Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Ja bila juce na kontroli, sve ok, sutra idem na ctg, ako bude dobar a nadam se da hoce, u pon. hospitalizacija, cr verovatno u sredu, cetvrtak. U slucaju da ctg pokazuje neke nepravilnosti onda sutra ostajem.

Srecno!!!

Suncokret voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala na savetima zenske

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Natasa, drzi se! Cestitam bebicu :wub:

Pokazi i ti njima zube, ne znam uvek se zacudim kako zdrastveni radnici nemaju vise osecaja. 

nataša p. voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Natasa cestitam :wub:

Znam da boli ko sam djavo,ali devojke su u pravu. Pokusaj se sto vise kretati,ustajanje je pravi za*eb, i svaki dan je upola laksi nego prethodni.

nataša p. voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Skupila sam snagu i ustala do wc-a. Trebalo mi je pola sata, al sam uspela. Bas sam malaksala. Nisam jela od utorka, pa tek sutra jogurt. Al sve pokretnije od mene. Ja kao izrod. 

Puslica voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uspeh konacno da udjem na forum. Nisam jos videla sta ste pisale. Beba je slatka, buckasta, ima 3kg. A sad da se zalim kako ja ovo tesko podnosim, a ophode se kao da sam dosla u vojsku. Kazu mi u sok sobi da kod njih sve mora da boli. Ma hajde. Novalgetol mi juce nije delovao, pa mi dali neki opijat. I sa njim je bolelo ali podnosljivo. Svaka shusha mi pritiska stomak, pa moram fizicki da se branim. Danas me digose da stojim pa su hteli da pesacim po jednom spratu, pa u lift, pa po drugom spratu, a ja ne mogu. Prevezli me na kraju u sobu, iz sok sobe. Sve u svemu pojma nemam kako cu da stojim. Eto kako lepo iskustvo moze da zasere vojnicko osoblje. Moj dr je ok i opusten.

Au al te namucise. Drz se i ljubi buckastu lepoticu :wub: 

Ja bila juce na kontroli, sve ok, sutra idem na ctg, ako bude dobar a nadam se da hoce, u pon. hospitalizacija, cr verovatno u sredu, cetvrtak. U slucaju da ctg pokazuje neke nepravilnosti onda sutra ostajem.

Jos malo Sunce :wub: e nisam bas ispratila jel ce cura da dobije batu ili seku? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Skupila sam snagu i ustala do wc-a. Trebalo mi je pola sata, al sam uspela. Bas sam malaksala. Nisam jela od utorka, pa tek sutra jogurt. Al sve pokretnije od mene. Ja kao izrod. 

Najgore je prvo ustajanje, sutra je vec lakse.

Jao, glad, to sam bila zaboravila...:(

nataša p. voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

O Nale,u bolnici im je to rutina,ne pogadja ih nista,ali kao sto je i Sunce rekla bitno da sto vise setas,da se materica kontrahuje i da se polako oporavlja. Mogu da zamislim kako boli....ali sam citala da je to prvo ustajanje najgrdje:angry: a mislim da to ima veze i sa samom matericom,da li je bolelo i kada si imala cikluse ili ne. Moja je takva da me ubija od bolova,pa tako na zalost i ja ocekujem bolove do nebesa.

Nego kako nam je nasa zvezdica? Koliko je cesto donose? Jel ti krenulo mleko,mada mislim da ce sutra,prekosutra? Ajde pisi nam malo kada budes mogla ,ljubim te puno i puno ljubi medenu Danicu krofnicu:babymommy:

nataša p. voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Natasa cestitam. Da ste zive i zdrave.  Izdrzi to malo u bolnici, kuci je mnogo lakše. 

nataša p. voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nataša samo polako, znaš kako kažu sve to prođe. Iako mrzim kad mi to neko kaže u najgorem momentu <_<

Biće bolje kako koji dan bude prolazio.

Ljubi nam Danicu bubicu :wub:

nataša p. voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Stvarno je zajebato ebem mu misha. Veko, da, moje vestice su uzasno bolne pa je i taj nulti dan bio takav. Ubio me i stomak i ledja, ali vec prvog dana nije bolelo kad lezim, sad boli ustajanje. Sva se zadisem kao na maratonu. Jos se nisam tusirala vec samo nakvasim toalet papir pa se prebrisem koliko mogu. Danas smem vodu, jogurt i supu.

Danica je krofnica. Donesu je dva puta dnevno pa lezi kod mene sat vremena. Ja se samo ushushkam uz nju i dremamo zajedno kao u stomaku kad je bila. Ona mi dodje kao sedativ. Jos su mi grudi meke. Ja bih volela da kod kuce krenemo sa dojenjem, jer je meni ovde stresno. Ne bih da mi neko pritiska grudi ja bih to polako i intimno. To mi je nesto izmedju nas dve. 

