Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Dobrodošla!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Stomačići, brišite me sa spiska. Porodila sam se 17.07. Želim vam svima puno sreće, lak porođaj i da uživate u poslednjim trudničkim danima!

Djadja, takica, neca79 i 8 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

vredi pogledati snimak koji je preporucila tangerine,hvala draga.

Da ja nekolilo puta u toku dana se iscimam kad me udari jako,juce sam osetila da me udara u kuk,i ode mi bez malo pa iza ledja,a mislim da kad izsdje da ce mi svako to gurkanje nedostajati :mellow:

Jao, i meni ce to gurkanje nedostajati. I sad cim malo prestane da se pomera, ja odmah se uspanicim, pa legnem i cekam a on ko da zna sta cekam samo sutne jako :) . U celoj trudnoci to je nesto najlepse a i privilegija samo zena da osete svoju jos nerodjenu bebu. MM me stalno pita kakav je osecaj i kako da mu objasnim kad ne mogu da uporedim ni sa cim.

malagarava voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Stomačići, brišite me sa spiska. Porodila sam se 17.07. Želim vam svima puno sreće, lak porođaj i da uživate u poslednjim trudničkim danima!

Cestitamoooo :wub: :wub: :wub:

Konacno se spisak pokrenuo :)

blondy voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zenske kako izdrzavate po vrucini? Ja se stalno salim sa mm da sledece zime za svaki slucaj spavamo u odvojenim sobama :)

Za one koje imaju problema sa nogama...ja se sa tim druzim od 6og meseca,u poslednje vreme skoro i da ne spavam jer nocu me uhvati taj neki nemir,pogotovo u desnoj nozi,pa onda i neki bol u predelu kuka...Preko dana toga nema pa se onda naspavam.

Nego recite mi,koliko vam je stomak porasao u ovim poslednjim nedeljama (od 35 pa na dalje)? Danas sam srela jednu poznanicu koja je 2 nedelje manje trudna i ima bas bas veci stomak pa me bas zamislila :unsure: Meni je bebac u 31. nedelji imao 1900g. Veceras idem na kontrolu pa cu bas videti koliko je napredovao...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

[*]Ivana1985 19.07.2013

[*]VelNes 24.07.2013.

[*]Maja:) 24.07.2013.

[*]Djadja 02.08.2013

[*]goricakis 03.08.2013.

[*]ljubi 05.08.2013.

[*]svejedno 14.08.2013.

[*]Mihaela-Ela 16.08.2013.

[*]Cvrlee 22.08.2013.

[*]milena026 23.08.2013.

[*]Marijachi 24.08.2013.

[*]Ivanica85 24.08.2013.

[*]Nena82 25.08.2013.

[*]Mali crv 06.09.2013.

[*]Sanjabre 10.09.2013.

[*]Malagarava 13.09.2013.

[*]Tangerine 15.09.2013.

[*]Zvezda 15.09.2013.

[*]Magarence 03.10.2013.

[*]SuperStar 09.10.2013.

[*]Anisoptera 14.10.2013.

[*]Fox 16.10.2013.

[*]Neca79 20.10.2013.

[*]MasaPetar 20.10.2013.

[*]zvezdarak 21.10.2013.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Čestitam, Blondy!

blondy voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

[*]Ivana1985 19.07.2013

[*]VelNes 24.07.2013.

[*]Maja:) 24.07.2013.

[*]Djadja 02.08.2013

[*]goricakis 03.08.2013.

[*]ljubi 05.08.2013.

[*]svejedno 14.08.2013.

[*]Mihaela-Ela 16.08.2013.

[*]Cvrlee 22.08.2013.

[*]milena026 23.08.2013.

[*]Marijachi 24.08.2013.

[*]Ivanica85 24.08.2013.

[*]Nena82 25.08.2013.

[*]Mali crv 06.09.2013.

[*]Sanjabre 10.09.2013.

[*]Malagarava 13.09.2013.

[*]Tangerine 15.09.2013.

[*]Zvezda 15.09.2013.

[*]Magarence 03.10.2013.

[*]SuperStar 09.10.2013.

[*]Anisoptera 14.10.2013.

[*]Fox 16.10.2013.

[*]Neca79 20.10.2013.

[*]MasaPetar 20.10.2013.

[*]zvezdarak 21.10.2013.

do kad li cu ja biti na vrhu ovog popisa haha, moci cu i penziju dobiti na osnovu staza na popisu :)

MaliCrv, zvezda i ljubi volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jooj, Ivana mogu misliti kako ti je a sta dr. kaze?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma pokrenuo se najzad.

Cestitke blondy.

blondy voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jooj, Ivana mogu misliti kako ti je a sta dr. kaze?

