Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Soff jos malo i eto tvoje bebe :wub: ,samo hrabro hm koliko je moguce :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ohoho, dakle danas nam stižu dve bebice!

Divno!.... :wub:

Soff, Brunda, srećno i samo hrabro.

Djadja voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma da, kinem, a ono Vule izleti! :lol:

neco, posto si ti mama sa iskustvom, mozes da preskocis drugi i odmah uletis u treci trimestar.

advanced trudnica :D

hehe, ako treba i da kines moze, neka bude sto bezbolnije i sto brze.

svejedno, moze advanced samo da ne preskocim mesece i porodim se ranije :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja na patologiji i imam bolove, dakle uskoro.

e,i ja na patologiji,nocas napukao vodenjak

bravo za obe, jupiiiii...i da se sto pre javnete da je sve proslo kako treba. ljubac od nas :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Soff i Brunda, čekamo lepe vesti! :wub:

Taj čep ne boli kad ispadne?

Marijači, ni ja nisam pristalica vlažnih maramica. Ne koristimo ih muž i ja ni za sebe, a kamoli za bebu. Uh, lažem -- koristim ih za skidanje šminke i one specijalne za kožnu obuću, ali za bebinu guzu mislim da će mi savršeno služiti voda i vatica ili pamučna maramica, a i nije neki problem plaknuti guzu iznad kade kad smo kod kuće.

Da vam se pohvalim da sam preduzela konkretne korake po pitanju svoje gojaznosti. Juče sam ručala samo salatu i parče fete. Možda sam mogla i bez fete da prođem, ali sam posle ručka išla na posao pa mi je malo bila frka da ne počne da zavija stomak pred ljudima. Večera -- šipak. Ceo dan sam bila na tri ćoška pa mi nije ni bilo do jela. Neću se izgladnjivati, ali slatkiša i testa više nema.

ma taj cep je sluz kao recimo ono ovulaciono belance samo prosarano crvenkastim zilicama...nista ne osetis samo ga vidis..meni ostalo na papiru kad sam se obrisala...

jedi tikvice ako volis imaju malo kalorija i dosta su zdrave...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Soff, Brunda, srecno vam, da bude sto lakse! :wub:

Voljena, ja ti nisam imala nikakve simptome, sve do cepa, sad opet cekam...

Da se javim i ja na jutarnji raport. Juce sam pobjegla iz kuce, bila na kafi s jednom kumom, pa kupila jos par stvarcica za bebanu, pa sjela u auto, odvezla se do druge kume na ljevusu s visnjama, pa poslije isla s mm u market po stvari za kucu i svratili da popijemo pice, ja uzmem hladno toceno pivo, i super mi je sjelo, opustilo me, spavala sam kao zaklana :D

Cijeli dan mi se juce javljao neki neugodan osjecaj, lagani bol u krstima, i donjem stomaku, ali toliko lagan da bih mogla zivjeti s tim. Sad se mislim kuda danas da okrenem, ne valja nista raditi... Za pocetak odoh sici na kafu, pa cu vidjeti sta dalje :)

P.S. Malo me strah da mi ne pukne vodenjak dok hodam sama po gradu, rece narod da sam upisana hahaha :D

Munche, MimaS, VelNes i 3 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Soff, Brunda, srecno vam, da bude sto lakse! :wub:

Voljena, ja ti nisam imala nikakve simptome, sve do cepa, sad opet cekam...

Da se javim i ja na jutarnji raport. Juce sam pobjegla iz kuce, bila na kafi s jednom kumom, pa kupila jos par stvarcica za bebanu, pa sjela u auto, odvezla se do druge kume na ljevusu s visnjama, pa poslije isla s mm u market po stvari za kucu i svratili da popijemo pice, ja uzmem hladno toceno pivo, i super mi je sjelo, opustilo me, spavala sam kao zaklana :D

Cijeli dan mi se juce javljao neki neugodan osjecaj, lagani bol u krstima, i donjem stomaku, ali toliko lagan da bih mogla zivjeti s tim. Sad se mislim kuda danas da okrenem, ne valja nista raditi... Za pocetak odoh sici na kafu, pa cu vidjeti sta dalje :)

P.S. Malo me strah da mi ne pukne vodenjak dok hodam sama po gradu, rece narod da sam upisana hahaha :D

hehehe iskreno ima sanse da se upiskis jer taj bol jeste znak da se beban sprema...a od svog tvog uzivanja juce u glavi mi i dalje odzvanjaju te predivne visnje....mljac

