Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Ja sam bas imala ruzne snove otkad sam trudna,tipa da su mi ukrali dete,da sam se porodila ranije,itd. ali eto,hvala Bogu,sve je ok :)

SuperStar kakvi bre propali slucajevi,sta pricas? Super ste nam vas 2 :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja jesam sigurno...Uhvatila me neka zesca kriza...Daj neku Masinu slicicu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao zenske...samo da vas pozdravim i da vidim kako gurate. Mene ubi vrucina i nocno ustajanje na svakih pola stata, sat... Vidim svasta polemisete....sto se tog sekreta tice i ja ga imam belo i sluzavo pa presvlacim gacice svakih par sati. Sutra idem na kontrolu pa cu bas pitati dr sta ima da mi kaze na tu temu. Sto se grudi tice...meni su za celu trudnocu porasle 1 broj i tako stoje,niti su tvrde niti svrbe....sve se nesto plasim da necu imati mleka :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni se cak cini da su mi se grudi u trudnoci smanjile. Kad se pogledam u ogledalo vidim samo stomak a grudi nigde a mm kaze da mi se to samo cini, zato sto mi je sad ogroman stomak.

Sad sam bila u prodavnici i kaze meni komsinica, neces ti jos skoro :angry: , jos ti se nije ni stomak spustio :( a meni se cini da je malo nize a i dr mi je rekao da je glavica vec skroz dole...joooj. Ali mi cekamo ionako ponedeljak, zbog rezultata :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

[*]Ivana1985 19.07.2013

[*]VelNes 24.07.2013.

[*]Maja:) 24.07.2013.

[*]blondy 27.07.2013.

[*]Djadja 02.08.2013

[*]goricakis 03.08.2013.

[*]ljubi 05.08.2013.

[*]svejedno 14.08.2013.

[*]Mihaela-Ela 16.08.2013.

[*]Cvrlee 22.08.2013.

[*]milena026 23.08.2013.

[*]Marijachi 24.08.2013.

[*]Ivanica85 24.08.2013.

[*]Nena82 25.08.2013.

[*]Mali crv 06.09.2013.

[*]Sanjabre 10.09.2013.

[*]Malagarava 13.09.2013.

[*]Tangerine 15.09.2013.

[*]Zvezda 15.09.2013.

[*]Magarence 03.10.2013.

[*]SuperStar 09.10.2013.

[*]Anisoptera 14.10.2013.

[*]Fox 16.10.2013.

[*]Neca79 20.10.2013.

[*]MasaPetar 20.10.2013.

[*]zvezdarak 21.10.2013.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

BgB draga, kako je bebica ? :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

VelNes tebi je na spisku danasnji datum termin :o . Ja stalno gledam tiker, tamo imas jos 5 dana fore :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao zenske...samo da vas pozdravim i da vidim kako gurate. Mene ubi vrucina i nocno ustajanje na svakih pola stata, sat... Vidim svasta polemisete....sto se tog sekreta tice i ja ga imam belo i sluzavo pa presvlacim gacice svakih par sati. Sutra idem na kontrolu pa cu bas pitati dr sta ima da mi kaze na tu temu. Sto se grudi tice...meni su za celu trudnocu porasle 1 broj i tako stoje,niti su tvrde niti svrbe....sve se nesto plasim da necu imati mleka :(

Uhh ja vec kupujem drugu turu vecih brojeva grudnjaka, a ne cine mi se velike, zapravo nikad mi manje nisu izgledale, inace sam ih imala nosila sam 80D, al sad ne moram vam ni pricat na sta sam dosla, al eto ne izgledaju velike zbog stomaka, sad zamislite kolika sam , i zbog tog zelim da sto prije rodim, da opet mogu ugledat svoje natecene nogice , nisam odavno :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A sto se tice iscjedka ja ga imam cijelu trudnocu, i pojaca se ako se vise krecem, tako da sam non stop na dnevnim uloscima, al nije nikakva upala ni bakterija ni gljivice, sve super bez iceg proslo, hvala Bogu, pa sad od cega to dolazi i zasto nisam ni pitala, a ginekolog mi nikad nije ni obracao pozornost na to uopce, valjda je onda normalno sve dok nema nikakvih gljivica i upalica

VelNes voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

BgB draga, kako je bebica ? :wub: :wub: :wub:

Imamo zuticu, ali smo dobro.