Šibica, Isabella, *TJ* i 4 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nale,verovatno ce ti oko treceg dana od porodjaja krenuti mlekce i nemoj da se zeznes ko ja uzmi i masiraj sike non stop sto kazu onako krvnicki da se grudve ne stvore a ako se bas sike napune izmlazaj. Meni da tamo nije bilo jedne ped.sestre upalu bih zaradila. I ako ne znas da postavis pravilno beku na dojku trazi da ti pokazu jer ja sam muke s tim imala. ;) 

nataša p. voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro zene,kako ste danas?

Ja nocima sanjam em da se poradjam,em da mi puca vodenjak,pa u krug,budjenje,sanjanje..<_<

Straleta otperjala u vrtic,evo doruckujem pa se bacam na pravljenje tortice.Sutra mi stize muzic na vikend,a sl.put kad dodje ostaje na godisnjem,pa cemo biti svi zajedno,ucetvoro:wub:

macka maza i Puslica volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jutro i od mene...

Meni dete jos spava,probudicu je malo kasnije da je vodim u vrtic.

Natasa,samo polako i sve je u glavi.Pokusaj da ne razmisljas o bolu,skupi nekako snagu i polako.Kad god ti bebica spavka,ti prosetaj po sobi,bice tebi lakse.

Ivana koju tortu pravis?

nataša p. voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ala je kremasta torta,bice super.Njami...

Mi mozemo dovesti decu kad god.Ja je vodim oko devet,jer ne ide na dorucak,pa taman kad zavrse i vrate se u sobicu,mi stignemo.

Ja kad se vratim,spremicu rucak mojima za tri dana,da imaju,ako slucajno zavrsim u porodiliste.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nikome vise tiker ne vidim,nemam pojma kolikl je kojoj ostalo.

Proveravam vas. :-)  

Ajde Macko,znam da si ti sad na redu. :-) 

Judy i macka maza volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nale,mogu da zamislim te bolove,ja ako ne popijem nesto onesvestim se. Valjda cu ih umoliti da me kljukaju necim,a pride sto te i seku i to vise slojeva,brrrr,al jbg i to mora proci. Kao sto Uciteljica rece masiraj grudi bez obzira da li su mekane,danas,sutra ce da krene mlekce pa da ne nagrabusis. Pitaj neku sestru ako ima neka da je fina da ti pokaze. Znam tacno, i ja bih kao i ti kuci to da radim ali bolje da ti neko pokaze i objasni. 

Bas mi je drago za malu krofnicu da uziva sa mamom:wub: Kakva je kada je budna? Mogla bi da nam posaljes neku slikicu da je i mi vidimo:) 

Ivana84 i nataša p. volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne znam kako covek da se oporavlja kad se ne jede. Tek jutros pojedoh jogurt. Nisam jela od utorka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E i to mi je isto na pameti sto nista necu smeti da jedem:angry:

Evo mene lezim,CTG prikacen,nadamo se da nema kontrakcija i onda na UZ da vidimo koliki smo:) pa se javnem malo kasnije.

 

O sto me nervira sto nema tikera preko telefona....:angry:

nataša p. i jeja985 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Ne znam kako covek da se oporavlja kad se ne jede. Tek jutros pojedoh jogurt. Nisam jela od utorka

Natasa kad se osvrnem na svoj prvi porodjaj,meni je vodenjak pukao kad sam ustala sa stolice taman zavrsila veceru(sva sreca:lol:)Porodila sam se sutradan u 12h,i bila sam uzasno gladna.Iz sale za porodjaj,muzevi zene uglavnom cekaju u onom hodniku sa cvecem,jedino je mene moj sa burekom i jogutom:D

A da ne jedem tri dana ja bi ubila nekog-_-

Izmenjeno od strane Ivana84
MimaS voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nije pravilo za treci dan za mleko, meni je odmah po izlasku iz sok sobe pocelo nadolaziti, a ja nisam nista znala, pa sam naj....., da prostite... 

Mene ubise hormoni, evo placem kao kisa citjuci Natasu. Ljudi, dehidriracu placem zbog svega.

nataša p. voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li jos uvek ima tzv. Stipacica sisa u porodilistu? Ovaj put mi nece prici!!

nataša p. voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ej zene kad ste pocele sa pripremanjem, pranjem i peglanjem stvarcica? Mene muz tera a ja nesto jos ne bi dok ne udjem u deveti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Natasa nek  je ziva i zdrava Danica dala si joj predivno ime...sad udjoh na forum pa vidjeh ... ljubac i za tebe i nju i sto brzi oporavak ti zelim :wub::wub::wub::wub:

nataša p. i Ivanajucky volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.