Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Jos sam tu! Pratim kontrakcije i cekam...samo se pitam da li cemo krenuti na vreme ili ce biti reli voznja do bolnice :lol:

Oba puta mi je pukao vodenjak, lepo se spremila, otisla i tamo sacekala ....

Od jutros sam oprala prekrivace, promenila posteljinu....najela se bureka, a bebac je miran ni malo se ne pomera :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jos sam tu! Pratim kontrakcije i cekam...samo se pitam da li cemo krenuti na vreme ili ce biti reli voznja do bolnice :lol:

Oba puta mi je pukao vodenjak, lepo se spremila, otisla i tamo sacekala ....

Od jutros sam oprala prekrivace, promenila posteljinu....najela se bureka, a bebac je miran ni malo se ne pomera :blink:

odradi to danas , i nek sve lagano i brzo prodje i bude u najboljem redu :) jer, vrijeme je zene da radjate, ja sam 5. na popisu,a i toliko mi je dana do termina, nestrpljiva sam ;)ne zelim prosisati 40-ti tjedan, startajte zato :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa ko to voli Michael Jacksona??? :D I ja ga obozavam,mislim ja uglavnom slusam rock,metal,gothic muziku,ali postujem sve prave umetnike,a medju njima je i Michael. Obozavam ga :D

Jeeeeeeeeej pa ti si nas covek :wub: :wub:

Znas ono iz filma "Mi nismo andjeli" kada Marina i Buba prelistavaju spomenar sa poznatim facama, kada Marina kaze "eee evo ga onaj sto se ozenio pre 2 godine , ima sina a juce je dobio cerku " na sta Buba odgovara tuznim glasom " Znaaam mnogi me od njih nisu sacekali" ?? E ista ti je prica samnom <_< :unsure::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa ko to voli Michael Jacksona??? :D I ja ga obozavam,mislim ja uglavnom slusam rock,metal,gothic muziku,ali postujem sve prave umetnike,a medju njima je i Michael. Obozavam ga :D

Ja i VelNes od prvog trimestra osnivamo fan klub!

VelNes, da te podsetim da u pomenutom filmu Sonja Savić ima na zidu poster Majkla Džeksona iz Bad ere. :) Otprilike sam u toj eri ja postala svesna svoje seksualnosti, he-he... dok su drugarice znale samo za lastiš i barbike, mene je samo zanimao Majkl. Aaow!

VelNes voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Je l' se vama ispupčio pupak?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Je l' se vama ispupčio pupak?

meni se vise nekako kao poravnao, a ispupci mi se kad se beba mice oko pupka, i to bas nekako ne volim, inace sam alergicna da mi netko pupak dira, a jos sad iznutra brrrrr ;) jedva cekam da se sve vrati na staro ;)

VelNes voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja i VelNes od prvog trimestra osnivamo fan klub!

VelNes, da te podsetim da u pomenutom filmu Sonja Savić ima na zidu poster Majkla Džeksona iz Bad ere. :) Otprilike sam u toj eri ja postala svesna svoje seksualnosti, he-he... dok su drugarice znale samo za lastiš i barbike, mene je samo zanimao Majkl. Aaow!

Ja imam sve njegove albume,mm mi kupio :D Kad ga vidim na tv-u tad mora da bude tisina u kuci i da me niko ne dira,kao hipnotisana sam...mm ne moze da veruje :lol: hehehhe

inace meni je pupak odavno iskocio :lol:

VelNes voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

odradi to danas , i nek sve lagano i brzo prodje i bude u najboljem redu :) jer, vrijeme je zene da radjate, ja sam 5. na popisu,a i toliko mi je dana do termina, nestrpljiva sam ;)ne zelim prosisati 40-ti tjedan, startajte zato :)

Hahaha htela sam ja to da odradim jos juce, prekljuce ali njega bas briga :D

Inace sad sam imala neke 4 kontrakcije u razmacima od 12 do 16 min. cekamo da se jos zgusnu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hahaha htela sam ja to da odradim jos juce, prekljuce ali njega bas briga :D

Inace sad sam imala neke 4 kontrakcije u razmacima od 12 do 16 min. cekamo da se jos zgusnu ;)

vjerujem da si i ti nestrpljiva . uglavnom ti nam do sutra silazis sa popisa ;) kod tebe se pocelo nesto dogadjati ;) ja sam cijela u iscekivanju, toliko sam napregnuta da nesto osjetim, a cak ni umislit nista ne mogu hahah, koji sam ja slucaj . ja cu vjecno biti u 9mj ;)

Voljena žena voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja imam sve njegove albume,mm mi kupio :D Kad ga vidim na tv-u tad mora da bude tisina u kuci i da me niko ne dira,kao hipnotisana sam...