Inace, meni se grudi nisu povecale tokom trudnoce, nosila sam isti grudnjak i imam mleka koliko hocete, tako da ne brinete oko toga. Ali sada kada dojim, jaooo mislim kao da su duplo vece i nabrekle... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja imam taj utrogestanski iscedak (ala sam ga krstila), medjutim sinoc sam imala bas dosta mokar i ulozak i gacice. Nemam pojma od cega. Bilo je bezbojno, kao voda (pomislila sam na vodenjak), ali je onda posle dva sata stalo. Videcu sutra kod dr.

Krsta, prepone i donji deo stomaka me ubijaju od bolova. Kao da me neko kida. Mozda beba pravi sebi mesta :-)

I neka me tuga obuzela, ceo dan se suzdrzavam da ne zaplacem-ali ne znam ni zbog cega bih plakala :-(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja sam kenjkava danas...I ne suzdrzavam se nego preplaka ceo dan :'(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja placem svako vece, kad muz dodje kuci s posla, jer sam tad vec i ja umorna a on posle pocne da mi masira ledja, pa stopala a ja se sva raspekmezim i pocnem da placem. valjda kako pocnem da se opustam, tako mi suze krenu :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A gde nam je Djadja danas? cini mi se da nije od jutros bila tu, ili mi je promaklo :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

izgleda da nam je danas svima užas-dan. ja sam danas kenjava ceo dan, sve me mrzi, i nije mi ni do čega. :wacko:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Otvorila sam mail i uhvati me depresija-pretplatila sam se da mi svaki tjedan dolazi ono obavjestenje kako beba napreduje i to, i sad udjem i vidim pise: Andrej ima tjedan dana... Kako je grozno kad prekoracis termin, samo iscekivanje i iscekivanje, a jos gore kad nemas nijedan simptom da bi mogla brzo roditi, stvarno imam osjecaj da necu nikad

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ljubi tu sam jos uvek :huh: nikako da izadjemo van ooooo ne znam sta beba ceka,ah te grudi svrbe ko sam djavo i jesu porasle,a i sekret se promenio kao sto ste ga i opisale.Stao nam spisak ne daju se bebe tamo im je super i meni bi da se ceo dan kupam :D .

Jao ivana isto i ja kad se probudim cekam da pocne da me boli nesto da krene da se nesto dogadja,od pre dva dana su ledja pocela bas da me bole,kontrakcije danas opet do 80 pa opadnu,ja ne znam kako da ga poteram napolje jer sve sam pokusala al se mali ne da.

VelNes i Ivana1985 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A koliko treba da budu kontrakcije na ctg-u, da moze da se kaze da se "nesto" desava. Meni su danas isto bile 80.

Sada sam se konacno isplakala mami u telefon pa mi je lakse.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Neno najvise su do 100 koliko se ja razumem u to,verovtno da treba da budu oko 80-90 ali da se cesto javljaju i to je onda to,mene ledja ubise ne znam sta je u pitanju.

Nena82 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Neno najvise su do 100 koliko se ja razumem u to,verovtno da treba da budu oko 80-90 ali da se cesto javljaju i to je onda to,mene ledja ubise ne znam sta je u pitanju.

Ja mislim da to s kontrakcijama na ctg nema neke velike veze, meni su prosli petak bile do 90, a sad u utorak ih nisam uopce imala, a nije me boljelo samo mi se stomak stvrdne, tako da ja mislim da ono kad osjetimo to su prave kontrakcije, a ovo sto ctg ocitava nikako mi nije jasno

Nena82 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

VelNes tebi je na spisku danasnji datum termin :o . Ja stalno gledam tiker, tamo imas jos 5 dana fore :)

Ipak mi je termin 28 jul zeznula me moja dr pa su mi rekli skoro kad mi je pravi termin . Smorila sam se cekajuci , svaki dan jedno veliko NISTA , svi se oko mene porodise samo ja jok <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma mene sve boli, i ledja i stomak i noge. Nocas kad sam ustajala u wc, jedva sam se digla iz kreveta sto me je stezao stomak a pre jedno sat vremena opet, ale ne boli nego me samo steze a opet nista.

VelNes voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Forumske drugarice, večeras su mi se javili kao menstrualni bolovi, nisko u stomaku i preko ledja, da li neka moze da mi kaze sta to znaci?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mene danas baš nisko seče stomak i to me baš jako zaboli, ali jako kratko traje, Nije mi jasno šta je to pogotovo što samo ležim, ne naprežem se uopšte i najčešće bol osetim kad ustanem da idem u wc mada me je par puta zabolelo i dok ležim. Sad me je jako strah pogotovo što sam se prošli put porodila u 33n. Šta mislite da li je za brigu ili je to u mojoj glavi? :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.