer su tu sve operacije, ne samo cr, sad sam na odeljenju, i ocekujem svakog trenutka da ga donesu. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i ja sam na plus 10, 32 pune nedelje. Nagrdi me doktorka prosle nedelje al sta cu kad volim cokoladu. Ja se sve tesim otice posle porodjaja jer sam posle druge trudnoce za dva meseca izgubila neverovatnih 17kg a da uzmemo u obzir da sam u trudnoci dobila samo 7!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i ja sam na plus 10, 32 pune nedelje. Nagrdi me doktorka prosle nedelje al sta cu kad volim cokoladu. Ja se sve tesim otice posle porodjaja jer sam posle druge trudnoce za dva meseca izgubila neverovatnih 17kg a da uzmemo u obzir da sam u trudnoci dobila samo 7!

Wow, hocu i ja ovako :D

Ne brini ti nista, spasce to, a uopste nisi puno dobila. Ja sam do kraja bila oko 16 u plusu, deset je ODMAH spalo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uhh,ja sam se ugojila 15kg.A u zadnjem mesecu,najvise.Sad samo jedem.

Ja sam resila da moju posaljem kod baba i deda u Bor sa dadom danas i ja da se javim u bolnicu posle toga da me pregledaju.U sredu sam bila otvorena tri prsta,juce mi je bio termin pa da vidimo sta ce da kazu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad sam stala na vagu u plusu 11kg, lele :o

Izi, ja samo ne znam gde ti je otislo tih 11kg. :rolleyes: Izgledas k'o devojcica. :wub: Sta ja treba da kazem - ja sam na +9, a tek sam 22+3. :D A inace, sve ste mi zgodne trudnice (i koje su se porodile i koje nisu). :babymommy:

Isabella voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Wow, hocu i ja ovako :D

Ne brini ti nista, spasce to, a uopste nisi puno dobila. Ja sam do kraja bila oko 16 u plusu, deset je ODMAH spalo!

da malo sam dobila jer mi start bio veliki. A sad sam se skroz opustila...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam od petog do kraja sedmog mjeseca trudnoce, najvise na kilazi dobila. To je bila ljudi neopisiva glad :mellow:

Kontam, nije dzaba, valjda to organizam trazi tako... Ne znam, ali nisam se u trudnoci nicega lisavala.

A jesam jela, brate slatki :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ćestitaaam Nataša i BF, neka ste živi i zdravi bebanići i vi sa njima :babymommy:

Ne zamerite što kasnim sa čestitanjem, nisam par dana ulazila na forum!

nataša p. i BlueFairy volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

BF, čestitam ti od srca :baby:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

BF, cestitam i zelim ti brz oporavak :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U pripnicipu se ne tripujem oko kilaže, boli me uvo, uvek sam bila mršava ali sam za 10 dana dobila 2 kg pa mi je to mnogo za tako kratak period. 

No dobro, neka ide život što neko reče B)

Ivalok u 30. nedelji sam.

Večeras idem kod doce, nadam se da će mi meriti grlić.

 

Nataša kakvo je stanje danas?

nataša p. voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

BF, cestitam deckonju:wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo mene u Frontu, smestih se danas i resih da se kuci vracam samo sa bebom. A to pisem jer mi moj gin. kaze jutros da ne bi on mene jos poradjao, zao mu, rano je, sve je za sada kako treba, ( sem standardno lose leve uterine), bebac ima 3000 gr. ( sada idemo 3 dana unazad). Ok, ne mora, ali ja kuci ne idem:Don se smeje. Pa ne, ipak je kraj, lakse mi je da budem ovde, ne daj Boze, krene nesto, tu sam, pogotovo sto imam strah iz prethodne trudnoce kad mi je naprso vodenjak sa 36+5 u sred noci. Tako da, videcemo, da li cemo ove ili sl. nedelje da zavrsavamo trudnocu.

Puslica, Brezica, MimaS i 3 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa Sunce kada si vec tu red bi bio i da se ti i sinak upoznate:wub: Po meni vec je dovoljno veliki,pa bi mogao mamu da obraduje dok ste tu:baby: 

Javljaj novosti,cekamooooo :) 

Suncokret voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U pripnicipu se ne tripujem oko kilaže, boli me uvo, uvek sam bila mršava ali sam za 10 dana dobila 2 kg pa mi je to mnogo za tako kratak period. 

No dobro, neka ide život što neko reče B)

Ivalok u 30. nedelji sam.

Večeras idem kod doce, nadam se da će mi meriti grlić.

 

Nataša kakvo je stanje danas?

jako je tesko boriti se kad se lako kile lepe... Moj start je bio veliki mada se ja ne osecam tromo jer su mi devojcice 3god i druga 14meseci. Ali sam poslednjih 7 nedelja dobila 5kg. Zato me nakrpila doktorka....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Heeej zene opustite se ja sam +20kg ^_^Poslednje dve nedelje su mi se pocele kile smanjivati :huh:

Elem,ovaj mali se obrce,uvrce,ja vise ne mogu da se namestim kad legnem,neka izadje vise..Dosta mi je.

Ja se ofarbah,osisah,cekam sestru da dodje na kaficu...pa na slafen..

Evo i moje 38.nedelje ;)

 

MimaS voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa Sunce kada si vec tu red bi bio i da se ti i sinak upoznate:wub: Po meni vec je dovoljno veliki,pa bi mogao mamu da obraduje dok ste tu:baby: 

Javljaj novosti,cekamooooo :) 

Kako mi je ovo emotivno:wub::wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.