Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Meni je ostalo da kupim jos posteljinu i ogradicu za krevetac,kolica,prekrivac i zavrsila sam sa kupovinom,sobu smo vec okrecili,krevetac kupili i namestili,jos bebac :wub: da se useli :D ,jel cete ukrasavati zidove necim u sobi gde ce biti bebac?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo dobili kadicu uz komodicu,pa cemo posle uzeti ovu obicnu...

Djadja i nama isto sve fali...a sto se tice ukrasavanja,ja bi,al ne mozemo,podstanari smo... Al bice puno plisanih igracaka. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi isto jos treba da uzmemo kadicu i bokal, ogradicu i baldahin, i madrac. Ja sam davno kupila stikere sa suncokretima i sad mi se ne svidjaju.

Brunda, Soff, drzite se, uz vas smo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam se uspanicila u zadnje vreme pa sve zurim da kupim i sredim,spakovala sam torbu za bolnicu,oprala i ispeglala bebine stvari,ne znam sta mi je,tripujem se jer me stomak muci i sve se plasim da necu stici da zavrsim na vreme,a tesko mi je da se krecem pa sam juce od besa sto sam tako kljakava i osecam se nesposobnom ustala,drzala stomak i sve sredila i ako se porodim pre vremena sta cu,kuca mora da mi je cista,jos mi se i ves masina pokvarila pa je bilo veselo,imala sam i pomoc mm. :wub:

VelNes voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je ostalo da kupim jos posteljinu i ogradicu za krevetac,kolica,prekrivac i zavrsila sam sa kupovinom,sobu smo vec okrecili,krevetac kupili i namestili,jos bebac :wub: da se useli :D ,jel cete ukrasavati zidove necim u sobi gde ce biti bebac?

A da, ja zaboravih da moram i posteljinu da kupim. A farbam taj deo sobe gde cemo staviti krevetac u zuto, i mogla bih stvarno neke stikere da stavim da ukrasim.

Iako cekamo devojcicu, ja nesto ne volim roze, pa nista ne kupujem roze.. sve uzimam zuto, zeleno, neutralno... Ali ko zna, mozda i ja postanem roze mama :)

Munche voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

zdravo zene,da vam se javim. jos sam u bolnici,prfate me. protok je malo boljiali jos uvek ne najbolji. vremenom moze da se sredi,tako bar kazu. bebica je dobro,ima oko 1800,zivahna je i to mi je najbitnije. devojcica je najverovatnije jer su mi to rekla dva jako dobra lekara. dva puta dnevno mi rade ctg i dva puta nedeljno dopler. ja se samo nadam da ce se uskoro sve srediti i da cu biti sa sinom bar dve ili tri nedelje pre nego se porodim.

pozdrav svima!

paper_moon i MimaS volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni se na krevecu ne hvata baldahin pa ga necu kupovati,mada mm kaze da ce on to da sredi,a madrac smo kupili kad i krevetac,inace kupujem na zaleno_belo,ja ne znam sta da kupim od tih dzidza midza za ukrasavanje ^_^ naci cu valjda nesto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kod nas je zuto-rozo-zeleno :D samo su krevetac i kolica bijeli.

Moja princeza se razbacala, ne znam da li trenutno plese latino plesove ili irski step, ali ima je svukuda :D kao hobotnicu da nosim :D

MimaS i Munche volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E sad cu da postavim glupo pitanje ali sta je madrac? :D Ja nisam koristila taj baldahin,jeste lepo je sve to,ali sta znam... -_- skupo bre(ko o cemu ja o skupoci :lol: ) prozovite me najvecom stekarom :P

MaliCrv voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

To je inace dusek za krevet,nisi,ali zasto da dzaba bacas novac na nesto sto ti bas i nece koristiti,danas novac niko ne poklanja ako da te razumem,mihaela hvala puno kako lepih nalepnica ima.

Mihaela-Ela voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je spremno sve sto mi treba za pocetak.. :) Krevetac sa tamno ljubicastom ogradicom i posteljinom, jer ja obozavam tu boju.. :wub: A zid u sobi nam je zeleno bijeli pa se bas i boje fino uklapaju :DBgB ni kod mene nista nije roze (zapravo samo jedna dekica sto mi je mama kupila), sve sto ja kupujem je ljubicasto, zeleno, bijelo, narandzasto.. Ma sve boje samo ne roze.. Nekako mi se uopste ne svidja.. I mrzim to sto cim je djevojcica da sve mora biti roze.. <_< Imamo bodice, benkice, kapice, carapice i mnogo koristene odjece od jedne male musavice.. :) Kolica su nam crno siva i jako su fina.. :) Ma sve je spremno, samo da Milica dodje.. :wub:

Tangerine voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

To i nije bas prakticno po meni ako je decak onda je plavo,ako je devojcica onda roze,kupujes nesto sto ce ti koristiti ako zelis jos dece,nas krevetac je zeleno beli,bodici su mi svi beli s tim sto imaju miki mause i strumfove,benkice takodje imam bele i zelene.Da li zaista ne smem imati nadogradnju kada odem na porodjaj ili je i to jos jedna glupost?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

lepotice nase kako ide? nadam se da ce biti eto mozda dug, ali ne jako bolan porodjaj i jedva cekam da nam se javite..mislimo na vas ceo dan :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

zdravo zene,da vam se javim. jos sam u bolnici,prfate me. protok je malo boljiali jos uvek ne najbolji. vremenom moze da se sredi,tako bar kazu. bebica je dobro,ima oko 1800,zivahna je i to mi je najbitnije. devojcica je najverovatnije jer su mi to rekla dva jako dobra lekara. dva puta dnevno mi rade ctg i dva puta nedeljno dopler. ja se samo nadam da ce se uskoro sve srediti i da cu biti sa sinom bar dve ili tri nedelje pre nego se porodim.

pozdrav svima!

