Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

e a sad lepo, posto sam vise ovde nego tamo :lol: da se ne bih vise osecala kao uljez bilo bi mi jaaaako drago da me stavite kao gosta na listu. plavi smo, a termin nemam pojma :

14.10. po vestici

20.10. po jucerasnjem uz

27.10. po svim uz do sada...

pa stavite mi neki datum od ta tri :wub:

samo kazi koji datum zelis :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

samo kazi koji datum zelis :)

hm... <_< ajde neka bude ovaj od juce, 20.10. zlatna sredina...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Brunda cestitke i od mene...eto lepo sam vam prognozirala da se brzo i lako porodite :lol:

ljubac za bebicu i tebe i uzivajte.... :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

  1. Dijanadija 03.07.2013.
  2. Djudja 04.07.2013.
  3. MamaMjau 06.07.2013
  4. Munche 08.07.2013
  5. MimaS 11.07.2013.
  6. Buvie 11.07.2013.
  7. Mian 16.07.2013
  8. Voljena žena 17.07.2013.
  9. Ivana1985 19.07.2013
  10. VelNes 24.07.2013.
  11. BgB 24.07.2013.
  12. Maja:) 24.07.2013.
  13. blondy 27.07.2013.
  14. Djadja 02.08.2013
  15. goricakis 03.08.2013.
  16. svejedno 14.08.2013.
  17. Mihaela-Ela 16.08.2013.
  18. milena026 23.08.2013.
  19. Marijachi 24.08.2013
  20. Nena82 25.08.2013.
  21. Mali crv 06.09.2013.
  22. Sanjabre 10.09.2013.
  23. Tangerine 15.09.2013.
  24. Neca79 20.10.2013.

neca79 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Djadja i Djudja uvek me zbunite i stalno pobrkam koja je koja :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala draga...bas sam lepa na toj listi makar i poslednja....eto i da Tangerine ima osecaj da se odmakla od dna B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Djadja i Djudja uvek me zbunite i stalno pobrkam koja je koja :blink:

hahaha i sama se zbunim ponekad :lol:

neca79, Djadja i VelNes volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad će ove žene gore da naprave mesta :) Ja sam odjutros ispucala sve lajkove za pola sata, sad ne mogu nikom ništa da lajkujem :(

evo i ja ispucala svoje bas za tvoj post nemam pa ti saljem ovako like B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e a prvo sto mi je palo na pamet je da sam 24.ta na listi i da cu se poroditi 24.10. a tad je i mojoj prvoj seki rodjendan :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Brunda cestitke i sve najbolje :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A baš si sad i u 24. nedelji :)

Like :P mada ova juce kaze pune 24...hihihi...sto je lepo kad si trudan :rolleyes:

VelNes voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo da se sad nakratko nadovezem na sveki temu.. Juce ujutro je rekla mm-u da ne moze da spava od nervoze i brige za mene, jao ko je ne zna.. ccc kako se samo prodaje.. Kao sva se najezi kad joj tel zazvoni.. a meni muka od nje.. inace ona je u penziji tako da nisam srece da joj neko ne da godisnji il tako nesto.. I svim sliama cu se truditi da joj stavim do znanja da je njena kuca 5km od moje i da se tamo pametuje, a ne meni u mojoj.. ali samo da znate kakav je takticar.. ma.. zacudo ne iznervirah se kao inace.. :lol: Sve mi to mozemo same! To su nase bebice!! ;):wub:

BgB, MaliCrv i Ivana1985 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo da se sad nakratko nadovezem na sveki temu.. Juce ujutro je rekla mm-u da ne moze da spava od nervoze i brige za mene, jao ko je ne zna.. ccc kako se samo prodaje.. Kao sva se najezi kad joj tel zazvoni.. a meni muka od nje.. inace ona je u penziji tako da nisam srece da joj neko ne da godisnji il tako nesto.. I svim sliama cu se truditi da joj stavim do znanja da je njena kuca 5km od moje i da se tamo pametuje, a ne meni u mojoj.. ali samo da znate kakav je takticar.. ma.. zacudo ne iznervirah se kao inace.. :lol: Sve mi to mozemo same! To su nase bebice!! ;):wub:

