Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Ivanice ja danas mucim muku sa vrtoglavicom i jakom glavoboljom,legla sam ali nista,ne znam sta je u pitanju,pritisak je normalan a glava ne prestaje,da bar mogu da popijem nesto jer ne pamtim kad sam imala ovakvu glavobolju.

Slobodno možes Panadol, nemoj da se mučis, vreme je definitivno ludo skroz, ovo nije normalno, ja sam još u zgradi na 6 spratu, dodje mi da vristim :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da da, kod nas u pančevu može i tata ili bilo ko koga trudnica želi u sali - samo je bitno da su brisevi uredni i to je to :)

Ja hoću mamuuuuuuuu da me drži za ruku ;)

MasaPetar i Magarence volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Anisoptera,znam nego me Sasa istripovao kao da je od igranja,pa sam se zato uspanicila. Kaze mnogo mu vise odgovaralo dok sam u pocetku trudnoce samo spavala,a sad sam "k'o pustena s lanca" :) ja mu kazem da kad on bude bio trudan,moze da se ponasa kako hoce,a mene da ostavi na miru :) Inace,svadba je bila tipa zurek,pa sam zato tako puno igrala,jer me klasicne svadbe sa 'danas majko zenis svoga sina' ne inspirisu toliko :*

anisoptera voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja danas imam u donjem stomaku bolove kao da cu da dobijem sto nisam osetila od kad sam krenula gynipral da pijem...proveravala sam grlic je zatvoren, nadam se da ce uskoro prestati...nije jako ali me nervira.

Kako si proverila grlic???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kako si proverila grlic???

kad sam stavljala utrogestan u pocetku skontala sam gde je i kako treba a kako ne da izgleda. gurnem prst da izvines i napipam brazdu vidim da je sve zatvoreno...a i dalje stavljam dva puta na dan utrogestan pa svaki put proverim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znam da ste pisala gde su slike trudnica, ali ja sada ne mogu ni post da nadjem, ni slike:-(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Neco,i ja znam gde je,a niko mi ne veruje...Mada me je strah da s pregledam,mozda je malo otvoren :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znam da ste pisala gde su slike trudnica, ali ja sada ne mogu ni post da nadjem, ni slike:-(

tamo u fotografijama...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja kad stavljam utrogestan napipam,da izvinete neke dve kao kvrzice,tj.kao zadebljanja jedno pored drugog,a sta je to nemam pojma,ali uglavnom izmedju tih zadebljanja stavim utrogestan. Od pocetka trudnoce mi je tako,a dr uvek kaze da je grlic zatvoren.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je kao neka cevcica sa rupicom,kao penis samo mnogo tanje i krace i nema glavic,nego je ravno,e bas tako :lol::ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ahahahah,koji opis,jeboteee :) pokusavam da zamislim takav penis! ;)

zvezdarak voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bolje nemoj,presesce ti :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da znas :) bitno da smo se lepo nasmejale :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E stvarno ste nasle temu, joooooj, ja nikada nisam smela da se tako duboko pipkam, ćutite B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sta ces kad mora duboko :) e,a zamislite moju drugaricu kojoj muz stavlja vaginalete?! Kaze ona kao,sta mu fali! E,pa fali mislim se i tebi i njemu pameti :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja kad stavljam utrogestan napipam,da izvinete neke dve kao kvrzice,tj.kao zadebljanja jedno pored drugog,a sta je to nemam pojma,ali uglavnom izmedju tih zadebljanja stavim utrogestan. Od pocetka trudnoce mi je tako,a dr uvek kaze da je grlic zatvoren.

e pa to je to...a jednom kad je bio za pola prsta uloziv te kvrzice su blago razdvojene

MasaPetar voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala na objasnjenju :) bas cu u ponedeljak na kontroli videti kako stoje stvari :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne mogu da se setim ko je preporucio onaj Fuß gel iz Lilija,ali ima pice od mene :) tako lepo hladi noge,a cini mi se da i otok spada polako :)

Nena82 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne mogu da se setim ko je preporucio onaj Fuß gel iz Lilija,ali ima pice od mene :) tako lepo hladi noge,a cini mi se da i otok spada polako :)

Je l ga držiš u frižideru? Onda nijedan otok nema šanse.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Stavicu ga,muz mi tek veceras kupio,pa sam ga namazala odmah. Ali kad i tako hladi,mogu misliti tek kad se dodatno ohladi :) milina!

Magarence voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ahahahah,koji opis,jeboteee :) pokusavam da zamislim takav penis! ;)

znaci toliko ste me nasmejale da me stomak boli.... svaka vam cast na mastovitosti,evo suza suzu stize,nisam se ovoliko smejala 7 meseci :*

MasaPetar voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bas mi je drago :wub: Ali moj grlic je stvarno takav :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ljudi napolju grmi...juhuuuu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kod mene samo grmi ventilator :angry:

neca79 i MaliCrv volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

heheheheh evo ovde i vetar se razduvao na terasi je diiiiivnooooo...

zvezda voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.