Ja sam ih sama kupovala, od detinjstva naovamo, dok nije bilo besplatnog skidanja s interneta, i snimala spotove na videu... Sad sve imam na kompjuteru i u DVD formatu. Imam jedan kofer pun njegovih slika, postera, tekstova iz novina, majica, bedževa, parfema... svega što je devedesetih moglo da se nabavi. Omiljena era mi je History, pesme volim sve, ali trenutno najviše volim da slušam Fall Again. Voli ga i moj muž.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Je l' se vama ispupčio pupak?

meni je poceo lagano da viri

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mian, srećno!

Buvie, potpuno te razumem.

Ja ću u sledećoj trudnoći da ištampam par majica sa terminom porođaja, i da samo to nosim u 9. mesecu, da predupredim pitanja i znanih i neznanih. Ne mogu ulicom da prođem kao čovek.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

BgB mozda ljuti sos pokrene sve! Opisala si kontrakcije koje su me probudile B)

Sad se smirilo, ali bila je zurka nocas u stomaku. Eto vam resenja, pojedite nesto ljuto i ima da izleti napolje kao od sale! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Je l' se vama ispupčio pupak?

Meni kao malo nesto poceo da se nazire, vidi se kad obucem nesto usko (cuj, nesto usko.. sve mi je usko! :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mene su sinoc bolela krsta i bol se sirio ka donjem stomaku nisko i ceo dan mi se cinilo da se beba spustila nize.

a bh kontrakcije imam redovno, ne znam vise do kad su pripremne :lol:, jer ih ja imam skoro svaki dan barem nekoliko.

danas udjoh u deveti i ne bih jos da se poradjam.

sad kad bi mi krenuo porodjaj mislim da bih ga prespavala, spava mi se kao zmaju. :zeeev: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Opet ste se raspricale...

Sto se tice price o higijeni, meni su neki rekli da nema tusiranja bar 7 dana :blink: , iako se i ona prodila u leto. Kaze ona se tusirala svako vece a dobila odlive, pa joj dr rekao <_< ja kapiram da ne smeju kupke i duuugo kupanje, ali ne verujem da je sad neka razlika izmedju kratkog tusiranja i kratkog pranja.

Al pranje kose mi je HIT!!! :D

Pritom sve cemo imati letnje bebe, zato i ne treba niko da nam dolazi 40 dana, jer bi smrdele od glave do pete.

Pupak-u ravni sa stomakom.

Ja jos malo pa odoh na neku svadbu, sedenje duze od 3-4 sata me ubija a ovo ce biti od 3 pa do ponoci. Al tesi me sto je i mlada skoro 7. mesec pa ako ona izgura mogu i ja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sto se tice price o higijeni, meni su neki rekli da nema tusiranja bar 7 dana

E sacuvaj me boze sta sve necu da cujem. Jos ce da mi kazu da treba da drmam po rakijicu da se dezinfikujem iznutra.

Pracu kosu, kupacu se, izvodicu dete pre 40 dana, kupicu sve sto mi treba da me pred porodjaj ceka gotovo.

U price za malu decu, bajanja, vracanja i takve stvari ne verujem, tako daaa :rolleyes:

Zene, jel ima neko probadanja ispod rebara. Mene uzasno boli ispod desnog rebra..toliko da postaje nemoguce da se funkcionise. Kad pritisnem tu nesto krcne...pa se plasim na ne slomim nesto detetu, ako to moze uopste :blink:

anisoptera i neca79 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drustvance da se prijavimo.. :-) Skidajte nas sa spiska.. Mala mrva Milica rodila se 10.07. morale smo carskim, danas smo stigle svojoj kucici.. Pa samo da vas pozdravimo.. :-)

neca79, malagarava, BgB i 16 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Munche drago mi je zbog vas dve,sad uzivajte :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Munche, čestitam još jednom! Da ste obe žive i zdrave.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitam Munche! Uzivajte sa Milicom!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bas ste se brzo oporavile ^_^ Cestitam!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Čestitamo Munche! Ljubi bebicu i sve najbolje... :wub:

Brzo su vas pustili, uživajte sad kod kuće....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drustvance da se prijavimo.. :-) Skidajte nas sa spiska.. Mala mrva Milica rodila se 10.07. morale smo carskim, danas smo stigle svojoj kucici.. Pa samo da vas pozdravimo.. :-)

Cestitke draga!!! Uzivajte :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E sacuvaj me boze sta sve necu da cujem. Jos ce da mi kazu da treba da drmam po rakijicu da se dezinfikujem iznutra.

Pracu kosu, kupacu se, izvodicu dete pre 40 dana, kupicu sve sto mi treba da me pred porodjaj ceka gotovo.

U price za malu decu, bajanja, vracanja i takve stvari ne verujem, tako daaa :rolleyes:

Zene, jel ima neko probadanja ispod rebara. Mene uzasno boli ispod desnog rebra..toliko da postaje nemoguce da se funkcionise. Kad pritisnem tu nesto krcne...pa se plasim na ne slomim nesto detetu, ako to moze uopste :blink:

Jesi nekad proveravala žučnu kesu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.