Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Jutro devojke!

Natasa ne znam sta cemo sa Asiom,sto se mene tice,mogu i na drugom mestu biti,uhvatila me prpa. :)

Juce smo bile moja cera i ja na rodjendanu,evo i sad idemo i mislim da je dovoljno od mene,zasluzila sam da zadnju nedelju posteno odmorim.Vrti mi se u glavi nesto ovih dana i smao bih nesto jela. :)

Voljena super za vasu prvu setnju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Njom i marketima,kesama, haos ponekad se divim sama sebi zivota mi..od baba nikakve vajde dodju da se poigraju i popiju kafu.Ne mogu da docekam Nemanjin godisnji pa da vec budemo malo skupa.

Izvinite na greskama ne mogu ispravljati na ovom tel sve ispomera :)

Dobar dan zene...

Evo nas u igraonicu,ka srcem kafu...Zadnjih dana ponekad ne mogu iz sedeceg polpzaja da se ispravim,prepune me ubijaju,i ova kost od gospodje da me izvinite :D

Juce onavoh slpro sbu kupovini za bebcs,nabavki ua dva meseca,sve sa Strahi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

O tome govorim,pocnite od sredine :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Suncokret, ja sam isto razmisljala pred porodjaj. Valjda covjek ocekuje opet istu pricu, plač, nespavanje, stres... Vjeruj da ovaj put NI SLIČNO NIJE, ja sa malo je reci u šoku :huh: Podoj traje desetak minuta, izbaci siku i spava po tri i po ili tri sata! Uopste ne place, ali ja ne znam kako izgleda njen plac. Nocu se probudi oko jedan, pa oko pet. Desetominutno sikenje i zaspi. Sve ostalo cvrsto prespavamo, odmorna sam Boze...

Prosla beba je bila sve suprotno od ovoga! Samo sam ovaj put dzabe brinula.

Da ti ne pricam koliko ces i ti biti opustenija.

To mene i brine, meni je T bila kao tvoja sada :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Judy lep ti je Lolek :)

Mazo ti ovog vikenda ruckas tortice. Meni se samo jede nesto slatko. Muvam neke napolitanke, a po netu gledam slike torti.

Joj Isi jos malo i gotova trudnoca. Malo mi sad tuzno kad pomislim na prazan stomak.

Judy voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ivana je l se bese i vi selite u Nemacku? Kad cete da budete zajedno?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Verujte u sebe, verujte u to da su iskustva drugacija i da ce vas porodjaj biti poseban. Na dan hitnog cr bila sam zakazala frizera, i brat je krenuo sa tortom (svijim rodjendanskom u moju posetu), sudbina je cudo! Isabella, videces kako beba majku uvede u svoj mali svet, prolete nam prvi mesec za cas posla. P. S. Tata se nije navikao na ukakene pelene☺

BlueFairy i Isabella volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ivana je l se bese i vi selite u Nemacku? Kad cete da budete zajedno?

Da da na prolece,mart \ april a do tada ima da svisnem..

nataša p. voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Juhuuu!Kako ste?Slabo se nesto pise ovde....?

Ja se probudila,slabo nesto i spavam ovih dana.Nocas me gorusica mucila,ali popila kisele vode malo i prestalo je.

Najavili kisovitu nedelju celu,a meni je toliko vruce uvece i dok spavam,kao letos kada je bilo pretoplo.Budim se sa mokrom kosom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Izvinjavam se na upadu ali evo da iznesem svoje iskustvo da je i kod mene drugo dete bilo divno naspram prvenca koji nas je za....vao godinu dana vrištanjem i nespavanjem a posle i svim mogućim fazama. Mala je sisala, spavala a sa 2 nedelje sama sastavila 5 sati spavanja noću milina kad se naspavaš.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Macka Mazo,i ja tako ovih noci se budim mokra,i nesto bas lose spavam,nocas na 2 sata tacno budjenje za pis-pis. Inace sam spavalica po prirodi,a sada bas tesko zaspivam. Mozda me to malena priprema za nespavanje hehe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kod mene lije kisa,smor, ne mogu ni dete izvesti napolje.

Juce sam bila posebno osetljiva za svaku sitnicu suze mi krenu, prepala sam se za sebe.

