Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Videh na FB da se Natasa porodila, neko joj cestitao. Al cekamo nju da se javi :rolleyes:

nataša p. i veka73 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad mi se javila Natasa, rodila se Danica, ima 3kg :wub::wub::wub: Nju bole stomak i ledja. Ne moze da udje na forum.

Cestitamo, nek je ziva i zdrava :wub::wub::wub:

veka73, nataša p., Judy i 9 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:wub:

Sad mi se javila Natasa, rodila se Danica, ima 3kg :wub::wub::wub: Nju bole stomak i ledja. Ne moze da udje na forum.

Cestitamo, nek je ziva i zdrava :wub::wub::wub:

:wub: Danica:wub::wub::wub:

Proci ce i ledja i stomak samo nek je sve dobro proslo...

Natasa cestitam ti!!!

nataša p. voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bravo,bravo za Naleta i malu Danicu:wub::babymommy:

Uopste nije mala,3kg,divno!!! Nadam se da ce brzo da prodju bolovi i da uziva u svojoj ljubavi:) 

nataša p. voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li je neko imao problema sa kamenom/peskom u bubregu tokom trudnoce? Moja prijateljica ima probleme i velike bolove, sad je na ispitivanju, ali me zanima da li je neko ovde prosao kroz to?

 

 

 

Ja imam kamen ali mi hvala Bogu nije pravio problem bas sam se bojala toga ali mojoj drugarici bas jeste i non stop je primala infuzije samo to mogla.

Sad mi se javila Natasa, rodila se Danica, ima 3kg :wub::wub::wub: Nju bole stomak i ledja. Ne moze da udje na forum.

Cestitamo, nek je ziva i zdrava :wub::wub::wub:

Cestitamo neka je ziva i zdrava lepotica a i mama :wub:

nataša p. voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Čestitam Naletu! Baš divno ime :wub:

Neka nam se brzo oporavi pa da uživa sa svojom lepoticom :)

nataša p. voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja imam kamen ali mi hvala Bogu nije pravio problem bas sam se bojala toga ali mojoj drugarici bas jeste i non stop je primala infuzije samo to mogla.

 

uciteljice, a kako je iznela trudnocu, da li je sa bebom bilo sve ok? Najvise se plase da bolovi ne izazovu kontrakcije. U 23-oj nedelji trudnoce je. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Natasa neka je ziva i zdrava Danica,brz ooravak :wub:

Dobro jutro moje dame,kod nas standard,Straleta u vrtic,evo ja doruckujem,pa cu u nabavku i sa drugaricom na kafu ...

nataša p. voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jutro i od mene...

Natasa cestitam ti,maloj Danici sve najbolje!

I kod mene sve isto,vodim dete u vrtic,pa cu kuci nazad da se kupam i sredjujem.Da me ne potera :)

Ivana84 i nataša p. volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mačko, koliko još imaš? Ne vidim sa telefona tikere. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

uciteljice, a kako je iznela trudnocu, da li je sa bebom bilo sve ok? Najvise se plase da bolovi ne izazovu kontrakcije. U 23-oj nedelji trudnoce je. 

ja sam imala problema s kamickom, ali tek u 37.nedelji( inace, ceo zivot kuburim s peskom-kamencicem- bakterijama). Elem, i meni su samo infuziju davali(  vec sam bila u bolnici cekajucu cr i zbog ta) i cekali porodjaj. Posle tih infuzija nije bolelo neko vreme do sledece i tako. Pratili me ctg svaki dan, jednom ili dva puta dnevno. Sve bilo ok na kraju. U ovoj drugoj t neman problema, za sada.

BgB voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

uciteljice, a kako je iznela trudnocu, da li je sa bebom bilo sve ok? Najvise se plase da bolovi ne izazovu kontrakcije. U 23-oj nedelji trudnoce je. 

ja sam imala problema s kamickom, ali tek u 37.nedelji( inace, ceo zivot kuburim s peskom-kamencicem- bakterijama). Elem, i meni su samo infuziju davali(  vec sam bila u bolnici cekajucu cr i zbog ta) i cekali porodjaj. Posle tih infuzija nije bolelo neko vreme do sledece i tako. Pratili me ctg svaki dan, jednom ili dva puta dnevno. Sve bilo ok na kraju. U ovoj drugoj t neman problema, za sada.