Potpisujem,samo sto je moja na 5m od moje kuce -_- I moja je rekla da ce sve da mi kupi dok sam u porodilistu :D ahahhahaha sigurno cu njoj da dam da kupuje za moju bebu...Jos malo pa pocinjem sa tim nejlepsim delom,a i bice divno videti njen izraz lica ^_^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja isto lajkova ni u prici. Jutros ni oci otvorila nisam,vec sam sve izlajkovala. Ko pacenik. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Potpisujem,samo sto je moja na 5m od moje kuce -_- I moja je rekla da ce sve da mi kupi dok sam u porodilistu :D ahahhahaha sigurno cu njoj da dam da kupuje za moju bebu...Jos malo pa pocinjem sa tim nejlepsim delom,a i bice divno videti njen izraz lica ^_^

Hahahahah, luda si... I moja je meni rekla kako će sve da mi kupi kada ja odem u bolnicu, ma važi, sinoc je moj muž obavestio kako smo vec sve kupili, i da može da kupi komodicu za bebu koju mi odaberemo, sirota, nije joj bilo svejedno :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kako provodite poslednje trudničke dane, da li ste spremile sve za dolazak bebica?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bas nesto na brzinu nestade ovih lajkova.. :huh: Ima to za dokupiti?? :lol: Ih SuperStar mislim da mi samo jos to u zivotu fali, da ona bira nesto.. Taman posla.. Ako hoce moze da ti da pare, kazi ti znas sta ti se svidja, da ne kupuje bezveze pa da stoji na dnu ormara.. Moja je skontala da ono sto ona kupi ja i ne znam gdje mi je, pa kad tako nesto hoce onda da pare, na kasicicu, jer je poprilicna stipsa.. Moji su dosad na bebicu potrosili 250eura, a ona 50eura, al' i dalje prica kako ce ona sveeeee da kupi unucetu.. Da ne budem pogresno shvacena, nije mi to mjerilo, ali me nervira ta njena prica po gradu <_<

Djadja voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hey caos i od nas,

meni je moja sveki dosta pomogla posle prvog porodjaja. Ne znam, nemam na sta da se pozalim totalno korektni odnosi, iako zivimo u dvojnoj kuci, ja joj kazem sta mi treba i ona to odradi. Ako ima predlog, iznese ga pa ti sad hoces neces. Ja sam joj bas pre jedno ned dana rekla da planira generalno da mi sredi gore, tako da i to mi znaci mnogo, a sad je uzela i godisnji jer smo se tako dogovorile.

Jedino sto je slicno sa vasim svekrvama jeste sto ima ta neka verovanja, ali ja sam joj stavila do znanja da ne verujem u Boga, da perem ves nedeljom i na svece, da radim i usisavam isto tad, i to su moji stavovi koje ja ne menjam kao sto ni ona ne menja svoje. Cak bebi nismo stavljali ni crveni konac.

MaliCrv voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja se jutros probudih sa dijarejom... Nadam se da to nije neki znak???

Inace, mene svekrva ne smara, tj mislim da ona vise drugim ljudima prica nego sto meni. Npr mojoj drugarici je rekla da je epidural opasan i da ja razmislim da li cu da ga primim. Ali meni nije nista rekla.. sve dok je tako, dobro je. Ja se inace ne nerviram, ako mi nesto zasmeta ili mi kaze, imam jezik odgovoricu ili nek se mm bakce sa tim. Valjda i ona to zna, pa mi nikad nista nije pametovala niti se mesala.

Vise me smara, verovali ili ne, prica moje drugarice koja se porodila pre 8 godina i koja mi je 20 puta do sada rekla kako ona u ovim godinama ne bi nikada mogla da ima dete. Kako moram sada da uzivam i da necu spavati posle ko zna koliko... Da tek sada pocinje tezak period itd, da je dete skupo i da ce biti tesko finansijski... Prosto ne mogu da verujem da mlada osoba ima potrebu da na taj nacin "truje" takvim komentarima nekoga ko je prvi put trudan. Naravno, rekla sam sve sto mi smeta. Ne mislim da je iz zle namere, ali ljudi bi stvarno morali da pripaze sta sve govore trudnicama. Em sto smo osetljive, em otkud potreba za takvim komentarima.