Macko i ti si pri kraju :)

Ivana, super za Njemacku, brzo ce to uz bebu proci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj prvi sinak je bio dobra spavalica, jel treba sad s ovim da ocekujem zurku?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moje su obe kad su prosli grcevi spavale od devet uvece do devet ujutru. Bilo je malo problema sa uspavljivanjem, na siki su zaspale. Ali preko dana nisu htele nikako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Macko ja bih Asiu skinula sa spiska al ne uspevam sa fona. Je l moze neko da obavi?

I meni se nocu sliva znoj cim zaspim. Kontam da je od treme.

Tuj sam Veko. Ujutru mi se ne ustaje pa se trudim sto vise i duze da spavam. Ja uopste ne ustajem za wc jer ne pijem mnogo.

Puslice i ja sam hiperosetljiva. Svaka sitnica me razocara, narocito kod mm, pa placem.

Juce smo izveli neko pripremno shishanje gospodze a sutra udaramo glanc. Nesto mi je skoro neizvodljivo u kadi pa cemo morati na krevetu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Haha,to za shishanje mm na sve nacine pokusava da izbegne

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma da ne bacaj pare. Ko zna da l cemo sa ovim da uspemo ili ce morati obican brijac ili ce teta u porodilistu ipak da doradi. Smesno mi kad zamisljam kako cu u sali da budem "svecano naga" i to sa nekom kapom na glavi :D a ostali mnogobrojni u sali maskirani. Rekla sam doci da se makar on dotera :) a on se za.ebava da necu tako da se sprdam kad me omame tamo.

veka73 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Macko tebi krenula 40.nedelja.Sta li je napetije- cekati ds samo krene ili ici na zakazano.. (?)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam se oba puta prirodno porodila, prvi put isla na dogovor sa dr, drugi put ona bila na godisnjem pa me strefilo nisam stigla ni da se osvestim vec sam se porodila, bukvalno 10 min. Istusirala se, legla na krevet, ctg nije ni krenuo vec sam morala u salu, samo babice bile, sreca pa sam otisla na vreme. A sad mi malo frka. Bas se nesto plasim.... Tako da ono na prepad mi nesto bolje islo...

nataša p. voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Caos, zenice! Samo da vam mahnemo :) Mi smo vec nedelju dana kod kuce sa tajom... mazimo se i gnjavimo, gojimo :) Vuk je vec dosta porastao, super napreduje pu pu zlato moje malo :) I divna je beba...

Samo spava, rucka i kaki :) Malo ga muce gasovi, ali nista strasno :) Valjda koliko smo se napatili i on i ja tokom trudnoce, resio da sad mamu sto manje stresira i da je pusti da se odmori od svega.

Bila sam dve nedelje sa njim u decijoj bolnici, hranila ga na flasicu, u medjuvremenu je izasao iz inkubatora i posle 4 dana smo bili kod kuce. :)

Tata je potpuno lud od srece, em mu se zena vratila kuci, em mu je sinak tu :)

Kako ste vi? Videla sam ko se sve porodio :) Svim novim trudnicama ovom trimestru zelim divan kraj trudnoce, a Veko, Natasa, Jeko, Isabella, Judy, Lexy, Ivana, Suncokret, Macko i ostale... znate da mislim na vas :* :* :*

Judy, veka73, BgB i 3 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A sto se tice osetljivosti,iznenadjujem samu sebe da za svaku sitnicu ja krenem ds cmizdrim. Pre neki dan na youtube gledala kako se kupaju bebe,rasplakah se ko kreten,nisam mogla da verujem,kukuuu kako li ce biti kada se porodim????

Plakaces od srece :) Nisam ni znala koliko hormoni mogu da rade, a i koji je to nivo srece - drzim bebicu u rukama, sedim sa mm pred tv-om, mali je zaspao i ja pocinjem da placem kao pljusak od ciste srece i neverice!

veka73, Judy i nataša p. volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ocko pozdravi Vuka. Drago mi je sto se lepo snalazite.

Sibice uzivate kao porodica

Ocko voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i ja da se prijavim u treci!

Kad pricate o znojenju nocu, nocas sam imala burnu noc, dlanovi, stopala sva sam bila mokra i cini mi se da je krenula i gorusica. Spektakularan ulazak u treci trimestar :)

Judy, Isabella, nataša p. i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ocko,citala sam tvoje postove u Caskalistu a i videla sam malog Vuka na slici,divan je,koliko je porastao masala

Ocko voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sibicice,bas mi je drago sto nas novopecene mame posecuju i prate☺to je bas lepo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.