Bas kao sto je Ivalok napisala tako je i kod nje bilo. Zato je bitno da ako.bol krene odma ode da primi infuziju jer ne valja da trpi ako je trudna bas zbog tih kontrakcija. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zvezda Danica. :wub: Natasa, cestitam ti rodjenje cerkice, da ste nam zive i zdrave i da nam se sto pre oporavis. Saljem vam jedan veeeliki poljubac. t4801.gif

nataša p. voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uspeh konacno da udjem na forum. Nisam jos videla sta ste pisale. Beba je slatka, buckasta, ima 3kg. A sad da se zalim kako ja ovo tesko podnosim, a ophode se kao da sam dosla u vojsku. Kazu mi u sok sobi da kod njih sve mora da boli. Ma hajde. Novalgetol mi juce nije delovao, pa mi dali neki opijat. I sa njim je bolelo ali podnosljivo. Svaka shusha mi pritiska stomak, pa moram fizicki da se branim. Danas me digose da stojim pa su hteli da pesacim po jednom spratu, pa u lift, pa po drugom spratu, a ja ne mogu. Prevezli me na kraju u sobu, iz sok sobe. Sve u svemu pojma nemam kako cu da stojim. Eto kako lepo iskustvo moze da zasere vojnicko osoblje. Moj dr je ok i opusten.

Puslica, Judy, lexy i 3 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uspeh konacno da udjem na forum. Nisam jos videla sta ste pisale. Beba je slatka, buckasta, ima 3kg. A sad da se zalim kako ja ovo tesko podnosim, a ophode se kao da sam dosla u vojsku. Kazu mi u sok sobi da kod njih sve mora da boli. Ma hajde. Novalgetol mi juce nije delovao, pa mi dali neki opijat. I sa njim je bolelo ali podnosljivo. Svaka shusha mi pritiska stomak, pa moram fizicki da se branim. Danas me digose da stojim pa su hteli da pesacim po jednom spratu, pa u lift, pa po drugom spratu, a ja ne mogu. Prevezli me na kraju u sobu, iz sok sobe. Sve u svemu pojma nemam kako cu da stojim. Eto kako lepo iskustvo moze da zasere vojnicko osoblje. Moj dr je ok i opusten.

Dusa mala. :wub: Bas mi je zao sto tesko podnosis oporavak. :unsure: Ja sam se vec unapred psihicki pripremila da cu da proklinjem sve redom zbog bolova. :D A zar vam ne daju injekcije Trodon-a na svaka 3h? Verujem da ti je tesko da stojis, ali probaj samu sebe da nateras da malo po malo ustanes i napravis 2-3 koraka i tako u krug.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Natasa, najgore prolazi, bice sve lakse i lakse. Kad se pocnes kretati bice lakse, malo vise se oslanjaj na laktove i dlanove kad se pomeras da sto manje angazujes stomacne misice. Isto tako kad budes ustajala savijes noge u kolenu i prebacuj tezinu na pete. Ranu pridrzavaj rukom kad hodas bice lakse.

U ljebaznost i osecajnost osoblja ne sumnjam:D

nataša p. voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Natasa, cestitam devojku Danicu:wub:

Sto se tice bolova, da boli boli, sad je sve tesko ali ono sto je sigurno, bice sve lakse. Moj savet ti je sto cesce da setas, koliko god ti se cinilo nemogucim, brze ces da se oporavis.

nataša p. voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja bila juce na kontroli, sve ok, sutra idem na ctg, ako bude dobar a nadam se da hoce, u pon. hospitalizacija, cr verovatno u sredu, cetvrtak. U slucaju da ctg pokazuje neke nepravilnosti onda sutra ostajem.

veka73, *TJ*, Isabella i 4 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Natasa, cestitam :) Kao da si juce pisala o mucninama na pocetku trudnoce..

A za vojsku-tako je kako je, i posle cr, i posle prirodnog, drzi se, gledaj bebicu, i to prodje, kad dodjete kuci bice sve lakse, a cak ces se i ovog teskog perioda sa setom secati

Suncokret, priblizilo se, srecno :)

nataša p. i Suncokret volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sta je bre ovo, ukrali su nam postove, gde su mi onih 8000?:mellow:

Šaptačica voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Natasa, cestitam :) Kao da si juce pisala o mucninama na pocetku trudnoce..

A za vojsku-tako je kako je, i posle cr, i posle prirodnog, drzi se, gledaj bebicu, i to prodje, kad dodjete kuci bice sve lakse, a cak ces se i ovog teskog perioda sa setom secati

Suncokret, priblizilo se, srecno :)

Hvala, vala jedva cekam, osecam se k'o nasukani kit^_^

 

 

 

Izmenjeno od strane Suncokret
Greska

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Suncokret srecno :baby::wub:

:wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.