Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Bome nema nam Djadje , postajem ljubomorna :P :P :P

Djadja voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro, danas se bar moze disati a vi pocetni na spisku iskoristite ovaj dan pametno :D

Tangerina i ja sam se u 1 sat nocas tusirala ledenom vodom, nisam bas punila kadu, bila sam skroz pobudalila, da sam jos sekund trpila mislim da bi ujela i sebe i sve oko sebe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni juce stigao auto :D konacno ne moram vise da se vozim autobusom. jedva cekam da ga provozam,nisam vozila 2 godine -_- bice kao da vozim prvi put :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ljubi, moju su snaju oko nedelju dana pred termin, ostavili u bolnici da isprate stanje, samo zbog povisenog pritiska, nije imala glavobolje ni krvarenje iz nosa i sl.

verujem da je sve ok, ali ipak budi na oprezu, visok pritisak moze da se pojavi iznenada, na samom kraju trudnoce i ne sme se olako shvatiti.

Ni neshvatam olako, uzimam tablete koje mi je dr. rekao da uzimam i nadam se da ce pomoci. Ali ja mislim i da je zbog ovog vremena i prosli put kad se vreme bilo promenilo tako odjednom, meni je skocio pritisak i posle se vratio u normalu. Videcemo sutra, dal ce biti bolje. Inace, jeste padala kisa ali ja se gore osecam nego juce. Znojim se nenormalno, toplo mi je, gore nego juce kad sam u 13.00 isla kod dr i vratila se kuci u16.30. Znaci po najvecoj vrucini a danas mi je jos vise vruce, pa sta je to samnom :wacko:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ni neshvatam olako, uzimam tablete koje mi je dr. rekao da uzimam i nadam se da ce pomoci. Ali ja mislim i da je zbog ovog vremena i prosli put kad se vreme bilo promenilo tako odjednom, meni je skocio pritisak i posle se vratio u normalu. Videcemo sutra, dal ce biti bolje. Inace, jeste padala kisa ali ja se gore osecam nego juce. Znojim se nenormalno, toplo mi je, gore nego juce kad sam u 13.00 isla kod dr i vratila se kuci u16.30. Znaci po najvecoj vrucini a danas mi je jos vise vruce, pa sta je to samnom :wacko:

Nista draga, trudna si, i ja se non stop znojim, samo polako, izdrzi jos malo, pij terapiju, digni nogice i odmaraj ;)

VelNes voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ni meni danas nije dobro! Pritisak mi je 95 sa 50 i noga me jako čudno boli, nekako me jako steže. Na njoj imam jednu venicu i išla sam da proveravam, sve je bilo ok, a od noćas me peče i boli cela noga. Noćas oka nisam dremnula, užasno mi je bilo toplo, tuširala sam se i ništa mi nije pomagalo. Ovde je kiša tek pala jutros u 9 i sad imam utisak da je još gore. Jako mi je vruće i pucketa mi u ušima. jedva čekam danas kontrolu u 18h

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jooooook VelNes izgleda jos nema nameru :D

Nećeš ti pre petka!

MaliCrv voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bas mi je drago :wub: Ali moj grlic je stvarno takav :huh:

hehheheheheh toliko sam se smejala da se nina nije smirila celu noc,izgleda da se i ona smejala :)))))))

SuperStar i MaliCrv volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

joj ja opet imam problema sa niskim pritiskom 90/45,i idem ko pijana uzas :( e jel ima neko iskustva sa uljem velede,kazu da je ekstra da se maze vagina pre porodjaja par dana da se koza lepo rastegne i da se ne popuca mnogo,ima ga u dn-u :) i kazi te mi kad pocinjete da mazete bradavice da ne popucaju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ni ja nisam spavala nocas,cak me je i Djadja napustila,morala bas nocas da se poradja :D Toliko sam nervozna,mogla bih da placem od muke :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni pritisak ne opada, jela sam i beli luk i nista. Glava mi puca. Nezanm dal treba da se javim lekaru ili sta treba da radim. Sama sam kod kuce, pa me hvata panika. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