Zato sam odlucila da sada dok sam trudna izbacim sve negativne osobe iz svog zivota. Malo radikalna odluka, ali zaista mi sad ne trebaju ljudi da mi sole pamet.

mian, MaliCrv, Djadja i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da pitam vas ovde posto sam bliza vasim "problemima" nego drugom trimestru.Bas mi je neprijatan osecaaj dole kad hodam,svaki me gospodjin misis boli :) Koliko je to normalno?Ne boli me stomak,nego eto ti misici...

Ivanica85 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja se jutros probudih sa dijarejom... Nadam se da to nije neki znak???

Inace, mene svekrva ne smara, tj mislim da ona vise drugim ljudima prica nego sto meni. Npr mojoj drugarici je rekla da je epidural opasan i da ja razmislim da li cu da ga primim. Ali meni nije nista rekla.. sve dok je tako, dobro je. Ja se inace ne nerviram, ako mi nesto zasmeta ili mi kaze, imam jezik odgovoricu ili nek se mm bakce sa tim. Valjda i ona to zna, pa mi nikad nista nije pametovala niti se mesala.

Vise me smara, verovali ili ne, prica moje drugarice koja se porodila pre 8 godina i koja mi je 20 puta do sada rekla kako ona u ovim godinama ne bi nikada mogla da ima dete. Kako moram sada da uzivam i da necu spavati posle ko zna koliko... Da tek sada pocinje tezak period itd, da je dete skupo i da ce biti tesko finansijski... Prosto ne mogu da verujem da mlada osoba ima potrebu da na taj nacin "truje" takvim komentarima nekoga ko je prvi put trudan. Naravno, rekla sam sve sto mi smeta. Ne mislim da je iz zle namere, ali ljudi bi stvarno morali da pripaze sta sve govore trudnicama. Em sto smo osetljive, em otkud potreba za takvim komentarima.

Zato sam odlucila da sada dok sam trudna izbacim sve negativne osobe iz svog zivota. Malo radikalna odluka, ali zaista mi sad ne trebaju ljudi da mi sole pamet.

E pa svašta.... Stvarno ljudi daju sebi puno za pravo da govore. Kakve veze imaju tvoje godine i trudnoca, ako je to ono sto ti zelis i ako se ti dobro osecas u svemu tome, onda samo treba da te podrži.

I ja sam rekla da cu napraviti veliku čistku sto se tiče ljudi oko mene... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da pitam vas ovde posto sam bliza vasim "problemima" nego drugom trimestru.Bas mi je neprijatan osecaaj dole kad hodam,svaki me gospodjin misis boli :) Koliko je to normalno?Ne boli me stomak,nego eto ti misici...

Normalno je. Ja sam mislila da ce da mi ispadne :)

SuperStar voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da pitam vas ovde posto sam bliza vasim "problemima" nego drugom trimestru.Bas mi je neprijatan osecaaj dole kad hodam,svaki me gospodjin misis boli :) Koliko je to normalno?Ne boli me stomak,nego eto ti misici...

Možda si preforsirala " gospodjicu " ..... :P

SuperStar voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja ustajem sa dijarejom vec pet dana, ali potjera me tad i mirna sam cijeli dan. A bio me je strah da cu imati najvecih problema pred kraj trudnoce, a ono bas kontra. A "gospodja" je noermalno da boli, moje dve drugarice trudnice boli jos od sedmog mjeseca, i ona i prepone, a jedna je vec prenijela termin... Mene ne boli nista, samo s vremena na vrijeme me zigne dole, kao da me neko ubode ostrim dugackim nozem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eee, ja kucala i nesto mi blokiralo i ode ceo post :unsure: Ukratko sve vas razumem, mm je postavio sveki na svoje mesto jos odavno,

tako da sad ni nezna kad mi je termin :P a zivimo u zajednickoj kuci (oni dole mi gore) i samo poslovni kontakt B)

Inace jutros sam bila na ctg-u nema kontrakcija, u petak idem na uz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.