Djudja voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Soff i Brunda bravo za vas. Cekamo lepe vesti :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao Soff i Brunda, pa vi ste vec mozda i vidjele bebice svoje.. :wub: javite nam se.. Tangerine ti si :wub: :wub: :wub: Tako si me fino utjesila juce, eto kako malo mi je potrebno.. Jutros smo mnogo bolje.. Spavala sam, jao ne pamtim kad zadnji put tako fino, jos da nisam morala ustajati jedno 5 puta u wc :D al dobro.. Ja nemam apsolutno nikakvih tegoba, eto termin je za koji dan, a nista ne boli, nema cepa, nema kontrakcija..

Tangerine i Voljena žena volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo je Brunda !! Jel gotovo draga ?? :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel ima novosti od devojaka tj.mamika?Jesu li se porodile? :wub: Ja sad pijem kafu pa idem da pravim tortu za ovu moju :D Ajde mamike javljajte se kako ste prosle ^_^

VelNes voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

dobro jutro :)

brunda, soff, cekamo vesti

jao, pomeram se na spisku. :frkica: :D

mi sinoc stigli sa planine u prljavi grad :)

odosmo danas da kupimo masinu za susenje vesa i neke sitnice za bebu.

jeste li kupile kadicu i kakvu?

kakva je zgodnija, anatomska ili obicna sa onim anatomskim dodatkom tj. podlogom za bebu?

MimaS i Djudja volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja imam najobicniju kadicu koju smo kupili jos za stariju cerku u to ce i ovaj beban da se kupa kao i njegove seke :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je najbolja obi;na kadica,a ima onaj dodatak u apoteci,može dobro da posluži.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke jeste cule novosti u protekla 24 sata u beogradskim porodilištma rođene su 83 bebe, što predstavlja novi rekord u srpskoj prestonici :D Da se radjaju bebice sto vise :wub:

Djadja, VelNes, Inama i 3 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitam Beogradjankama na novom rekordu od 83 bebe u 24 sata :wub:

Ja ne znam sta cu od dosade :(

Djadja voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma samo nek se bebe radjaju :D Aj odoh ja da spremim tortu pa kad zavrsim cu dodjem da vidim sta se desava ;)

VelNes i Djudja volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i nas na jutarnju prozivku (moze biti i podnevna :)

Ni ja sad nista ne osetim osim pojacanog sekreta i snaznih udaraca bebe, nikad se nije ovoliko okretala! I hormoni su mi super, cak planiram sutra na svadbu kad bih mogla da odem, jeste da je sat vremena voznje, ali dolazi mi i drug iz Indije (indijac inace) samo zbog svadbe, pa kad moze on sto ja ne bi mogla! Mada mi je malo frka, mozda ponesem i torbu za porodiliste!

SOff Brunda, javljate kako ste prosle? Drzimo fige da sve bude dobro, mada ste vec verovatno sa svojim bebicama u zagrljaju :wub:

Ja sam koristila obicnu kadicu, uzela malo vecu i jos uvek je koristimo, sa ravnim dnom, nikakve anatomske tako nam je i babica govorila.

A sto se tice kozmetike isto ne volim vl maramice, uvek sam prala guzu u lavoru onako samo properes i bude super a nije realno neki posao i evo i sad kad ima 2.5 god mi peremo guzu kad se ukaki u kadi :) A od kremica samo pavlovicevu, mada sam se raspitala jedino sad preko leta ne znam ako krene neki osip od sunca ili toplote po telu da znam sta da uzmem, kontala sam seba med mleko za telo ili puder, inace sinu ni to cak ne stavljam sada, sve je to cista hemija!

Djudja voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Soff i Brunda nek je sa srecom!

Vidim pisete o kadicama. Ja sam juce isla da gledam i skoro sve su anatomske, a mama mi kaze da uzmem obicnu kadicu da je bolje, ali mi nije jasno zasto. Meni je nekako logicno anatomska s onom mrezicom preko, jer onda mogu i sama da kupam bebu, ne mora niko da mi pomaze.

Inace, probudih se otecenih ruku i nogu, a taman sam mislila da se juce smirilo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uzmes onog kupka, sto kao pridrzava bebicu, i bice ti lakse kad je sama kupas :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.