joj ja opet imam problema sa niskim pritiskom 90/45,i idem ko pijana uzas :( e jel ima neko iskustva sa uljem velede,kazu da je ekstra da se maze vagina pre porodjaja par dana da se koza lepo rastegne i da se ne popuca mnogo,ima ga u dn-u :) i kazi te mi kad pocinjete da mazete bradavice da ne popucaju

za to ulje nisam cula,ali sam zato cula za vezbice da vagina ne popuca a to je kad se udje u 9.mesec da se svaki dan po 5min.kozu oko vagine i medjice rastezes ^_^ A bradavice mazes kad se porodis posle svakog podoja :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ljubi,bolje pozovi dr da te malo smiri,da ne nabijes pritisak od straha...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ljubi,ako ne mozes da pozoves doktora,tj.ako nemas broj ili ne mozes da odes,pozovi hitnu pomoc cisto da ih pitas za savet. Ja sam jedne noci imala strasno nizak pritisak 90/45 i samo sa zvala da pitam sta da radim. Sto kaze SuperStar,od straha ces nabiti jos veci...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ljubi,ako ne mozes da pozoves doktora,tj.ako nemas broj ili ne mozes da odes,pozovi hitnu pomoc cisto da ih pitas za savet. Ja sam jedne noci imala strasno nizak pritisak 90/45 i samo sa zvala da pitam sta da radim. Sto kaze SuperStar,od straha ces nabiti jos veci...

mala hladna nes kafica podicice pritisak.... B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni pritisak ne opada, jela sam i beli luk i nista. Glava mi puca. Nezanm dal treba da se javim lekaru ili sta treba da radim. Sama sam kod kuce, pa me hvata panika. :(

Pokusaj bar da ga kontaktiras telefonom ako ti je problem da odes, pa da bar budes mirnija

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pokusaj bar da ga kontaktiras telefonom ako ti je problem da odes, pa da bar budes mirnija

Sad tek vidim da ponavljam za vama

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Rado bih je popila ali od bilo kakve kafe povracam,samo miris kad osetim :/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

za to ulje nisam cula,ali sam zato cula za vezbice da vagina ne popuca a to je kad se udje u 9.mesec da se svaki dan po 5min.kozu oko vagine i medjice rastezes ^_^ A bradavice mazes kad se porodis posle svakog podoja :rolleyes:

mislim da se trebaju mazati pre nego sto se porodis,posle je kasno jer tad mleko vec krene i znam mnogo njih koji su imali rane zive,ja planiram krajem 8-og da pocnem da omeksaju,a za to ulje sam cula od komsinise ona se masiraa i super je prosla,dok se prvi put jadna sva raspala :( nije mogla da hoda danima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni pritisak ne opada, jela sam i beli luk i nista. Glava mi puca. Nezanm dal treba da se javim lekaru ili sta treba da radim. Sama sam kod kuce, pa me hvata panika. :(

ljubi probaj da okrenes alo beba tu te mogu bas posavetovati 0117158444

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mislim da se trebaju mazati pre nego sto se porodis,posle je kasno jer tad mleko vec krene i znam mnogo njih koji su imali rane zive,ja planiram krajem 8-og da pocnem da omeksaju,a za to ulje sam cula od komsinise ona se masiraa i super je prosla,dok se prvi put jadna sva raspala :( nije mogla da hoda danima

Mleko ne pravi probleme bradavicama vec nepravilan polozaj bebe,gde beba sisa samu bradavicu umesto da zahvati i veci deo areole. Govorim iz iskustva, imam dvoje dece koje sam uspesno dojila dugo :) A mozes da probas to ulje sa sve masazom i rastezanjem medjice,inace doktori na porodjaju sve prvorotke seku tako da ne znam koliko ce ti to pomoci,ali mozes da probas ionako se sve posle porodjaja koliko-toliko vraca na staro.

neca79 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Žene, jel se vi znojite, ja ko luda, sva sam u goloj vodi....odvratno... :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa pusti to kuce :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.