Milena, drži se.

Bitno da je bebica dobro i samo nek ona raste kod mame u stomaku, a sa sinčićem ćeš nadoknaditi vreme, iako sad deluje teško (i sigurno nije lako), ceo život je pred vama....

milena026 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

To i nije bas prakticno po meni ako je decak onda je plavo,ako je devojcica onda roze,kupujes nesto sto ce ti koristiti ako zelis jos dece,nas krevetac je zeleno beli,bodici su mi svi beli s tim sto imaju miki mause i strumfove,benkice takodje imam bele i zelene.Da li zaista ne smem imati nadogradnju kada odem na porodjaj ili je i to jos jedna glupost?

Pa nisam bas sigurna,mislim prvi put cujem za to,mada ima logike da ne izgrebes one doktore i babice tamo :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma cula sam zat o pa ajd da pitam,ne moj da odem sa sredjenim noktima a babice ma skidaj to,nisi dosla na modnu pistu,nego na porodjaj :lol: ,veruj i da nemam nokte ako bude gusto ima da ih derem ne samo da grebem :D :D :D :D :D smesna sam sama sebi,ne mislim otici s kandzama nego lepo sredjenim noktima jer ih stalno radim pa ili da ih skidam ili da odem na korekciju,kao ako mi se slosa u porodiliste prvi znak da nestro nije uredu pokazuje se na noktima,sad mi stvarno nije jasno .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja stalno radim nokte ali sam ih sad skinula bas iz razloga sto kazu da se na noktima sve vidi , mislim ako nesto krene naopako.

Munche voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Onda da ih i ja skidam,sta znam ja sam baksuz :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kod nas ne daju da imas nalakirane nokte bas zbog toga ako nesto krene po zlu prvo se na noktima vidi, valjda poplave. A i ja sam se pitala da li bi smjeo providni gel na nokte.? :unsure:

Ja se nasminkala, i izgledam kao strasilo, svo mi je lice deformisano od debljine :D mm me je slikao i vristimo od smjeha na sta licim :D kao nasminkana krofna :D

svejedno, Voljena žena i BgB volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa bar ti nije dosadno,i sta sad si slatka krofnica ;) ,ja ne oticem samo hodam kao da imam 100 godina,stomak mi tezi i desava mi se da izgubim ravnotezu pa pocnem da gegam kao pingvin :D imam osecaj kao da sam najnespretnije bice na planeti Zemlji,a sta ces cari trudnoce :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Žene, a šta ste kupovale bebi da obuče za izlazak iz porodilišta? Od garderobice sam uzela par letnjih bodića, zeke, čarapice-nazuvice i kapicu. Dajte neki predlog za tu piliku za dečaka, please :D

I ja sam sa komodom dobila neku malu kadicu, pa sam uzela i jednu običnu, veliku, našla sam u Merkatotu od Curver-a.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kod nas ne sme se ni nadogradnja,ni gel,ni lak...jer kao ako podje po zlu,vidi se po noktima. Tako da Djudja mislim da ni providni gel ne sme,jer ipak i on na neki nacin menja tvoje nokte.Ja umirem bez nadogradnje. :D

Nama je sve univerzalnih boja. Svakako ne znamo sta je,a i da znamo isto tako bi bilo. Ne volim te raspodele. Jedino sto sam rekla,ako je curica,mora imati roze starke,ko i mama sto smeka jedne sa zvezdicama. :lol: Volim starke. :wub:

svejedno voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mm i ja smo kupili zeleni pamucni komletic,sastoji se od benkice,bluzice,zeke,strample sa,carapice,kapice,rukavice i portikla,e sad necu sve to odneti u bolnicu,verovetno cu nositi straplu,benku,carapice i kapicu.Moguce je i da upim neki novi ako mi se jako dopadne :)

Nena82 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Soff i Brunda :wub: jos nista novo! Hajde devojke da nas sutra obradujete sa bebcima, svi smo nestrpljivi!

Jao i nas ceka krecenje....kupili smo krevete na sprat, pa je cerka presla u deciju sobu i ustupila krevetac

malom bati....deo gde je krevetac je sa leptiricima i princezama, tako da mora da se menja....zamislila sam da

bude "morski" jedan zid plav, adrugi u talasima i stikeri sa morskim zivotinjama :)

Odelce za izlazak kupuje moja mama, samo sto cu ovaj put ja izabrati. osto ve verovatno biti vrucina, planiram

neku letnju varijantu sa kratkim rukavima i nogavicama, moze neke carapice, ako je nama vrucina bice i njima :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.