Stvarno sad imam osjecaj da ce krenuti 9mj ali unazad, a dr nista ne kaze dok je bebi dobro, a i meni cekamo, sutra opet moram na pregled, nadam se da ce se nesto promjeniti ili da cu biti ovog puta dva prsta otvorena. Meni samo malo cudno da mi jos nijednom nisu pregledali plodnu vodu, jel to normalno ? :o

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Stvarno sad imam osjecaj da ce krenuti 9mj ali unazad, a dr nista ne kaze dok je bebi dobro, a i meni cekamo, sutra opet moram na pregled, nadam se da ce se nesto promjeniti ili da cu biti ovog puta dva prsta otvorena. Meni samo malo cudno da mi jos nijednom nisu pregledali plodnu vodu, jel to normalno ? :o

Pa meni za plodovu vodu kaze samo da je ima dovoljno i nista drugo a to uvek kad sam na UZ. Na poslednjem izvestaju mi je napisao da je vodenjak ceo i da ima dovoljne kolicine plodove vode.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa meni za plodovu vodu kaze samo da je ima dovoljno i nista drugo a to uvek kad sam na UZ. Na poslednjem izvestaju mi je napisao da je vodenjak ceo i da ima dovoljne kolicine plodove vode.

meni isto kaze da ima dovoljno plodne vode, da je sve ok, malac ima 4kg, ja ne znam sta ceka, da namiri 6 :) al ne znam posto sam presla termin za tjedan dana vec zar onda nebi trebali gledati vodu jel zamucena i sta ja znam, ili mozda nisu jer sam samo jedan prst otvorena. ne cini se dr zabrinut pa onda nekako i meni sve cool dok sam tamo, al opet kad dodjem kuci mozgam pa sta cekam vise sto se nesto ne dogaja, kad ce...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni doktor reko da se smanjuje plodova voda i regenerise,i da sada vise ne moze da bude u porastu,sutra opet na pregled i ctg,i sve tako u krug,sto kazes ivana kao da ceka da dogura do 6 kg.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam najveci baksuz izgleda :D Imam temperaturu,boli me grlo i curi mi nos na +50 Ovo je bas bzvz,lezim,a ne znam odakle mi je muka,sva sam malaksala,skuvana...

Cestitam Blondy,pisi nam ;)

blondy voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

blondy sve najbolje, cestitam... :wub:

blondy voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Blondy cestitke i sve najbolje, uzivajte skupa i javi nam ubrzo kakvo ti je bilo iskustvo :)

blondy voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

a voljena, jel se javljala?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni doktor reko da se smanjuje plodova voda i regenerise,i da sada vise ne moze da bude u porastu,sutra opet na pregled i ctg,i sve tako u krug,sto kazes ivana kao da ceka da dogura do 6 kg.

Meni se cini da mi indukcija ne gine kako je pocelo.. Sad mi jos i trta jer je beba dosta kg nabila, a ja i nisam nesto krupnije gradje, mislim inace kad nisam trudna , sad sam ko medjed ;) visok sam 168cm, ocu ja to uopce izgurati kako treba :o

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

a voljena, jel se javljala?

voljene nema par dana, mora da uziva s bebacem pa je nas zapostavila malo :) al nema veze oprosteno je kad je bebica u pitanju :)

neca79 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam najveci baksuz izgleda :D Imam temperaturu,boli me grlo i curi mi nos na +50 Ovo je bas bzvz,lezim,a ne znam odakle mi je muka,sva sam malaksala,skuvana...

Cestitam Blondy,pisi nam ;)

Sad baš vlada virus, samo da ne dobiješ i dijareju. Da sam na tvom mestu ja bih nazvala dr, možda ti da nešto od terapije da ti što pre prođe. Mene je tako uhvatilo u prošlo jtrudnoći pa mi je dr dala neku terapiju i brže sam ozdravila

SuperStar voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Izguracemo svi :)

Meni se cini da ja svoju bebicu osecam nize, pogotovo ujutro imam osecaj kad hodam kao da ce ispasti.u ponedeljak idem kod dr pa cemo videti na cemu smo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ivana ma meni to doca napomenu proslog puta :wacko: ,u smislu da pozurimo sve to da se ne mucimo,bogami ja kako sam cula indukcija boli ko sam djavo tako da je ja ne zelim i nadam se da cu je izbeci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ivana ma meni to doca napomenu proslog puta :wacko: ,u smislu da pozurimo sve to da se ne mucimo,bogami ja kako sam cula indukcija boli ko sam djavo tako da je ja ne zelim i nadam se da cu je izbeci.

Meni moj nije nista napominjao, sve dok je beba ok on je ne misli vaditi silom :) al posto ja nikako da pokrenem nesto, ni bolova ni iceg bojim se da ce na kraju morati ici tako, ja uopce nemam nikakav osjecaj da trebam roditi.Ne znam koje opcije jos imam ako ne pocmem prirodno radjati nego indukciju, al ako do tog dodje, ne znam sta i kako ide, al ja odmah hocu epidural , a ne da me muce ko zna koliko .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.